Jak použít kód na Travelking.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Travelking.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "Mám dárkový kupón / slevový kód" a potvrďte tlačítkem "Uplatnit slevu".

Nejčastější otázky pro Travelking.cz

 • Jaké platební metody můžu využít?
  Platit můžete online platební kartou nebo bankovním převodem. Akceptujeme karty VISA, VISA Electron, MasterCard i Maestro, také můžete platit Edenred kartou. Online platby jsou realizované přes zabezpečenou platební bránu GoPay, využít však můžete i G Pay a odloženou platbu přes Twisto.
 • Zaplatil jsem, ale nemůžu najít svůj kupon. Kde mám hledat?
  Zkontrolujte si vaši e-mailovou schránku včetně složek nevyžádané pošty. Pokud kupon stále nemůžete najít, je možné, že jste při platbě zadali nesprávný variabilní symbol nebo jste neuvedli vaši kontaktní adresu. V tom případě nám napište e-mail na adresu info@travelking.cz a problém vyřešíme.
 • Jak si zvolím termín své dovolené?
  Při rezervaci pobytů s možností výběru termínu si už při nákupu termín z dostupných možných vyberete. Pokud jste si zakoupili kupon bez rezervace termínu, v tom případě si termín a jeho dostupnost můžete ověřit na našich stránkách.
 • Kdy můžu využít kupon bez rezervace termínu?
  Některé kupony mohou mít časové omezení. Týká se to hlavně sezónních pobytů. Volné termíny najdete na našem webu a snažte se je zarezervovat co nejdříve, aby se nespotřebovaly.
 • Jakým způsobem získám kupon co nejdříve?
  Když chcete mít svůj kupon, a tedy pobyt zarezervovaný co nejrychleji, zvolte online platbu kartou. Při této platební metodě obdržíte kupon už do 15 minut po zaplacení.
 • Jak funguje váš věrnostní systém?
  Jednoduše. Sbíráte kredity za různé činnosti či objednávky na našem webu a nasbírané kredity můžete potom využít na uplatnění slevy. Platí, že 1 kredit se rovná slevě 1 Kč.
 • Jak můžu kredity uplatnit?
  Měli byste být registrovaným zákazníkem. Kredity, samozřejmě, můžete uplatnit až po přihlášení do vašeho účtu. Potom si vyberte pobyt a v objednávkovém formuláři v kolonce „Kredity“ napište libovolný počet kreditů, které máte na účtu.
 • Můžu použít kupon i jako dárek?
  Samozřejmě. Všechny naše kupony bez rezervace termínu jsou přenosné na jakoukoliv osobu. V objednávce můžete dokonce zvolit možnost „Dárkový kupon“. Ten vám zašleme poštou a můžete tak někoho z vašich blízkých potěšit.
 • Můžu objednávku uhradit i z příspěvku od zaměstnavatele?
  Ano, vystavíme vám doklad pro zaměstnavatele. Buď se obraťte na konkrétní hotel nebo penzion, ve kterém máte pobyt, nebo nám napište e-mail na finance@travelking.cz nebo zavolejte na číslo 608 452 961 a my vám to pomůžeme vyřešit.
 • Jaké benefitní systémy můžu u vás využít?
  U nás si můžete uplatnit benefity od Sodexo, Benefity, Benefit Plus, Edenred, Gallery Beta, naše poukázky a šeky Travelking a nakonec můžete nakoupit přes Gusto kartu.
 • Jak vás můžu kontaktovat v případě otázek?
  Naši zákaznickou podporu najdete na telefonním čísle +420 538 880 980 nebo na e-mailové adrese info@travelking.cz. Jsme vám k dispozici od pondělí do pátku mezi 8:00 a 18:00 hod.

Popis obchodu Travelking.cz

Travelking.cz je bývalý Slevoking.cz. Od začátku nabízel předevší slevové kupóny na dovolené a cestování a i po rebrandingu zůstal při tom.

Jako cestovní průvodce se portál snaží vybírat ty nejvýhodnější nabídky pobytů ve střední a jižní Evropě a hlavně poslouchat požadavky a přání svých zákazníků, na základě kterých potom upravuje a připravuje nabídku.

Travelking.cz deklaruje, že se postará o vaši bezstarostnou cestu, ať se vydáte kamkoliv. A to od startu až do konce vašeho pobytu. K tomu nabízí velmi rychlou a jednoduchou rezervaci termínů, přímý kontakt s ubytovacím zařízením a celkově kvalitní služby.

S travelking.cz můžete cestovat po České republice, Slovenské republice, do Maďarska nebo Rakouska, ale nabízí také pobyty v Polsku, Chorvatsku, Slovinsku, Německu či Itálii. Svoji nabídku neustále aktualizuje, vylepšuje a přizpůsobuje přáním zákazníků.

Ideální dovolenou za nejlepší ceny si tu najdou páry, rodiny, skupiny přátel ale i senioři. Od roku 2014 travelking.cz vyslal na cesty více než 700 000 spokojených zákazníků.

Tak, jak to portál deklaruje, vypadá i jeho web. Je velmi jednoduchý, přehledný a svěží. Na první pohled máte pocit, že jste od své dovolené už jen krok nebo klik.

Vyhledávejte destinace, hotely nebo zážitky přímo ve vyhledávači, prohrabávejte se nabídkami v kategoriích z hlavního menu, kam kromě jiného patří i různé sezónní, tematické nabídky, dárkové poukazy, nebo se nechte inspirovat doporučeními z blogu nebo představením jednotlivých krajů ve všech zemích z nabídky.

Přečtěte si o nejlepších aquaparcích, hotelech, penzionech, resortech, zámcích nebo jiných nádherných místech pro turisty.

Vyberte si v rezervaci na domovské stránce jednoduše typ pobytu, lokalitu a termín, projděte si volné nabídky a objednejte si kupón doslova za 15 minut.

Výhody nákupu na travelking.cz

-          Přehledný a intuitivní web

-          Zajímavá nabídka pobytů a cest

-          Široké a rychlé možnosti platby

-          Možnost změny termínu nebo storna

-          Inspirativní blog

-          Atraktivní představení různých destinací

-          Věrnostní program

-          Skvělá komunikace a prozákaznický přístup

Nevýhody nákupu na travelking.cz

-          Občas trochu matoucí informace ohledně rezervace termínů

Co říkají o travelking.cz zákazníci

Je to zástup spokojených lidí, kteří si nedokážou vynachválit dovolené či výlety, které si objednali velmi rychle a jednoduše, za skvělou cenu a s výbornými službami a komunikací. To je to, co říkají o portálu travelking.cz zákazníci. Samozřejmě, občas si postěžují. Hlavně proto, že portál se snaží vyhovět a poslouchat všechny požadavky zákazníků, ale některé prostě není vždy možné vyřešit.