Akční letáky Tesco CZ

Popis obchodu Tesco CZ

Britský obchodný řetězec prodávající smíšené zboží, pohonné hmoty nebo finanční a telekomunikační služby patří mezi absolutně největší obchodní sítě na světě.

Protože v Česku bylo Tesco se svými supermarkety a hypermarkety už velmi brzy, stalo se velmi pevnou součástí spotřebitelského uvažování.

Zákazníkům se značka Tesco všeobecně spojuje velkým výběrem kvalitního zboží, které navíc mohou získat i za výhodné ceny. Síť obchodů Tesco je široká a neustále se rozrůstá.

Tesco provozuje různé druhy kamenných prodejen: Tesco Espress, Tesco Extra, Tesco Hypermarket, Tesco Supermarket a navíc také čerpací stanice.

Konkrétní zboží, které řetězec prodává, je tak velmi široké. Od jídla, nápojů a drogerie až po oblečení, elektroniku, hračky, sportovní potřeby, domácí potřeby, doplňky apod.

Výhody nákupu v Tescu:

- Velký výběr

- Dobré ceny

- Široký sortiment

- Velká síť prodejen

- Vlastní značka produktů

- Akční slevy a výprodeje

- Možnost nakoupit online a nechat si doručit zboží až domů

Nevýhody nákupu v Tescu:

- Občas problémy se správným skladováním potravin

- Ne celkem ideální komunikace se zákazníky

 

Co říkají o Tescu zákazníci

Oblíbený obchodní řetězec má mnoho věrných zákazníků po celém Česku. Avšak rostoucí konkurence způsobuje, že lidé samozřejmě stále víc a víc porovnávají cenu a kvalitu zboží či služeb. Tesco v současnosti už nemá takovou převahu jako před 15 až 20 roky, přesto si svůj standard a zákazníky drží a stále dokáže přilákat i nové.

Důvodů je víc. Lidé v Tescu oceňují jeho dostupnost, která je stále lepší i v menších městech nebo konkrétních městských částech. Mnohé zákazníky vždy do Tesca zláká i velký výběr a hlavně kvalita známých a ověřených produktů.

Novou službu Tesca nákupy online s doručením domů využívá stále víc lidí a velmi si ji pochvalují.

Na druhé straně si lidé dokážou postěžovat na špatně uskladněné potraviny, když se stává, že jednoduše najdete ovoce, zeleninu nebo i jiné chlazené zboží jednoduše zkažené. Standardem jsou sporadické stížnosti na personál v jednotlivých prodejnách a podobně.

Co se týká nákupů domů, stává se, že lidé nakoupí v určitý den se slevou, avšak ta jim nakonec při doručení není uplatněná. Stává se i to, že vám jednoduše nedoručí celý nákup, který jste si objednali. Především kvůli nedostupnosti některého zboží.

Zlevněné produkty Tesco CZ

Nejvíce slevněný produkt