Akční letáky TETA Drogerie CZ

Nejčastější otázky pro TETA Drogerie CZ

 • Jak vás můžu kontaktovat v případě otázek?
  Udělat tak můžete na našem webu v části „Kontakt“ (http://www.tetadrogerie.cz/kontakt.html), kde najdete webový formulář, ale také e-mailovou adresu info@tetadrogerie.cz a telefonní číslo 296 335 552.
 • Kde najdu vaše nejbližší prodejny?
  Na naší webové stránce v části „Prodejny“ (https://www.tetadrogerie.cz/prodejny) je interaktivní mapa, kde najdete všechny prodejny v Česku a podle adresy a PSČ i nejbližší prodejny ve vašem okolí.
 • Jak se dozvím o nejnovějších akcích a novinkách?
  Zaregistrujte se e-mailovou adresou na odběr našich akčních letáků na našem webu v části „Akce“ (https://www.tetadrogerie.cz/akce) a neujde vám už žádná nabídka. Na stejném místě zároveň najdete i aktuální platný leták.
 • Jak se stanu členem Teta Klubu?
  Na našem webu v části „Teta Klub“ se můžete zaregistrovat pro získání klubové karty. Členem Teta klubu se můžete stát také v prodejně. Stačí vyplnit přihlášku a obsluha prodejny vám vydá věrnostní kartu. Ihned po registraci do Teta klubu získáte extra slevy jen pro členy na vybrané výrobky, a když si zaregistrujete i e-mail, budete mít přístup také k akčním nabídkám v předstihu.
 • Jaká jsou omezení v prodejnách během pandemie koronaviru?
  Všechny drogerie Teta jsou otevřené. Vstup a pobyt v prodejně je možný jen se zakrytými horními dýchacími cestami. Doporučuje se dodržovat odstup mezi zákazníky 2 metry. Před vstupem do prodejny musí zákazník použít dezinfekci na ruce nebo jednorázové rukavice.

Popis obchodu TETA Drogerie CZ

Teta drogerie je jedna z největších sítí drogerií v Česku. Na našem území provozuje v současnosti více než 190 prodejen.

Historie společnosti Solvent, která značku provozuje, sahá do roku 1992. Původně to byla malá firma založená nadšenými studenty ze Žamberku, kteří si chtěli vydělat peníze na vybavení pro svoji rockovou skupinu. Čtvrt století tvrdé práce mnoha lidí nakonec přineslo výjimečnou pozici na trhu.

Privátní značky

Teta drogerie má i vlastní značky vyvinuté přesně na míru svým zákazníkům. Mají přinášet špičkovou kvalitu za výrazně nižší cenu než srovnatelné konkurenční výrobky:

- Ellie: ženská pleťová kosmetika

- Helios Herb: sluneční kosmetika

- 4 ward: kosmetika pro muže

- Happy Mimi: zboží pro miminka

- Q-Clean: uklízecí pomůcky pro domácnost

- Q-Power: čisticí prostředky

- Q-Soft: toaletní papíry a aviváže

Výhody nákupu v Teta drogerie:

- Široká síť prodejen

- Velký výběr produktů

- Nízké ceny

- Privátní značky

- Pravidelné akce

- Věrnostní program

- Výhodné slevové kupony

Nevýhody nákupu v Teta drogerie:

- Absence e-shopu a online objednávek