Recenze zákazníků

TopShop.cz je většinou známý férovým jednáním se zákazníky. Kromě toho produkty, které prodává, mají většinou zaručenou kvalitu a dají se získat za velmi výhodné ceny. Lidé však často na svoje objednávky čekají až příliš dlouho a nakonec si mohou rozbalit i něco zcela jiného, než si objednali. Jak vypadají recenze zákazníků?

Heureka.cz

„Pouze“ 87 % zapojených do recenze obchod doporučuje. Hodnocení spokojenosti 4,4 z 5 možných hvězdiček je však vynikající. Průměrná doba dodání na Heurece se uvádí 4,6 dne, ale 13 procent zákazníků nedokázalo potvrdit, že jim byla objednávka doručená do 10 dnů.

I proto je rychlost doručení mezi zákazníky paradoxně nejvíc chváleným faktorem, ale také nejčastějším důvodem pro kritiku. Kvalita a komunikace obchodu však stále zůstávají silnými vlastnostmi, díky kterým se zde vyplatí utratit peníze.

Zbozi.cz

Tady máme hodnocení velmi nízké. Pouze 38 % zapojených zákazníků vyjádřilo svoji spokojenost s e-shopem. A dílčí sledované parametry vypadají následovně: spokojenost s termínem dodání 50 %, spokojenost s komunikací 50 % a spokojenost se stavem dodaného zboží 71 %.

Přečíst si zde můžeme o problémech s vrácením nebo reklamací zboží. Také o zpožděných či zaměněných objednávkách. Někteří zákazníci dokonce píšou o nekvalitních a nefunkčních produktech.

Navzdory tomu je tu pár pozitivních recenzí, které jsou však pozitivní v plném rozsahu. Někteří zákazníci opravdu nemají s e-shopem jedinou špatnou zkušenost. Že by byli jen příliš tolerantní? Nebo je ta druhá skupina příliš kritická?

Srovname.cz

Opět trochu rozpačitá hodnocení. Polovina ze zapojených nákup v tomto obchodě nedoporučuje, dokonce před ním až varují.

Nespokojení zákazníci to připisují tomu, že informace o dostupnosti zboží nejsou správné a jsou zavádějící, že řešení problémů s prodejcem je neprofesionální a nespolehlivé, ale i nutnosti častých reklamací a problémů s výrobky.

Ti spokojení naopak hovoří o rychlém dodání, skvělých slevách, dobré komunikaci, velkém výběru, příznivých cenách, dobré kvalitě i ochotném přístupu. Hodnocení jsou tedy často protichůdná.

Google

Čtyři hvězdičky – to je průměrné hodnocení obchodu na Google. Recenzí je tu hodně, takže právě toto můžeme brát za uvěřitelné srovnání zákaznických zkušeností. Lidé se tu podělili se svou spokojeností, ale překvapivě i s problémy při objednávkách, doručení a nejednou i s nízkou kvalitou produktů. Většina však prémiové zboží z obchodu chválí a nedá na něj dopustit.

Recenze k jednotlivým výrobkům můžete najít i napsat přímo na webu e-shopu ui jednotlivých produktů. Takže se nemusíte obávat, že kupujete „zajíce v pytli“, kterého nikdo před vámi skutečně nevyzkoušel.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Topshop.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop Topshop.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Topshop.cz.
Rezenicu na e-shopu Topshop.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Topshop.cz

Akce

Parní Nano čistič Plus Rovus so zľavou

*kup dva kusy a máš 15% slevu a dopravu zdarma

  • Platí do 1. 7. 2021
  • Využilo 6 lidí