Sport: Slevy, akce a výprodej

Pro všechny aktivní a sportovně založené lidi. Pro všechny, kteří se chtějí o sebe starat, být zdraví a vypadat dobře. Vyberte si z velké nabídky renomovaných e-shopů se sportovním vybavením nebo sportovní výživou jako inSPORTline.cz, eFitness.cz, Sportisimo.cz a mnoho dalších a ušetříte při nákupu díky nejrůznějším slevovým či akčním kuponům, které nabízejí. Čtěte recenze, studujte informace a nakupte u těch nejlepších. Pokud chcete přebudovat svoje tělo a životní styl, přečtěte si, jak vybrat ty správné proteiny, naučte se jak nabrat svaly nebo naopak zhubnout. Náš magazín má pro vás mnoho zajímavých tipů.

4camping.cz

Alza.cz

Bikero.cz

Boardstar.cz

CisteObleceni.cz

Decathlon.cz

eFitness.cz

Electronic-star.cz

eObuv.cz

Eshopist.cz

eyerim.cz

Gamisport.cz

Hervis.cz

inSPORTline.cz

Kokiskashop.cz

Lidl-shop.cz

Lunzo.cz

LuxusníPrádlo.cz

Mall.cz

Market-24.cz

Muziker.cz

Nejnovější články z kategorie sport

Jak zdravě přibrat na váze a nabrat svalovou hmotu

Většina z nás má naprosto opačný problém a téměř celý život se trápí tím, že  pouze při pohledu na rohlík vyskočí kilo navíc. Pojďme se podívat, na ty v našich očích šťastlivější. Také to nebudou mít zadarmo. Více kvalitního jídla plného proteinů a tvrdý silový trénink.
Celý článek

Jak vybrat snowboard?

Výběr toho správného snowboardového prkna je tak sofistikovaná záležitost, která by se téměř mohla vyučovat na vysokých školách. O co tedy jde? To správné prkno pro vás vzejde z kombinace stylu jízdy a vaší váhy, resp. z jakého materiálu prkno bude. Nesprávný výběr znamená velké trápení.

Tento článek je jednoduchým a krátkým návodem, díky kterému určitě nesáhnete vedle.

Celý článek

Jak vybrat ty pravé běžky

Chcete se kochat zasněženou krajinou a sportovat u toho? Běh na lyžích je ta optimální varianta zimního sportu. Tento výběr byl dost jednoduchý. O něco složitější je výběr vhodných běžeckých lyží. V každém specializovaném obchodě vám určitě velmi fundovaně poradí. Pojďme si ale krátce shrnout něco o výběru a velikosti běžek, jak běžky koupit a co je vlastně nejdůležitější. Jde o kombinaci váhy a výšky běžkaře a využití běžek, techniky lyžování a v neposlední řadě výběr terénu.
Celý článek

Jak vybrat lyže?

Máte rádi zimu, sníh a zimní sporty? Už si sami sebe představujete, jak šusem (nebo opatrněji) sjíždíte kopec? Nebo jak se po každém kolečku – sjezd, lanovka – zahříváte nějakým dobrým drinkem v bistru? Ať už jsou vaše představy jakékoli, výběr těch správných lyží je vskutku sofistikovaná záležitost. Pokud tomu nebudete věnovat pozornost, moc si nezajezdíte a v bistru budete častěji, než byste sami chtěli. Na co si tedy dát pozor? Výběr lyží je kombinace sběru informací, pro koho versus kde bude lyžovat. Pojďme se na to podívat konkrétně.

Celý článek

Jak vybrat správné kolo

Stejně jako u jiných sportů, to, co nám bude u toho daného parťákem závisí na správném výběru. Je jen na nás, jakou tomu dáme váhu a vybereme si to správné kolo, se kterým bude každý ujetý kilometr čistou radostí. Nebo jestli budeme každý kilometr proklínat.
Celý článek

Oslavte Světový den běhu a dopřejte si novou běžeckou výbavu

Dlouhé tropické léto a sezóna vodních sportů se sice stala nenávratnou minulostí, to ale rozhodně neznamená, že byste měli rezignovat na sport jako takový. Jako aktivita, které byste se mohli věnovat, se logicky nabízí běh, jenž je pro lidské tělo naprosto přirozený a zdraví prospěšný. Jedná se navíc o sport, který je jen minimálně finančně náročný.

Celý článek

Průvodce výběrem a nákupem proteinu

Protein (proteinový prášek) patří mezi doplňky výživy, na které fyzicky aktivní (sportující) jedinec narazí, spolu se spalovačem tuku, jako na první. Protože se jedná o poměrně nákladný produkt, pokusíme se vám tímto článkem odhalit co nejvíc, abyste se v procesu výběru mohli rozhodnout co nejlépe a neskončili jako oběť marketingových tahů.

Celý článek