Voľný čas a hobby: Slevy, akce a výprodej

Omrzely vás už hry a hračky? Máte raději jiné relaxační činnosti nebo domácí aktivity, při kterých se dokážete nejlépe odreagovat? Připravte a vybavte se pro vaše relaxační aktivity produkty za výhodné ceny díky slevovým kuponům. Můžete získat procentní slevu, množstevní slevu, dopravu zdarma, mimořádné akční zboží nebo dárek k nákupu. Ať je to Alza.cz, Mall.cz, Heliumking.cz nebo další e-shopy, všechny nabízejí svým zákazníkům zajímavé kupony. Přečtěte si také nějaké tipy na vánoční dekoraci nebo jak se připravit na zimní outdoorové aktivity.

4camping.cz

Alza.cz

Bubulákovo.cz

Chefshop.cz

Darkovo.cz

DOMIbags.cz

Electronic-star.cz

Emobilshop.cz

Heliumking.cz

K24.cz

Kokiskashop.cz

Lidl-shop.cz

Lunzo.cz

Luxusni-pera.cz

Mall.cz

MojeParty.cz

Music-City.cz

Muziker.cz

Novaline.cz

Patro.cz

Povlečemevás.cz

Nejnovější články z kategorie voľný čas a hobby

Štúdium fyzioterapie na Slovensku a v Čechách

Fyzioterapie je v současnosti stále populárnější. Absolventům kromě jiného umožňuje pochopit systém fyziologických funkcí, rozdíly v chování nemocného a zdravého člověka nebo vliv prostředí na zdravotní stav člověka. Součástí studia je i poznávání metod, díky kterým získáte informace o onemocněních v jednotlivých klinických oborech, hlavně ve spojitosti s nemocemi pohybového aparátu. O tom, jak to je se studiem fyzioterapie na Slovensku a v Česku, si povíme v našem článku.

Celý článek

Externí studium – mýtus a pravda

Externí studium je založené na samostudiu a individuálním přístupu. Většinou bývá zpoplatněné. Všeobecně to už víme všichni. Kromě toho ale o něm koluje množství mýtů a polopravd, které se v článku budeme snažit vyvrátit a ozřejmit. Odpovíme si i na základní otázky. Co je externí studium a co obnáší?

Celý článek

Výhody a nevýhody vydělávání tipováním

Každý člověk, který tipuje, to dělá kvůli výdělku. Někteří sice tvrdí, že si jen hrají, ale výhra každého potěší. Hrajete si, nebo vyděláváte? Pro všechny platí stejná pravidla. Velké peníze nevyděláte ihned. Chce to čas a hlavně disciplínu. Na začátku je třeba začít s menšími sázkami. Můžete se dostat i do stavu, že se vám nebude některé měsíce dařit. Zkušený tipér se orientuje vždy na hodnocení zisku během jednoho roku. Z proher je třeba se poučit a nevzdat se hned.

Celý článek

Jaké jsou nástrahy nelegálních výdělků? Vyplatí se to vůbec vzhledem k rizikům?

Globální pandemie negativně ovlivnila různá odvětví průmyslu. Mnoho lidí se muselo naučit žít s nižším platem a někteří přišli úplně o práci. Tato situace možná přinutila i vás hledat nový zdroj příjmu. Bohužel ti, kteří neměli dostatečné finanční rezervy, začali přemýšlet nad způsoby, jak vydělat načerno. Toto řešení s sebou přináší ale rizika, kterým byste se určitě měli vyhýbat.

Celý článek

Rádi fotíte? Začněte na tom vydělávat

Jste vášnivým fotografem a už nechcete vaše díla skrývat jen ve svém počítači? Začněte vydělávat fotografováním. Práce fotografa je všestranná. Nemusíte se proto bát, že strávíte celý den pouze ve fotoateliéru focením rodinných portrétů. Fotografií si dokonce dokážete vytvořit i pasivní příjem. Jak se dá focením vydělávat?
Celý článek

7 způsobů, jak vydělat bez práce

Práce? Existují tisíce slov, která znějí méně depresivně. Proč práce, když nás za chvíli nahradí roboty? Přesně tak. Zapomeňte na klasické osmihodinovky. Naučte se vydělávat bez práce. Klasické přísloví „bez práce nejsou koláče“ v tomto případě neplatí. Za vydělané peníze si jich koupíte, kolik budete chtít.
Celý článek

Jak vydělávat cestováním?

Chtěli byste vidět celý svět, ale 20 dní dovolené z klasické práce vám na to nestačí? Jsou i jiné možnosti, jak cestovat. Nemusíte čekat, až vám šéf povolí opustit maličkou kancelář bez oken. Vydělávejte peníze cestováním nebo při cestování. Můžete sedět na pláži na Bali a při tom vydělávat peníze. Jak? Tady je pár tipů, jak vydělávat a cestovat zároveň.
Celý článek