Recenze zákazníků

Nejedná se o klasický e-shop prodávající klasické produkty, takže recenze na známých portálech chybějí, ale přesto najdeme na různých místech na internetu množství zkušeností a názorů zákazníků. Ty jsou do značné míry pozitivní.

 
Travelking.cz

Portál má transparentní zákaznické recenze přímo i na svém webu. Najdete jich tu přitom více než 30 000, takže se na jejich hodnověrnost můžete spolehnout. Drtivá většina hovoří o maximální spokojenosti, o velkém výběru pobytů, o rychlých objednávkách, profesionální komunikaci, a dokonce i promptních řešeních problémů při nečekaných změnách v rezervaci.

Skrz.cz

Více než 4000 zákazníků v recenzi dalo travelking.cz 90procentní hodnocení, takže 4,5 z 5 možných hvězdiček. Přičemž více než 3200 recenzentů zaškrtlo plný počet 5 hvězdiček.

Zákazníci často píšou o jednoduchosti a rychlosti nákupu kuponů a pobytů. Chválí spolehlivé zprostředkování, velký výběr i přijatelné ceny. Často najdeme i chválu na personál.

Několik zákazníků však v recenzích píše o slabší komunikaci, nepřesných informacích o cenách nebo nedorozuměních při rezervyci pobytů a dovolených.

Slevomol.cz

Také tady většina Čechů dává 5/5 hvězdiček. Mnozí píšou o tom, že nemají jedinou výhradu, chválí webový portál, celý systém objednávky, personál, služby v zarezervovaných hotelech, velký výběr, dobré ceny apod. Těžko tu najdeme vyslovené stížnosti.

Facebook

Na facebookové stránce má cestovní průvodce průměrné hodnocení 4,7 z 5 možných hvězdiček a opravdu hodně zapojených recenzentů, takže jde skutečně o relevantní informaci.

Mnoho zákazníků vyzdvihuje služby, komunikaci, rychlost vyřízení, výběr pobytů a dovolených i ceny. Někteří však sdílejí svoje negativní zkušenosti, které vycházejí z nedorozumění v komunikaci při řešení specifických problémů nebo požadavků apod.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Travelking.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop Travelking.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Travelking.cz.
Rezenicu na e-shopu Travelking.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Travelking.cz