Seznam článků

Parndorf obchody a otevírací hodiny – vše, co potřebujete vědět

Město Parndorf se nachází nedaleko hranic Slovenska s Rakouskem a je známo tím, že v něm nachází jeden z největších rakouských obchodních domů. Centrum s plným názvem Designer Outlet Parndorf se zaměřuje hlavně na prodej outletového zboží a představuje výbornou příležitost, jak výhodně nakoupit nové značkové oblečení za vynikající ceny. Pro svou dostupnost se stal cílem pro nakupující ze Slovenska. Představíme si proto, co všechno se v nákupním centru nachází, jaké jsou otevírací hodiny a také si vysvětlíme, jaké způsoby dopravy do Parndorfu jsou momentálně k dispozici.
Celý článek

Za málo peněz hodně muziky i na svatbě

Každý si chce svůj den D pamatovat jako ten nejkrásnější. Svatební páry však musí řešit i méně příjemné povinnosti, které jsou s ním spojené. Patří k nim neodmyslitelně rozpočet. Jak ušetřit na svatbě? Tato otázka víří v hlavě nejednomu páru. Chcete, aby byl váš den pro vás znamenitý nebo aby vypadal nejlépe na sociálních sítích? Na začátku je třeba si stanovit priority, aby se na váš den hned jen tak nezapomnělo. Ušetřit se dá na položkách, které sice hodně stojí, ale nikdo si je později nebude pamatovat. Jak na to, přečtěte si v tomto malém svatebním manuálu.
Celý článek

5 základních bot, které by měla mít každá žena!

Každá žena má jiný vkus, proto žádná sbírka bot nevypadá stejně. Módní poradci se však shodnou, že existuje 5 základních bot, které by měla mít každá žena. Je to 5 klasických bot, které se staly univerzálními základy díky jejich snadné kombinovatelnosti a nadčasovosti. Doplňte si svoji sbírku bot o tyto základní kousky.
Celý článek

Víte, jak nosit džínovou bundu? Máme pro vás 3 inspirace

Džínová bunda patří k základům šatníku, a pokud ji stále neumíte nosit, měli byste to změnit. Je to nadčasový a velmi variabilní kousek, který se hodí téměř do každého outfitu. Vypadá dobře s kalhotami i romantickými šaty. A nejlepší na džínové bundě je, že ji můžete nosit tři dny za sebou a nikdo si toho nevšimne. Připravili jsme si pro vás 3 inspirace, jak můžete nosit svoji džínovou bundu.
Celý článek

Zazařte na vánočních večírcích ve velkém stylu

Konec roku se nese nejen ve znamení příprav na svátky prožité v kruhu rodiny a nejbližších. Vánoční večírky upevňují přátelství, otevírají dveře novým a nabízejí prostor zazářit v outfitu, který byste si během běžného pracovního dne dovolit nemohli. Jste spíše pro klasiku nebo vám nechybí odvaha a máte chuť zaujmout?

Máte chuť vyjít ze své komfortní zóny? Nechte se inspirovat outfity a módními kousky, které z vás udělají královnu každého večírku.

Celý článek

TIPY na vánoční dárky: Už víte, čím obdarujete své nejbližší?

Nejkrásnější svátky roku nezadržitelně klepou na dveře. Vánoce jsou především dobou, kdy se setká rodina a přátelé, na chvíli se zastaví čas a společně si všichni dosyta užijí neopakovatelnou atmosféru. Úsměv na tváři vykouzlí i dárky, které si s radostí a nadšením rozbalují i dospělí. Víte, čím je potěšit tento rok?

Celý článek

Na jaké slevy se můžete těšit během Black Friday 2018?

Nákupní šílenství s názvem Black Friday se blíží. Den plný akcí a slev se tradičně koná první pátek po americkém Dni díkůvzdání. Tento rok tedy připadá na 23. listopadu, ale některé slovenské e-shopy si tento nákupní svátek natáhly na celý víkend, ba dokonce i na déle. Pojďme se tedy společně podívat na to, co některé e-shopy chystají.

Celý článek

Módní tipy na nadcházející podzim a zimu: Tyto kousky jsou absolutním trendem!

Léto je nenávratně pryč. Lehké šaty, stylové sukně a topy střídají teplejší materiály, kterým však nechybějí vzory, teplé barvy a už vůbec ne pomyslný styl. Oživte svůj šatník kousky, které jsou tento podzim a zimu „must have“, a buďte v ulicích nepřehlédnutelná.

Každé roční období má svoje kouzlo, podtrhněte svoji krásu a ukažte svůj styl. Mezi letošními tipy a trendy si každá milovnice módy najde to svoje.

Celý článek

Oslavte Světový den běhu a dopřejte si novou běžeckou výbavu

Dlouhé tropické léto a sezóna vodních sportů se sice stala nenávratnou minulostí, to ale rozhodně neznamená, že byste měli rezignovat na sport jako takový. Jako aktivita, které byste se mohli věnovat, se logicky nabízí běh, jenž je pro lidské tělo naprosto přirozený a zdraví prospěšný. Jedná se navíc o sport, který je jen minimálně finančně náročný.

Celý článek