Tescoma.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte slevu 10%

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Akční nabídky produktů

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na Tescoma.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Tescoma.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "Uplatnit slevový kupon nebo dárkový poukaz" a potvrďte tlačítkem "UPLATNIT".

Popis obchodu Tescoma.cz

E-shop Tescoma.cz je doplněním k velkému počtu prodejen. Firma Tescoma je českým výrobcem kuchyňských potřeb. Vše se vyrábí, vyvíjí a testuje v ČR.  Tím, že je Tescoma vývojářská firma, je zárukou opravdu jedinečných, unikátních, barevných potřeb pro kuchyň, vaření, pečení a stolování.

Doprava k nákupu nad 1000 Kč zdarma.

Originální česká výroba a design – vše začalo v garáži

TESCOMA je českým výrobcem originálních kuchyňských potřeb, které navrhují a testují čeští designéři v Design centru ve Zlíně, kde také sídlí centrála společnosti. Řada výrobků TESCOMA nese označení světový patent a mnoho z nich získalo prestižní ocenění za design.

Právě proto v e-shopu najdete hodně jedinečných, originálních a perfektně padnoucích do ruky, a hlavně nepřehlédnutelně barevných produktů pro krájení, vaření a stolování.

Zavolejte kuchaře… Něco se pálí!

Pro zákazníky je k dispozici blog plný inspirace a receptů pro vaření. Dokonce mají vlastního kuchaře, který vše testuje. A vaří, pochopitelně, v produktech z Tescoma.cz.

Naprosto unikátní je, že každý prototyp kuchyňského nářadí s nepřilnavou vrstvou, formy pro pečení atd. testují vařením směsi kečupu, soli a pepře a poté ještě opakovaným vařením mléka. Vyrábí potřeby pro kuchyň, které lidé denně drží v ruce, a tak navrhnout jejich funkčnost a design je naprostým základem všeho.

Díky vlastnímu vývoji Tescoma nabízí nadstandardní záruku 3 až 10 let.

Výhody Tescoma.cz:

 • Široký a ryze český sortiment
 • Jedinečný design a funkčnost
 • Prodloužená záruka 3 až 10 let
 • Doprava při nákupu nad 1000 Kč zdarma
 • Velká síť prodejen, kde si lze zboží osobně vyzvednout
 • Vrácení zboží zdarma (svoz vráceného zboží zdarma)
 • Doprava přes Českou poštu a DPD
 • Pro nezdatné v online síti objednávky po telefonu zdarma
 • Věrnostní program pro zákazníky

Nevýhody Tescoma.cz:

 • Žádné nejsou?
 • Jedna ano: už několik let nevyrábí hranatou formu na pečení

Co na to zákazníci:

V recenzích zákazníci uvádějí především kladné reakce na kvalitu produktů. Při vaření se jim s kuchyňským nářadím dobře pracuje, nic se připaluje a vše je snadno omyvatelné. Zákazníci také miluji jedinečný a barevný design.

Chválí si také rychlost dodání, popř. rezervaci na prodejně. A prodlouženou záruku.

Nejčastější otázky pro Tescoma.cz

 • Jaké platební metody podporujete na e-shopu?
  Platit můžete na dobírku, ať už kurýrovi, nebo na poště, další možností je bankovní převod, využít můžete samozřejmě také online platbu kartou nebo e-platbu a nakonec při rezervaci zboží v konkrétní prodejně můžete sumu uhradit v hotovosti, kartou nebo i dárkovým poukazem.
 • Jaké způsoby dopravy mám na výběr?
  Využíváme všechny služby České pošty, tedy Balík do ruky, Balík na poštu i Balík do balíkovny. Vybrat si však můžete i doručení kurýrní službou DPD nebo GLS. Zboží vám můžeme zaslat na výdejní místo Zásilkovny a můžete si ho přijít vyzvednout i osobně. Různé druhy dopravy jsou zpoplatněné podle aktuálního sazebníku, avšak při nákupu nad 999 Kč za dopravu neplatíte.
 • Kde je možné osobně si prohlédnout váš kompletní sortiment?
  Naši kompletní nabídku najdete v sekci Katalog. Vzhledem k rozsahu sortimentu (cca 2500 položek) však není kompletní nabídka k vidění na žádné z prodejen.
 • Je na internetu uvedená záruční doba platná pro vaše výrobky?
  Ano. Záruční doba pro jednotlivé výrobky značky TESCOMA je stanovená podle platných předpisů, její délka je minimálně 24 měsíců. Pro většinu kuchyňských potřeb však poskytujeme nadstandardní záruku v trvání 3, 5 nebo 10 let. Záruční doba každého výrobku je vždy uvedená na obale výrobku i v návodu na použití.
 • Kde jsou vyráběné výrobky TESCOMA?
  Společnost TESCOMA provozuje vlastní výrobní kapacity v České republice. Zároveň spolupracujeme s dalšími více než 100 subdodavateli v ČR, státech EU a ostatních zemích světa. Všechny výrobky jsou chráněné registrovanou ochrannou známkou a mají na obalu uvedený přesný název a sídlo výrobce: TESCOMA s.r.o., U Tescomy 241, 760 01, Zlín.
 • Jak je dokladovaná hygienická vhodnost používaného materiálu?
  Hygienický standard každého materiálu použitého při výrobě kuchyňských potřeb TESCOMA je dokladovaný zkušebním protokolem vystaveným akreditovanou laboratoří ve Zlíně. Všechny materiály používané při výrobě kuchyňských potřeb jsou i po uvedení do výroby opakovaně testované, kontrolované a ověřované v každé výrobní dodávce.
 • Jak správně čistit a udržovat vaše nerezové nádobí?
  Běžnými čisticími prostředky. Nikdy nepoužívejte agresivní látky, chemikálie a ostré předměty. Silně znečištěné nádobí nechte odmočit ve vodě nebo v roztoku vody se saponátem. Po každém umytí nádobí vždy utřete do sucha.
 • Které nádobí je vhodné na použití na indukčním sporáku?
  Všechny řady nerezového nádobí, které v současné době TESCOMA vyrábí, jsou vhodné na použití na plynovém, elektrickém, sklokeramickém i indukčním sporáku. Není však vyloučené, že na trhu existují i starší výrobky, které na indukci nefungují. Proto před zakoupením nádobí zkontrolujte, zda je uvedený symbol „indukční sporák“ na obalu nebo v návodu na použití. Nádobí vhodné na indukční sporák snadno ověříte přiložením magnetu na dno nádoby. Pokud je magnetické, bude výrobek na indukci funkční.
 • Které z nádobí TESCOMA lze používat na pečení v troubě?
  Na pečení v troubě je určené pouze nádobí PRESIDENT Stone a GrandCHEF! Nerezové nádobí nedoporučujeme na pečení v troubách používat. Pouze nerezové nádobí VISION bez poklice a HOME PROFI je možné používat v troubě na pečení do 200 °C. Nádobí, které je vybavené plastovými úchyty, nelze v žádném případě použít v troubách na pečení, došlo by k poškození plastových úchytů!
 • Jaký teflon používáte při výrobě vašich produktů?
  Všechny antiadhezní povrchy použité na výrobcích TESCOMA jsou vyrobené z vysoce odolného nepřilnavého materiálu na bázi PTFE (polytetrafluoretylen). Tyto antiadhezní povrchy, stejně jako každý jiný materiál a výrobek naší značky, prošly úspěšně všemi předepsanými zkouškami zdravotní a hygienické nezávadnosti.