Recenze zákazníků

Jde o mimořádně oblíbený a kvalitní e-shop, který v roce 2019 získal dokonce dvě Ceny kvality v anketě Shop roku 2019. Je to vlastně největší český e-shop s osvětlením a garantuje i nejnižší ceny na trhu. Nabízí nadstandardní služby a zákazníky si získává velmi snadno. Podívejme se na recenze.

Heureka.cz

Obchod doporučuje 96 % zákazníků, jejichž celková spokojenost se pohybuje někde kolem 4,8 z 5 možných hvězdiček. Průměrná doba dodání je zřejmě jedna z nejsilnějších „zbraní“ mezi konkurenty, protože její hodnota je pouze 2,6 dne. A téměř všichni zákazníci potvrzují, že na zboží nikdy nečekali déle než 10 dní.

Kromě rychlého doručení spokojení kupující chválí i ceny, které by měly být nejnižší na trhu. Velmi pozitivní ohlasy dostává také velký výběr zboží, komunikace a bezpečné balení.

Negativních hodnocení je málo. Nejčastěji se týkají opožděných objednávek, nevyhovujícího balení, špatného popisu a různých nedorozumění.

Zbozi.cz

I 90 % je slušné hodnocení spokojenosti. Nejvíc „bodů“ neboli procent dávají zákazníci rychlosti doručení, až 99 %. Komunikace dostává 97 % a dodané zboží 94 %. To všechno jsou mimořádně pozitivní čísla. Avšak přes převládající spokojenost v recenzích najdeme i stížnosti na špatné balení, poškozené zboží či opoždění objednávek. Je jich však málo. Téměř všechny jsou pozitivní. Lidé vyzdvihují rychlost, kvalitu, komunikaci i ceny.

Google

Více než stovka recenzentů na Googlu vytváří průměrné hodnocení 3,8 z 5 možných hvězdiček. Většina zákazníků je mimořádně spokojená snad se všemi aspekty nákupu až po samotné užívání produktů. Ti nespokojení poukazují na nevyhovující zboží, špatně doručené objednávky a občas i na problémy při reklamaci či vrácení zboží.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Svet-svitidel.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop Svet-svitidel.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Svet-svitidel.cz.
Rezenicu na e-shopu Svet-svitidel.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Svet-svitidel.cz