Recenze zákazníků

Obchod je rychlý, má skutečně výborné ceny a obrovský výběr zboží v dobré kvalitě. Má však i svoje mouchy, ale není jich mnoho. Obvykle zákazníci uvádějí horší komunikaci. Zvláštností je, že pokud Sportisimo na Slovensku patří mezi ty nejlepší a nejoblíbenější obchody vůbec, v České republice je situace trochu jiná.

Přečtěte si komplexní recenze.

Heureka

Na české Heurece e-shop nemá službu „Ověřeno zákazníky“, je tu však stále poměrně hodně zákaznických recenzí. Ty pozitivní jsou o dobrých cenách, rychlém dodání, velkém výběru, kvalitních produktech, o možnosti vyzkoušení a osobního odběru v prodejně, o odbornosti personálu v kamenných prodejnách apod. Zákazníci s negativními zkušenostmi píšou o špatné komunikaci zákaznického servisu, problémech s vrácením a reklamováním zboží, nebo o špatně zabaleném a dodaném zboží.

Hodnocení na slovenské Heurece, kde má obchod komplexní recenzi, vypadají následovně. Nákup v e-shopu doporučuje 96 % zákazníků s průměrnou spokojeností hodnocenou na 4,7 z 5 možných hvězdiček. Průměrná doba doručení na Heurece je méně než 4 dny a 97 % zákazníků potvrzuje, že na zboží nečekali déle než 10 dnů.

Rychlost doručení, i když není vysloveně bezkonkurenční, je nejčastěji uváděnou mezi pozitivními recenzemi. Velmi často tam najdeme i spokojenost s cenami, výběrem a kvalitou zboží. Na druhé straně nespokojení zákazníci hovoří i o zpožděných objednávkách a horší komunikaci.

Zbozi.cz

Až neuvěřitelně negativní hodnocení má obchod na známém srovnávacím portálu. Pouze 24 % spokojených zákazníků. V dílčích parametrech jako termín dodání, komunikace a stav dodaného zboží má obchod od zákazníků také v průměru zhruba 70 %. Něco tu tedy skřípe.

Na základě slovních hodnocení vidíme, že českým zákazníkům se často nezdá kvalita zboží, vadí jim častá nedostupnost produktů a špatná informovanost o tomto stavu, no a z toho vycházejí překvapující zrušené objednávky. Problémy lidí referují i s reklamacemi a vrácením zboží. Pozitivní hodnocení jsou o dobrých cenách a velkém výběru.

Arecenze.cz

Celkové hodnocení 84,2 %. V dílčích parametrech obchod dopadl následovně: důvěryhodnost a dostupnost informací 77 %, nákup přes mobil 95 %, komfort výběru a nákupu 88 % a doručení/vrácení zboží 73 %.

Mezi hlavními plusy portál uvádí recenze uživatelů u jednotlivých produktů, dobrou dostupnost informací, blog a poradnu.

Mínusem je, že obchod nereaguje na recenze zákazníků, i to, že musíte platit za osobní vyzvednutí zboží na prodejně.

Recenzer.cz

Portál hodnotí e-shop známkou 9/10, protože přehlednost obchodu dostala známku 9, komunikace se zákazníky 9,5 a kvalita sortimentu opět 9. Hlavní plusy jsou ochota a komunikace, rychlost doručení, široký sortiment a kvalita zboží. Mínusem je podle recenzer.cz pouze to, že některé produkty mají vyšší cenu.

Google

Průměrné hodnocení obchodu na Googlu je 4,1 z 5 možných hvězdiček. Tvoří ho více než 400 recenzí. I když se občas najdou stížnosti na komunikaci nebo ne celkem ochotný personál v kamenné prodejně, drtivá většina hodnocení týkajících se doručení, cen, kvality a výběru zboží je pozitivních. Zajímavé však je, že občas si můžeme přečíst hodnocení hovořící o dobrém obchodě se slabou obsluhou.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Sportisimo.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop Sportisimo.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Sportisimo.cz.
Rezenicu na e-shopu Sportisimo.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Sportisimo.cz

Akce

Aktuální newsletter

  • Končí zítra
  • Využilo 36 lidí
Akce

Akce pro členy klubu

  • Končí zítra
  • Využilo 79 lidí
Akce

Merino prádlo Progress ve slevě

  • Končí zítra
  • Využilo 22 lidí