Slevy, kupóny a slevové kódy Vip-pradlo.cz

Všechny kódy

Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

  • Neomezená platnost
  • Využilo 21 lidí
Akce

Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 50 Kč

  • Neomezená platnost
  • Využilo 20 lidí

Popis obchodu Vip-pradlo.cz

Vhodně vybrané spodní prádlo, jakkoli to zní zvláštně, může potěšit nejen vás, ale rovněž může přispět k utužení vašeho partnerského svazku. Kdo by si nepřál být pro svého partnera stále atraktivním jako na počátku vztahu? Eshop Vip-pradlo.cz je schopen pomoci tohoto cíle dosáhnout, když jeho výjimečnost spočívá v tom, že disponuje poradnou se skutečnými stylistkami spodního prádla, jež rády poskytnou svoje odborné rady po telefonu nebo emailu. Cenné rady lze získat i na bra-fittingových akcích, jež se uskutečňují u nás v Čechách i na Slovensku.

Nejnovější články Vip-pradlo.cz

Nekupujte nesmysly z reklamy

„Když budete tento nápoj pít každé ráno, už za jeden týden budete mít o 10 kilo méně!“ Opravdu? Skvělé! No ták, nevěřte všemu, co najdete na internetu nebo uvidíte v televizi. Nejlepší a nejzdravější způsob, jak doopravdy zhubnout je bezpochyby zdravý životní styl a pravidelný pohyb. Věřte mi, ušetříte. Nejen peníze, ale i nervy a svou důstojnost.
Celý článek

Připravte si nákupní seznam – a držte se ho!

Cestu na nákup zahajte vytvořením seznamu toho, co potřebujete. A vytvořeného seznamu se držte! Snažte se odolat slevám a akcím. Ty sice vypadají velmi lákavě, ale ve skutečnosti zatěžují rodinný rozpočet. Kupujte jen to, co doopravdy potřebujete.
Celý článek

Zkuste to bez doplňků stravy

Vždy je lepší zaměřit se na zdravou stravu a zdravý životní styl. Jíst vyváženou, čerstvou a pestrou stravu, která dodá všechny potřebné živiny a vitamíny. Budete se cítit více spokojeněji, fit a taky víc čerstvěji. Tak nějak více „fresh“. A navíc ještě ušetříte.
Celý článek