Domácnost a zahrada: Slevy, akce a výprodej

Zařizujete nebo dolaďujete svoje domácí útočiště? Vytvořte si pro sebe uvnitř nebo na zahradě prostor, kde se budete cítit maximálně spokojeně díky tipům a radám z našeho magazínu. Poradíme vám například, přeměnit svoji zahradu na zahradu snů, prozradíme několik tipů, jak ušetřit v domácnosti, nebo vám pomůžeme zařídit obývák. A ešte mnohem víc. Ať už hledáte doplňky, elektroniku, textilie nebo nábytek, z nabídky e-shopů jako 4Home.cz, 2jakost.cz, lunzo.cz a dalších více než 30 prodejců si určitě vyberete a díky pestré nabídce slevových a akčních kuponů ušetříte vaši peněženku.

2jakost.cz

4Home.cz

Ageo.cz

Aliexpress CZ

Alza.cz

Baumax.cz

Bazaroveregaly.cz

Bonami.cz

Bonprix.cz

Chefshop.cz

Conrad.cz

DEK.cz

E-beko.cz

Ecoprodukt.cz

Electronic-star.cz

Eshopist.cz

Estilofina-nabytek.cz

Euronova-shop.cz

Fexi.cz

HM.com/cz

Houseland.cz

Nejnovější články z kategorie domácnost a zahrada

Velká revize nákladů v domácnosti: šetříme na zbytečnostech

„Kdo šetří, má za tři.“ Toto jednoduché heslo už pro mnohé ztratilo smysl. Jiná doba nás totiž nutí řešit jiné problémy. Určité principy šetření jsou však aktuální i dnes. Nejde o velké kroky, jako například výměna oken, ale spíše menší. Stačí, když si je postupně osvojíte a odsledujete. Na začátku nakupujte co nejvýhodněji. Sledujte slevy a výprodeje i při nákupu spotřebičů. Když jste už dobře nakoupili, začněte šetřit. 

Celý článek

Ušetřete místo v malém bytě díky těmto trikům

Mnoho mladých lidí začíná svůj samostatný život v garsonkách nebo v jednopokojových bytech. Jak tam však stěsnat všechno potřebné? Je třeba hledat šikovné řešení. Někteří si volají designery, jiní se zase pouštějí do zařizování sami. Dobrou volbou na začátku je vestavěný nábytek, jehož výhodou je, že všechno je ukryté. Pokoj s tímto nábytkem se proměňuje snadným vysunutím vestavěných částí. Hlavní otázkou zde je ale rozpočet. Nemějte obavy, na netu se dají najít i levnější kousky. Pojďte se proto podívat na triky, které dokážou i z vašeho malého bytu udělat velký domov.
Celý článek

Jak ušetřit při stavbě rodinného domu

Stavba domu může být nejkrásnějším obdobím v životě. Nebo skutečnou noční můrou. Každopádně jde o největší investici pro běžného člověka. Desetitisíce platíte za materiál, odborníkům i dělníkům. Spořivý člověk hned začne přemýšlet, kde se dá ušetřit. Je přece rozdíl, jestli splácíte hypotéku 2 500 000 Kč nebo 3 500 000 €. Přečtěte si, jak šetřit s rozumem. Teda jak bydlet s radostí za rozumnou cenu bez toho, aby váš dům měl jen 10 m2.
Celý článek

Přeměňte svoji zahradu na zahradu snů!

S příchodem léta a teplého počasí budeme venku trávit spoustu času. Proto by měla být zahrada místem, které vám bude dělat radost, místem, kde budete relaxovat a trávit čas s rodinou a přáteli. Přeměňte svoji zahradu na zahradu snů. Inspirujte se našimi tipy.
Celý článek

12 tipů jak ušetřit v domácnosti

Každým měsícem se zvyšují ceny za vše okolo nás. Obchodní řetězce zdražují. Ceny za služby plíživě rostou. Automatickým chováním si mnohdy neuvědomujeme, že i my sami zbytečně utrácíme za něco, za co nemusíme. Přinášíme vám několik vyzkoušených tipů zákazníky, jak ušetřit v domácnosti.
Celý článek

Jak ušetřit za vodu

Jak se již několikrát ukázalo, voda patří k nejcennějším komoditám. Vzpomínáte si na film Vodní svět, kde hrdina bojoval o své vodní území?  A kde voda jako taková byla něco, proč se bojovalo více, než o život. Není to až takové sci-fi, jak by se mohlo zdát. Ne pouze obecně, v krajině, na zahradě. Ale zodpovědné je také šetřit pitnou vodou v domácnosti. Tady nejde pouze o ekologické chování, ale ušetřením vody šetříte také vaši peněženku.
Celý článek

Jak ušetřit peníze

Pokud jste se zamysleli nad tím, dá se vůbec ušetřit. Ano, dá. Pamatujte však na skutečnost, že pokud chcete ušetřit a zbytečně neutrácet své peníze, musíte jim dobře rozumět. Musíte znát veškeré cesty a cestičky, kudy se peníze kutálí z vašeho rozpočtu pryč.

A je takové praxí prověřené pravidlo, že kolik vyděláte, tolik také utratíte a je jedno, jestli se bavíme o tisících nebo deseti či statisících. Utrácet je jednoduché a každý to rád dělá.

Celý článek