Domácnost a zahrada: Slevy, akce a výprodej

2jakost.cz

4Home.cz

Chefshop.cz

E-beko.cz

Electronic-star.cz

Houseland.cz

Kitos.cz

Kokiskashop.cz

Lunzo.cz

Marimex.cz

Moebelix.cz

Vyprodej-slevy.cz

Vyprodejpovleceni.cz

Nejnovější články z kategorie domácnost a zahrada

Prodejte věci, které nepoužíváte

Jste sběratelem věcí, které se určitě budou ještě hodit? Nebo víte, že v momentě, kdy něco vyhodíte, okamžitě pro to najdete uplatnění a vyhozená věc vám začne velmi silně scházet?

Máte přeplněné skříně, sklepy, garáže?

Řekněte jednou pro vždy STOP tomuto typu chování a všechny nepotřebné věci prodejte.  Ušetříte!

Celý článek

Nakupujte ve slevě

Sledujte slevové akce a ceny a jejich vývoj. Budete mít přehled o reálných cenách. Vyplatí se mít přehled a plánovat. Jen tak poznáte, kdy zboží je skutečně ve slevě.
Celý článek

Porovnávejte a nakupujte online

Jak se říká, pokrok nezastavíš. Nespornou výhodou moderní doby je využití internetu k online nákupům. Statistiky také uvádí vysoké meziroční nárůsty a částky obratů, kterých dosahují online obchody šplhají k miliardám.
Celý článek

Tipy a inspirace na vánoční dekorace

Rok se s rokem sešel a je tady krásné téma pro tento čas. Jak si vyzdobit byt nebo dům a posílit tak atmosféru Adventu a Vánoc. Určitě se vám pro tyto účely hodí pár tipů na vánoční dekorace na stůl, do bytu, na okno nebo na dveře. Je jedno, jestli spíše tíhnete k tradičním vánočním dekoracím nebo hledáte dekorace moderní.
Celý článek

Jak vybrat pro sebe tu správnou matraci?

Buďme rádi, že při výběru místa, kde si usteleme, už dávno nejsme limitováni materiály jako je sláma, peří, koudel. I když pozor, i hluboce před naším letopočtem existovala vodní postel. Kozí kůže naplněné vodou. A zhruba před 200 lety jste mohli vybírat z velmi jednoduché verze pružinových a taštičkových matrací. Ovšem dnes vybrat kvalitní matraci je opravdu věda.
Celý článek

Jak vybrat nejlepší ohřívač do domácnosti?

Za okny zuří zima a mráz. Pokud se ani vy nedokážete doma ohřát pod všemi přikrývkami, které jste našli, je na čase opatřit si vhodný ohřívač. Během chladných měsíců patří právě ohřívače ke skvělým pomocníkům, které najdou uplatnění v každé domácnosti. Nedokážete si vybrat ze široké nabídky? Poradíme vám, na co při výběru ohřívače myslet a které značky patří podle recenzí k těm nejlepším. Prozkoumali jsme za vás desítky ohřívačů do domácnosti a stovky recenzí a našli jsme vítěze. Nejlepší poměr ceny a výkonu má jednoznačně infračervený ohřívač ARDES 4B01. Souboj to byl ale těsný, proto se pojďte s námi podívat i na další místa.

Celý článek

Valentýn za dveřmi. Překvapte svoji polovičku

Den, kdy se všechno kolem oděje do červené barvy a vzduchem se šíří takové množství lásky a vášně, že by se dalo krájet. Překvapení jako důkaz lásky na svátek sv. Valentýna si nenechávejte na poslední chvíli. Víte, čím tento rok obdarujete svoji milovanou polovičku?

Celý článek

Advent je za dveřmi. Navoďte si vánoční náladu výzdobou domácnosti

Nemůžete se dočkat Vánoc? Užijte si jejich čarovné atmosféry už během Adventu. Právě toto období je ideální na výzdobu, která váš domov zútulní a dodá mu to správné sváteční kouzlo. Symbolem Vánoc není jen vánoční stromek, klidně se odvažte a popusťte uzdu své fantazii při výběru letošních vánočních dekorací.

Paleta vánočních barev, motivů nebo dekorací nemá hranice. S příchodem Vánoc přicházejí i nové trendy a je jen na vás, zda každý rok podlehnete něčemu novému, nebo zůstanete věrní klasice, která vašemu domovu svědčí. 

Celý článek