VitasLife.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Doprava zdarma při nákupu and 1200 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na VitasLife.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu VitasLife.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "Kód kupónu" a potvrďte tlačítkem "Použít kupón".

Nejčastější otázky pro VitasLife.cz

 • Jaké platební metody můžu využít?
  Platit můžete tradičním způsobem na dobírku, kdy zaplatíte kurýrovi nebo pracovníkovi na místě vyzvednutí v hotovosti nebo kartou. Samozřejmě k dispozici máte i možnost zaplatit za zboží předem online platební kartou přes zabezpečenou platební bránu 3-D secure nebo bankovním převodem.
 • Jakým způsobem doručujete zboží?
  Zvolit si můžete doručení na výdejní místo Zásilkovny, kde si zboží vyzvednete osobně. Také můžete využít doručení na vaši adresu, přepravní službu DPD a v rámci Prahy i možnost večerního doručení. Jednotlivé druhy dopravy jsou zpoplatněné podle aktuálního ceníku, který najdete na webu v části „Doprava a platba“. Při nákupu nad 1200 Kč však za dopravu neplatíte.
 • Kdy můžu očekávat doručení objednávky?
  Za normálních okolností můžete dodání prostřednictvím Zásilkovny i kurýrní služby očekávat už do 24 hodin. Doručení balíků můžete očekávat v pracovních dnech mezi 9:00 a 18:00 hod.
 • Jak můžu získat slevu?
  Už po prvním nákupu v e-shopu VitasLife jako registrovaný a přihlášený zákazník získáváte nárok na výhodnější ceny a slevové akce při každém dalším nákupu.
 • Kdy a jak můžu vrátit zakoupené zboží?
  Právo na vrácení zboží, tedy odstoupení od kupní smlouvy máte do 14 dní od převzetí objednávky. Pokud se rozhodnete toto právo využít, udělejte tak s pomocí vzorového formuláře pro odstoupení od kupní smlouvy, který najdete na webu, a pošlete ho na e-mailovou adresu info@vitaslife.cz.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  Záruka na spotřební zboží je 24 měsíců, u potravin je záruční doba 8 dní, krmiva mají záruku 3 týdny a zvířata 6 týdnů. Pokud se v průběhu záruční doby projeví jakákoliv reklamovatelná vada, oznamte ji ideálně e-mailem na adrese info@vitaslife.cz nebo telefonicky na čísle +420 792 382 015. Budete informovaní o dalším postupu, jak můžete reklamaci uplatnit.
 • Kam se můžu obrátit v případě otázek nebo problémů?
  S jakýmikoliv otázkami se neváhejte obrátit na zákaznické centrum prostřednictvím e-mailu info@vitaslife.cz nebo telefonicky na čísle +420 792 382 015. Využít můžete také online chat na webu v pravém dolním rohu stránky. Prodejce však můžete kontaktovat i prostřednictvím sociálních sítí Facebook či Instagram.

Popis obchodu VitasLife.cz

Společnost VitasLife vyrábí prémiové doplňky stravy, které jsou vysoko účinné a mají mimořádně příznivý vliv na lidské zdraví. Výrobce se pyšní tím, že účinky jeho produktů doslova pocítíte na vlastní kůži.

Výrobky, které zakoupíte v e-shopu VitasLife.cz, dodávají tělu správné a potřebné živiny na to, aby se dokázalo přepnout na vyšší úroveň energie, soustředění, síly a obranyschopnosti. Jde o živiny, které v těle řídí základní procesy.

Produkty VitasLife jsou vhodné absolutně pro každého, ať jste vegan, sportovec, student, nebo podnikatel. Nemají žádné nežádoucí vedlejší účinky, nejsou nebezpečné a zaručeně udělají vaše tělo lepším. 

Základním produktem, který najdete v nabídce e-shopu, je Magnesium Natural. Kromě toho i Magnesium Glycinate či přírodní Vitamín C, Železo, Omega 3 mastné kyseliny apod. 

Právě nedostatek magnézia, tedy hořčíku, má na lidské tělo neblahý vliv v podobě přetrvávající únavy, bolestí hlavy či svalových křečí. Správné dávkování vysoce kvalitním magnéziem z nabídky VitasLife vám přinese velmi rychlý účinek v podobě nárůstu energie, mentálního klidu, lepšího spánku i svalové regenerace. 

Prakticky nemáte co ztratit, stačí už jen zavítat na webovou stránku a nakoupit. Web e-shopu je poměrně jednoduchý, přehledný, ale na druhé straně také velmi obsažný. 

Dominují mu velké bannery s nabídkami nejlepších produktů a základními informacemi o nich. Nakoupíte velmi rychle po kliknutí na nabídku. Protože obchod nabízí momentálně jen několik produktů, nemusíte se prohrabávat v žádných kategoriích, nenajdete tu žádné komplikované menu a všechno máte přímo na dosah ruky. 

Na stránce najdete hodně informací o magnéziu, je obsahem nosného produktu e-shopu, ale také zajímavý magazín s články o zdravé výživě, zdravém životním stylu, různých radách, doporučeních, pikantnostech apod.

Výhody e-shopu VitasLife.cz:

 • Přehledný a obsažný web
 • Kvalitní a účinné produkty
 • Rychlé dodání
 • Výborné ceny
 • Profesionální komunikace
 • Recenze produktů přímo na stránce


Nevýhody e-shopu VitasLife.cz:

 • Žádné


Co říkají o e-shopu VitasLife.cz zákazníci

Obchod je mezi zákazníky v Česku i na Slovensku velmi oblíbený. Důvod je ten, že jeho produkty jsou mimořádně účinné, nemají žádné vedlejší účinky, jsou kvalitní, ale poměrně levné a doručované velmi rychle. K tomu si přidejte skvělou komunikaci a máte dokonalý e-shop, na který nenajdete stížnosti.