Slevy, kupóny a slevové kódy Zoohit.cz

Všechny kódy

Akce

5 % sleva na první nákup

  • Neomezená platnost
  • Využilo 87 lidí
Akce

Doprava zdarma při objednávce nad 799 Kč

  • Neomezená platnost
  • Využili 4 lidé

Popis obchodu Zoohit.cz

Domácí mazlíček není jen pouhé zvíře, ale v mnoha domácnostech se jedná o nefalšovaného člena rodiny. Proto se majitelé snaží, aby strava byla co nejkvalitnější. Jsou dokonce takoví, kteří raději ošidí sami sebe, než by šetřili na svém miláčkovi. Utahování opasků je ovšem rozhodně nečeká, když se rozhodnou pro nákup krmiva na Zoohit.cz

Nejnovější články Zoohit.cz

Nekupujte nesmysly z reklamy

„Když budete tento nápoj pít každé ráno, už za jeden týden budete mít o 10 kilo méně!“ Opravdu? Skvělé! No ták, nevěřte všemu, co najdete na internetu nebo uvidíte v televizi. Nejlepší a nejzdravější způsob, jak doopravdy zhubnout je bezpochyby zdravý životní styl a pravidelný pohyb. Věřte mi, ušetříte. Nejen peníze, ale i nervy a svou důstojnost.
Celý článek

Připravte si nákupní seznam – a držte se ho!

Cestu na nákup zahajte vytvořením seznamu toho, co potřebujete. A vytvořeného seznamu se držte! Snažte se odolat slevám a akcím. Ty sice vypadají velmi lákavě, ale ve skutečnosti zatěžují rodinný rozpočet. Kupujte jen to, co doopravdy potřebujete.
Celý článek

Zkuste to bez doplňků stravy

Vždy je lepší zaměřit se na zdravou stravu a zdravý životní styl. Jíst vyváženou, čerstvou a pestrou stravu, která dodá všechny potřebné živiny a vitamíny. Budete se cítit více spokojeněji, fit a taky víc čerstvěji. Tak nějak více „fresh“. A navíc ještě ušetříte.
Celý článek