Drogerie Facebook
  • Konec již za 4 dny (31. 10. 2020)

Soutěž o 100% Bio prácí prášek i s Aktivátorem

Soutěžíme! Naše milé jednorožci 🦄 a jednorožky 🦄 pojd'te si výhrat 100% Bio prácí prášek i s Aktivátorem! Zapojte se do soutěže:
1️⃣Sledujete naši stránku.
2️⃣Dejte teto soutěžné fotce lajk,do komentářů napište že soutěžite a označte minimálně 2 osoby o kterých víte že se jim soutěž s Bio pracím práškem a Aktivátorem bude líbit a budou se tak moci také zapojit.
Soutěžit se bude do 31.10.2020 na Facebooku a Instagramu. Vyherce bude vylosován 01.11.2020.
****************************
Báliček obsahuje:
Prášek na barevné prádlo + Aktivátor pracího prášku
****************************
Prací prášky Ersag lze povážovat jedinečnými pracími prostředky, základem kterých jsou mýdlové ořechy. Vhodné pro ruční praní a pro praní v pračce. Kompletně se vymáchájí z prádla, nezanechávájí škodlivý plak. V průběhu ručního praní nevysušují pokožku rukou. Začínájí fungovat s teplotou vody již od 20 stupňů. Složení doplňují bioenzymy. S jejich pomocí je odstraňování skvrn účinnější. Chrání pračku před vodním kamenem. Vyplatí se ekonomicky: v jedné odměrné lžičce je 10 g prášku.
Prášek je nutné používat s Aktivátorem pracích prášku Ersag.
Aktivátor pracího prášku Ersag používá se ve spojení i s jinými pracími prostředky. Náš produkt není samostatné bělidlo nebo kondicionér. Používá se pouze v kombinaci s pracím práškem. Je to koncentrát.