Svet-svitidel.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Ventilátory v akci

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Popis obchodu Svet-svitidel.cz

Svět-svítidel.cz je největším internetovým obchodem s osvětlením na slovenském trhu, s garancí nejnižší ceny. Záruka na svítidla je prodloužená na 3 roky. V nabídce najdete vnitřní a vnější osvětlení, zejména koupelnové svítidla, kuchyňské osvětlení a dětská svítidla. Kromě toho tu najdete i velký výběr stropních a nástěnných svítidel, lustrů, lamp a lampiček, bodových světel, zářivek a LED osvětlení. Při nákupu nad 500 kč máte dopravu zdarma.

Osvětlení pro interiér a exteriér, LED osvětlení

Nachází se zde osvětlení nejen pro interiér, ale i pro exteriér. Z vnitřního osvětlení jsou k dispozici lustry, stropní a nástěnná svítidla, bodová světla, světla se senzorem, obrazová svítidla, reflektory, lampy a lampičky, ale také stropní ventilátory a mnoho dalšího. Z vnějšího osvětlení zde najdete zahradní svítidla se senzorem, zahradní lampy, osvětlení, solární lampy a solární osvětlení, LED vnější svítidla, nástěnná svítidla, ale také domovní čísla, pouliční lampy pro veřejné osvětlení, nájezdová svítidla a mnoho jiného.

Najít zde můžete LED osvětlení jako například LED žárovky, LED stropní svítidla a nástěnná svítidla, LED lustry, LED diodové pásky a mnoho jiného. Nacházejí se zde svítidla od předních výrobců značek jako například Osram, Luxera, Narva Eglo, Jupiter, Paulmann, Globo, Philips, Rabalux, Greenlux, Steinel, Massive či Prezent.

 

Žárovky a elektromateriál

K dispozici je i široký výběr žárovek jako například LED žárovky, klasické, úsporné nebo halogenové žárovky, ale také vintage žárovky, inteligentní žárovky, autožárovky, LED moduly a LED zářivky, speciální žárovky či redukční objímky.

Nachází se zde také velký výběr elektromateriálu. Najít zde můžete baterie, akumulátory, powerbanky, čidla a hlásiče, ale také domovní zvonky, videotelefony, elektrické vytápěcí rohože, nabíječky, ventilátory, zásuvky, rozbočovače a mnoho jiného.

Při nákupu v internetovém obchodě můžete použít Svet-svitidel.cz slevový kupon, který je možné si uplatnit na vybraný druh produktů.

 

Výhody e-shopu Svět-Svítidel.cz

 • široký výběr osvětlení
 • výhodné ceny
 • záruka až 3 roky
 • bezproblémové a rychlé doručení
 • důsledně zabalené zboží
 • kvalitní LED světla
 • průběžné informování o objednávce
 • výborná komunikace
 • přehledný e-shop

 

Nevýhody e-shopu Svět-Svítidel.cz

 • poškozené zboží při převzetí
 • barva svítidla byla odlišná než na fotografiích v e-shopu

 

Co říkají zákazníci na e-shop Svět-Svítidel.cz?

Mnoho zákazníků si internetový obchod Svet-svitidel.cz pochvaluje. Líbí se jim zejména široký výběr osvětlení, prodloužená záruka na 3 roky a výhodné ceny. Co se týká doručení zboží, to je rychlé a bezproblémové. Zboží je důkladně zabalené. Komunikace e-shopu je na úrovni, samozřejmostí je průběžné informování o objednávce.

Našlo se i pár negativních recenzí, mezi které patřilo například poškození zboží při převzetí. I když e-shop dbá na kvalitní zabalení, sem tam je běžné, že velmi křehké zboží se při přepravě poškodí. Někteří zákazníci si stěžovali na skutečnost, že barva svítidel byla odlišná než na fotografiích v e-shopu. Je třeba však vzít do úvahy, že obrázky jsou ilustrační a je třeba se držet popisu zboží. Svetsvietidiel.sk se však neustále snaží vzniklé problémy řešit a díky zpětné vazbě neustále zlepšovat.

Jak použít kód na Svet-svitidel.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Svet-svitidel.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "Mám slevový kupón" a potvrďte tlačítkem "Použít".

Nejčastější otázky pro Svet-svitidel.cz

 • Jaké možnosti platby mám na výběr?
  Platit můžete dobírkou při převzetí zboží přímo do rukou kurýra. Také můžete využít platbu bankovním převodem, online platby prostřednictvím PayPal a PayU, no a samozřejmě online platbu platební kartou (MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron).
 • Jakým způsobem doručujete zboží?
  Využíváme služby České pošty nebo kurýrní společnost PPL. Můžete se rozhodnout, který způsob si vyberete.
 • Jsou uvedené termíny dostupnosti závazné?
  Informace o termínu dodání, které vidíte na našem webu, jsou pouze orientační. Přestože je nelze považovat za závazné, v drtivé většině případů zboží dostanete v termínu, který je uvedený na našem e-shopu. V jakémkoliv jiném případě vás o datu doručení budeme informovat.
 • Dokdy můžu vrátit zboží, které mi nevyhovuje?
  U nás máte 30 dní na to, abyste zboží vrátili bez udání důvodu, a my vám vrátíme peníze. Samozřejmě zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, mělo by být nepoužité a v originálním balení. Na našem webu najdete i příslušné formuláře pro vrácení zboží.
 • Jaká záruka se vztahuje na vaše produkty?
  Přestože standardní záruční doba je 2 roky, my poskytujeme na naše svítidla až tříletou záruční dobu.
 • Jak mám postupovat v případě reklamace?
  Nejrychlejší to bude prostřednictvím online reklamačního formuláře, který najdete na našem webu. Reklamaci však můžete nahlásit i telefonicky na čísle +420 515 555 111. Reklamované zboží potom zabalte spolu s kopií faktury a napište nám i průvodní list, kde vysvětlíte důvod reklamace. Zboží pošlete na naši reklamační adresu. Pokyny pro reklamaci najdete i na doručeném balíku. Když reklamované zboží převezmeme, do 30 dní reklamaci vyřídíme a budeme vás informovat.