Seznam článků

Vystavte stopku žroutům mobilních dat a ušetřete je na důležité věci

Máte neomezená mobilní data nebo si hlídáte jejich spotřebu? Sledujete videa nebo posloucháte hudbu? Omezené datové balíčky si můžete takto velmi rychle vyčerpat. Abyste mohli používat neomezený počet dat, musíte v každé společnosti splňovat určité podmínky. Některé společnosti nabízejí po vyčerpání dat dokoupení dalších. Jsou i paušály, které vás nestopnou od internetu, ale sníží se jeho rychlost. Přečtěte si pár rad, jak ušetřit data při používání nejpopulárnějších aplikací.
Celý článek

Nový telefon každý rok? Když poznáte jak na to, na výměně dokážete ušetřit

Mobilní telefony patří k produktům s největší ztrátou hodnoty v přepočtu na rok. Ať už za to může jejich masová výroba, nebo neustálé představování nových modelů, koupě nového zařízení není příliš dobrou investicí, pokud to jako investici můžeme nazvat. Můžete však vyzkoušet:

  1. Koupit mobilní telefon na výhodný paušál
  2. Koupit nový telefon z inzertního portálu
  3. Akce jako 1+1

Celý článek

Na jaké slevy se můžete těšit během Black Friday 2018?

Nákupní šílenství s názvem Black Friday se blíží. Den plný akcí a slev se tradičně koná první pátek po americkém Dni díkůvzdání. Tento rok tedy připadá na 23. listopadu, ale některé slovenské e-shopy si tento nákupní svátek natáhly na celý víkend, ba dokonce i na déle. Pojďme se tedy společně podívat na to, co některé e-shopy chystají.

Celý článek