Zdraví a výživové doplňky: Slevy, akce a výprodej

Je úplně jedno, zda jste aktivní sportovec, snažíte se zhubnout, doplnit chybějící minerály, podpořit imunitu, zlepšit zdravotní stav nebo chcete podpořit jiné přirozené funkce svého těla. Najdete zde velký výběr e-shopů s kvalitními výživovými doplňky, léčivy a produkty pro zdraví a krásu. Pilulka.cz, GymBeam.cz, HillVital.cz a mnoho dalších obchodů má ve své nabídce velmi atraktivní kupony, díky kterým si můžete snížit celkovou cenu svého nákupu, získat zajímavé dárky nebo další výhody. Hledáte správnou cestu? Poradíme vám, jak zlepšit metabolismus i to, jak nakupovat správně a nevěřit všem reklamám.

Ageo.cz

Alensa.cz

Alza.cz

BENU.CZ

Collamedic.cz

eFitness.cz

Ejoytablety.cz

eSlim.cz

Gamisport.cz

Grizly.cz

Herbatica.cz

Hillvitalshop.cz

Incacollagen.cz

KetoMix.cz

Kloubus.cz

Kontakto.cz

Krasa.cz

Lekarna.cz

Luxusni-holeni.cz

Mall.cz

Mastichashop.cz

Nejnovější články z kategorie zdraví a výživové doplňky

Jak se dělají děti (OVĚŘENÝ návod jak otěhotnět)

V našem článku se pokusíme vysvětlit některé ze zásad, jak efektivně otěhotnět a také několik metod, které se vyplatí vyzkoušet. Touha mít děti a dát tak svému životu nový smysl se v každém objeví v jiný čas, a někdy může být spojena s problémy při otěhotnění. Příčin může být několik, ale první rada zní, že na všechno dobré se musí i čekat a není třeba propadat ihned panice.

Dnes je ve společnosti trendem postup, že mladí lidé se nejprve snaží o vzdělání a následně hledají uplatnění v práci a hmotné zabezpečení. Založení rodiny se dostává na řadu až později. Takový postup má svou logiku a také pozitiva, ale čím více se početí dítěte oddaluje, tím vyšší rizika je třeba očekávat. Plození potomků může být během na dlouhou trať a obecně platí, že čím jsou budoucí rodiče starší, tím delší práce je čeká.
Celý článek

Jak snížit tlak? Ověřené tipy (ZNÁTE VŠECHNY?)

Krevní tlak může být příliš vysoký – tehdy mluvíme o hypertenzi a také příliš nízký, který nazýváme hypotenze. Na rozdíl od vysokého krevního tlaku jej necharakterizujeme jako nemoc a pro lidské tělo není až tak nebezpečný.

Problémy s vysokým krevním tlakem má v současnosti 1 z 5 lidí a klasifikuje se jako civilizační choroba. To znamená, že její výskyt je přímo navázán na moderní životní styl, se kterým se pojí nedostatek pohybu, nevhodné stravování, stresové prostředí a celá řada jiných přítěží. Poměrně zajímavě vyznívají i další informace o léčbě pacientů na Slovensku, které říkají, že 1 ze 4 lidí o svém problému s krevním tlakem vůbec neví a také, že pouze 1 ze 3 lidí je léčen správně.

Ze zmíněného vyplývá, že je dobré pečlivě sledovat své tělo a problémy s krevním tlakem nepodceňovat. Zejména vysoký tlak je nutno okamžitě začít léčit, samozřejmě s pomocí odborníků – lékařů. V článku si uvedeme příklady na projevy poruch krevního tlaku a přineseme i několik tipů, jak se s nimi vyrovnat a účinně je léčit.
Celý článek

Nekupujte nesmysly z reklamy

„Když budete tento nápoj pít každé ráno, už za jeden týden budete mít o 10 kilo méně!“ Opravdu? Skvělé! No ták, nevěřte všemu, co najdete na internetu nebo uvidíte v televizi. Nejlepší a nejzdravější způsob, jak doopravdy zhubnout je bezpochyby zdravý životní styl a pravidelný pohyb. Věřte mi, ušetříte. Nejen peníze, ale i nervy a svou důstojnost.
Celý článek

Zkuste to bez doplňků stravy

Vždy je lepší zaměřit se na zdravou stravu a zdravý životní styl. Jíst vyváženou, čerstvou a pestrou stravu, která dodá všechny potřebné živiny a vitamíny. Budete se cítit více spokojeněji, fit a taky víc čerstvěji. Tak nějak více „fresh“. A navíc ještě ušetříte.
Celý článek

Jak zrychlit metabolismus

Rad a doporučení, jak nastartovat metabolismus je nepočítaně, ať už více či méně odborných. Jedno je ale jasné, ve velké míře můžeme rychlý metabolismus ovlivnit životním stylem. Nebo, chcete-li správnou životosprávou. Je to jenom na nás.
Celý článek

Jak zdravě přibrat na váze a nabrat svalovou hmotu

Většina z nás má naprosto opačný problém a téměř celý život se trápí tím, že  pouze při pohledu na rohlík vyskočí kilo navíc. Pojďme se podívat, na ty v našich očích šťastlivější. Také to nebudou mít zadarmo. Více kvalitního jídla plného proteinů a tvrdý silový trénink.
Celý článek

Jak vybrat pro sebe tu správnou matraci?

Buďme rádi, že při výběru místa, kde si usteleme, už dávno nejsme limitováni materiály jako je sláma, peří, koudel. I když pozor, i hluboce před naším letopočtem existovala vodní postel. Kozí kůže naplněné vodou. A zhruba před 200 lety jste mohli vybírat z velmi jednoduché verze pružinových a taštičkových matrací. Ovšem dnes vybrat kvalitní matraci je opravdu věda.
Celý článek

Na jaké slevy se můžete těšit během Black Friday 2018?

Nákupní šílenství s názvem Black Friday se blíží. Den plný akcí a slev se tradičně koná první pátek po americkém Dni díkůvzdání. Tento rok tedy připadá na 23. listopadu, ale některé slovenské e-shopy si tento nákupní svátek natáhly na celý víkend, ba dokonce i na déle. Pojďme se tedy společně podívat na to, co některé e-shopy chystají.

Celý článek