Nejčastější otázky pro Takko CZ

 • Kde najdu nejbližší pobočku?
  Na našem webu v části „Najít pobočku“ můžete nejbližší prodejní místo vyhledat pomocí názvu obce nebo poštovního směrovacího čísla. U každé pobočky potom najdete přesnou adresu či otevírací dobu.
 • Jak můžu platit ve vašich pobočkách?
  Platit můžete v hotovosti, platebními kartami, ve vybraných pobočkách i kreditními kartami a také kupony.
 • Jakým způsobem můžu vyměnit zboží?
  V průběhu prvního měsíce po zakoupení si u nás můžete bez problémů vyměnit jakékoliv zboží. Stačí, když předložíte potvrzení o koupi a přinesete zboží na kteroukoliv pobočku.
 • Jak postupovat v případě chybného zboží?
  V průběhu 24 měsíců během záruční doby můžete jakýkoliv produkt reklamovat. S výrobkem, samozřejmě, přineste na naši pobočku i potvrzení o jeho koupi. Zboží posoudíme, převezmeme a vrátíme vám peníze.
 • Jak získám vaše dárkové kupony?
  Koupit si je můžete v kterékoliv prodejně Takko Fashion v Česku. Uplatnit je potom můžete do 3 roků.
 • Kam se obrátit v případě otázek a problémů?
  V případě jakýchkoliv otázek neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis na e-mailové adrese service_cz@takko.com. Zprávu nám můžete zanechat i prostřednictvím online formuláře na našem webu (https://www.takko.com/cs-cz/contact-us.html).

Popis obchodu Takko CZ

Takko Fashion je diskont s neformální módou pro celou rodinu. Má široký sortiment zboží, který se vyznačuje skvělým poměrem ceny a kvality. S koncepcí Omni-Channel nabízí zákazníkům přímý kontakt kdykoliv, kdekoliv a jakkoliv.

S přibližně 1 900 obchody v 17 zemích, včetně Francie, testovací země, a téměř 18 000 zaměstnanci na celém světě, je Takko Fashion jednou z největších značek na módu v Evropě.

Obchod se pyšní širokou škálou výrobků i silnými privátními značkami. Rychle rostoucí sortiment dává zákazníkům vždy dokonalou kombinaci trendových stylů a klasických kusů se stále novými alternativami.

Takko Fashion se zaměřuje nejen na kvalitu svých produktů, ale velmi aktivně a zodpovědně se stará o zákazníky, zaměstnance, má proaktivní přístup k výrobcům a dodavatelům, snaží se chránit životní prostředí a podporuje trvalou udržitelnost.

Výhody nákupu v Takko Fashion:

- Široký sortiment

- Zboží pro všechny věkové kategorie

- Nabídka produktů nadrozměrných velikostí

- Skvělý poměr ceny a kvality

- Hustá síť poboček

- Vstřícný přístup k zákazníkům

- Jednoduchá reklamace, výměna či vrácení

- Výhodné VIP členství

- Časté slevy a výprodeje

- Privátní značky

Nevýhody nákupu v Takko Fashion:

- Absence e-shopu či možnosti online objednávky

- Kvalita některého zboží není vyhovující