Hodinky a šperky: Slevy, akce a výprodej

Luxus pro ženy i pro muže. V nabídce několika e-shopů jako TimeStore.cz, Sperky.cz nebo Sperky-eshop.cz najdete skvělý výběr hodinek, šperků, bižuterie a jiných stylových doplňků, které můžete díky slevovým kuponům získat mnohem výhodněji, než si myslíte. Hledáte snubní prsten? Poradíme vám jak pro svoji vyvolenou vybrat správně. No a přinášíme i pár nápadů, jak se dokonale sladit na večírek. Šperky a móda přece vždy jdou ruku v ruce. Přečtěte si náš magazín.

Alza.cz

BIBLOO.CZ

Helveti.cz

Hodinky.cz

Klenotyaurum.cz

Mall.cz

Obag.cz

OLIVIE.cz

OutletExpert.cz

Patro.cz

Sperky-eshop.cz

Šperky.cz

TimeStore.cz

Zoot.cz

Nejnovější články z kategorie hodinky a šperky

Zazařte na vánočních večírcích ve velkém stylu

Konec roku se nese nejen ve znamení příprav na svátky prožité v kruhu rodiny a nejbližších. Vánoční večírky upevňují přátelství, otevírají dveře novým a nabízejí prostor zazářit v outfitu, který byste si během běžného pracovního dne dovolit nemohli. Jste spíše pro klasiku nebo vám nechybí odvaha a máte chuť zaujmout?

Máte chuť vyjít ze své komfortní zóny? Nechte se inspirovat outfity a módními kousky, které z vás udělají královnu každého večírku.

Celý článek

Jak vybrat snubní prsten?

Vybrat snubní prsten je významnou životní událostí. Chce to najít jeden, který bude jedinečný, speciální, výjimečný a originální. Skoro tak jako partnerka, která ho po zbytek života bude nosit.

Celý článek

Hodinky pro každého

Tik-tak. Hodinky se staly běžným doplňkem, který mnozí milují. Při jejich výběru je třeba ale zvážit, zda je budete nosit do společnosti, do práce, nebo na sport. Každá příležitost má totiž svoje specifika. Luxusní hodinky se skvěle hodí na různá setkání, do divadla, na party nebo promoce. Na sportovní hodinky zase budete mít jiné požadavky. Očekávat od nich spíše budete parametry jako stopky či propojení s inteligentním telefonem a další užitečné funkce.

Celý článek