Voľný čas a hobby: Slevy, akce a výprodej

Omrzely vás už hry a hračky? Máte raději jiné relaxační činnosti nebo domácí aktivity, při kterých se dokážete nejlépe odreagovat? Připravte a vybavte se pro vaše relaxační aktivity produkty za výhodné ceny díky slevovým kuponům. Můžete získat procentní slevu, množstevní slevu, dopravu zdarma, mimořádné akční zboží nebo dárek k nákupu. Ať je to Alza.cz, Mall.cz, Heliumking.cz nebo další e-shopy, všechny nabízejí svým zákazníkům zajímavé kupony. Přečtěte si také nějaké tipy na vánoční dekoraci nebo jak se připravit na zimní outdoorové aktivity.

4camping.cz

Alza.cz

Bubulákovo.cz

Chefshop.cz

Darkovo.cz

DOMIbags.cz

Electronic-star.cz

Heliumking.cz

K24.cz

Kokiskashop.cz

Lidl-shop.cz

Lunzo.cz

Luxusni-pera.cz

Mall.cz

MojeParty.cz

Music-City.cz

Muziker.cz

Novaline.cz

Patro.cz

Povlečemevás.cz

Travelking.cz

Nejnovější články z kategorie voľný čas a hobby

Rychlý návod, jak vydělávat na YouTube

V dnešní době se YouTube kanály stávají stále populárnějšími, a to nejen mezi mladými. Prakticky jde o neomezený zdroj zábavy a sdílení informací od vzniku světa. Ani vydělávání na YouTube není složité. Je třeba jen splnit pár podmínek a mít trochu trpělivosti. Jak na to, si povíme v našem článku.
Celý článek

Přeměňte svoji zahradu na zahradu snů!

S příchodem léta a teplého počasí budeme venku trávit spoustu času. Proto by měla být zahrada místem, které vám bude dělat radost, místem, kde budete relaxovat a trávit čas s rodinou a přáteli. Přeměňte svoji zahradu na zahradu snů. Inspirujte se našimi tipy.
Celý článek

Jak ušetřit na Booking a AirBnB

Ubytování bývalo druhou největší položkou při cestování. Jenže v dnešní době, když můžete sehnat obousměrnou letenku za cenu denního meníčka v restauraci, se dnes ubytko vyšplhalo na první příčku. Stále ho však můžete získat za dobrou cenu, pokud víte, jak na to. Tak čtěte a dozvíte se.
Celý článek

Jak ušetřit na dovolené

Cestování je pomalu novým náboženstvím. Stalo se totiž dostupným pro mnohem víc lidí než kdysi. Jak to už však bývá, chceme zaplatit správnou cenu a nepřeplatit. Zde jsou proto tipy, jak můžete ušetřit na dovolené.
Celý článek

Tipy a inspirace na vánoční dekorace

Rok se s rokem sešel a je tady krásné téma pro tento čas. Jak si vyzdobit byt nebo dům a posílit tak atmosféru Adventu a Vánoc. Určitě se vám pro tyto účely hodí pár tipů na vánoční dekorace na stůl, do bytu, na okno nebo na dveře. Je jedno, jestli spíše tíhnete k tradičním vánočním dekoracím nebo hledáte dekorace moderní.
Celý článek

Jak vybrat snowboard?

Výběr toho správného snowboardového prkna je tak sofistikovaná záležitost, která by se téměř mohla vyučovat na vysokých školách. O co tedy jde? To správné prkno pro vás vzejde z kombinace stylu jízdy a vaší váhy, resp. z jakého materiálu prkno bude. Nesprávný výběr znamená velké trápení.

Tento článek je jednoduchým a krátkým návodem, díky kterému určitě nesáhnete vedle.

Celý článek