Zdravestravovani.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Nový program Rodina+ za výhodnou cenu

 • Platí do 1. 11. 2021
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Doprava zdarma na stravovací programy

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na Zdravestravovani.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Zdravestravovani.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  Při objednávke vložte slevový kód do políčka "Bonusový kód:"

Popis obchodu Zdravestravovani.cz

Zdravestravovani.cz je shop nabízející krabičkovou stravu. Nejde pouze o klasickou „krabičkovou dietu“ určenou k hubnutí. Firma nabízí několik různých stravovacích programů, které obsahují 5 porcí čerstvých jídel na den. Všechny jídelníčky sestavuje nutriční specialistka Mgr.Kateřina Šimková.

Doprava zdarma.

Krabičky pro každého

Zdravestravovani.cz je shop nabízející krabičkovou stravu. Firma nabízí několik různých stravovacích programů, které obsahují 5 porcí čerstvých jídel na den. Všechny jídelníčky sestavuje nutriční specialistka Mgr.Kateřina Šimková.

Jak jistě čekáte, jeden z programů je hubnoucí. Vybírat můžete podle kilojoulů, které hodláte za den zkonzumovat. Hubnoucí program je v základní verzi nebo s rozšířeným přídělem zeleniny.

Další krabičkové programy jsou určeny také pro seniory, sportovce (s větším proteinovým nášupem). Také pro bíložravce nebo pro ty,  kteří trpí nesnášenlivostí laktózy. Specialitkou je program Detox a Cukerfree. Vybere si každý.

 

Výživové poradenství

Pokud nevíte, jaký program si vybrat. Chcete zhubnout nebo kojíte? Jste aktivní sportovec? Firma nabízí nutriční poradenství. Není to náhoda, zakladatelkou je absolventka lékařské fakulty – obor Výživa – Mgr. Kateřina Šimková. Obrátit o radu se můžete jak na ni, ta na její kolegyně.

Shop rozváží jídla od pondělí do pátku. Potřebujete-li inspiraci na zdravé vaření o víkendu, najdete ji, tedy recepty, v blogu.

 

Chcete být Zero Food Waste?

Shop nedávno spustil novou službu – zpětný výběr krabiček od jídel k recyklaci. Ty nelze použít znovu pro zabalení jídla, ale recyklují se jinak pro průmyslové využití.

 

Výhody e-shopu:

-        Rozvoz do více jak 50 měst, a také do vybraných lokalit na Slovensko

-        Několik odběrných míst pro osobní odběr krabiček

-        Velká nabídka krabičkových programů pro každého

-        Jídelníček sestavený nutriční specialistkou

-        Čerstvá jídla

-        Doprava zdarma

-        Věrnostní program

 

Nevýhody e-shopu:

-        Nefunguje po celé ČR, ale pokud je zájem, závozové místo firma vytvoří

-        Není možné objednat dovoz jídel na konkrétní hodinu

-        Služba a ceny jídel jsou vyšší, ale zase je to bez přemýšlení, vaření a nakupování

 

Zákazníci o e-shopu řekli:

Zákazníci si chválí hlavně čerstvost jídel a častou obměnu jídelníčku a jeho pestrost. Kladně hodnotí odbornost, možnost výživového poradenství a to, že jídla jsou sestaveny nutriční terapeutkou. Chválí si službu jako celek, i dopravu. Nelze sice objednat dovoz jídla na přesnou hodinu, z logistických důvodů, ale po domluvě kurýr jídlo nechá u dveří apod.

 

 

Nejčastější otázky pro Zdravestravovani.cz

 • V jakém předstihu si musím objednat jídlo?
  Objednávku jídla na jeden či více dní byste měli udělat nejpozději 3 pracovní dny předtím.
 • Můžu získat množstevní slevu?
  Pokud si vyberete předplatné, tedy dovoz jídla na minimálně 20 pracovných dní dopředu, bude kupní cena v porovnání s běžným ceníkem zvýhodněná.
 • Jak je jídlo uchovávané během rozvozu?
  Při lokálním rozvozu je jídlo v termoboxech s chlazením. Balíčky jsou v igelitové tašce označené štítkem, který nese informaci, o jaký program a kombinaci jde.
 • Můžu si vybrat přesný čas, kdy mi bude jídlo doručené?
  Bohužel ne. Jídlo se rozváží podle rozvozového plánu. O tom, kdy přesněji vám bude zásilka doručená, vás bude v daný den informovat rozvozce. Ale pokud víte, že v určité části dne nebudete doma, informujte o tom rozvozce a on si podle toho přizpůsobí harmonogram nebo trasu.
 • Můžu dodatečně zrušit nebo upravit už objednané a zaplacené zboží?
  Ano. Informujte prodejce o tom, které dny chcete odhlásit. Tyto dny se vykompenzují dodávkou jídla v jiné následující dny podle vašeho přání. Měli byste však o tom informovat aspoň 3 dny předem, aby zákaznická podpora byla schopná zaevidovat a aplikovat změny.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  V případě, že byste postřehli něco, kvůli čemu chcete zboží reklamovat, ozvěte se na zákaznickou linku +420 517 070 333 nebo napište e-mail na adresu info@zdravestravovani.cz a dozvíte se další postup. Když se bude jednat např. o špatnou kvalitu jídla nebo obalu, budete muset doložit fotografie.
 • Kam se obrátit v případě dalších otázek?
  Ať už máte jakékoliv otázky, k dispozici vám je telefonní číslo +420 517 070 333 nebo e-mailová adresa info@zdravestravovani.cz. Prodejce na svém webu přizvukuje, že raději pro tyto potřeby využívá e-mail.