Recenze zákazníků

Spokojenost zákazníků s Tescem by se dala všeobecně označit jako průměrná nebo lehce nadprůměrná. Lidé mají tuto značku prostě rádi a věří jí, protože je na trhu dlouho a je spolehlivá.

Zákazníci v různých hodnoceních a recenzích na internetu sice reptají kvůli nepříjemnému personálu, dlouhým řadám u pokladen, různým marketingovým trikům a podobně, avšak celkově lidé Tesco oceňují.

Je to zejména velký výběr širokého sortimentu. Tesco navíc nabízí našincům známé produkty, takže zákazníci se vyhnou nepříjemným překvapením.

Kromě toho má Tesco i vlastní značky potravin v různých úrovních kvality. Prémiové produkty Tesco Finest zaručují tu nejvyšší jakost. Přestože se to odráží na ceně, ta stále není příliš vysoká a zákazníci si tyto produkty mimořádně oblíbili.

Kromě dobrých cen a skutečně velkého výběru různého sortimentu Tesco mezi zákazníky slaví úspěch i díky široké síti prodejen. Řetězec dokáže přilákat i na výhodné akce a výprodeje.

Ve větších Tesco prodejnách lidé např. před Vánocemi dokážou nakoupit prakticky všechno od potravin přes oblečení, dárky, hračky, výzdobu a podobně.

Na druhé straně se však šíří různé informace o špatném skladování potravin a někdy nepříjemné komunikaci ze strany personálu k zákazníkům. Nedorozumění vznikají také na telefonických linkách, které řeší problémy s online objednávkami.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Tesco CZ

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop Tesco CZ

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Tesco CZ.
Rezenicu na e-shopu Tesco CZ se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Tesco CZ