Sportisimo.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Aktuální newsletter

 • Platí do 1. 11. 2021
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Akce pro členy klubu

 • Platí do 1. 11. 2021
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Merino prádlo Progress ve slevě

 • Platí do 1. 11. 2021
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na Sportisimo.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Sportisimo.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "Slevový kód" a potvrďte tlačítkem "Potvrdit".

Popis obchodu Sportisimo.cz

SPORTISIMO.CZ je prodejce zaměřený na sportovní vybavení, oblečení a obuv pro všechny věkové kategorie. Nabízí vysoce kvalitního zboží za nejlepší ceny. V kamenných prodejnách a v e-shopu najdete vše potřebné pro sport i volný čas. Můžete si vybrat z kompletní nabídky lyží, lyžařského vybavení, potřeb pro fotbal, halové a raketové sporty, běh nebo fitness, dále také vše pro cyklistiku, in-line, turistiku, vodní sporty, ale i rotopedy a posilovací stroje, oděvy a potřeby pro volný čas a mnoho dalšího.

Doprava zdarma u nákupu nad 2000 Kč.

Jsou to milionáři!

SPORTISIMO.CZ je prodejce zaměřený na sportovní vybavení, oblečení a obuv pro všechny věkové kategorie. Nabízí vysoce kvalitního zboží za nejlepší ceny. V kamenných prodejnách a v e-shopu najdete vše potřebné pro sport i volný čas. Můžete si vybrat z kompletní nabídky lyží, lyžařského vybavení, potřeb pro fotbal, halové a raketové sporty, běh nebo fitness, dále také vše pro cyklistiku, in-line, turistiku, vodní sporty, ale i rotopedy a posilovací stroje, oděvy a potřeby pro volný čas a mnoho dalšího. Dokonce i nejmenší sportovce vybaví od hlavy až k patě, pro různé druhy sportů za každého počasí. 

V nabídce najdete více jak milión produktů renomovaných světových i domácích značek, např. Nike, Adidas, Vans, Umbro, Russell Athletic, Puma, Reebok, Atomic atd.

Cesta do cíle? Pouze na 100% spokojený zákazník

Sportisimo je vlajkovou lodí, která má v závěsu několik dalších obchodů (ve všech lze čerpat věrnostní výhody):

 • Moto sport a lifestyle 
 • O´Neill
 • Hardsport

 Pokrok nezastavíš

Vzhledem k tomu, že se SPORTISIMO snaží za všech situacích tzv. jít s dobou, najdete v každé prodejně průvodce nákupem – multimediální kiosek. Díky němu získáte lepší přehled o aktuální nabídce, zjištění skladové dostupnosti na jiné prodejně a v neposlední řadě i inspirativní kolekci a vysvětlivky u každého z produktů!

A to nejdůležitější: v prodejnách a e-shopu nenajdete žádné imitace – vše je originál!

 Výhody e-shopu:

 • Přehledný e-shop
 • Doprava i na Slovensko
 • Poradenství
 • Doprava přes DPD, Českou poštu, GLS
 • Osobní vyzvednutí ve 100 prodejnách po celé ČR
 • Velké výprodeje a časté slevy
 • Klub Sportisimo – možnost výhod a slev i na ostatních e-shopech skupiny

Nevýhody e-shopu:

 • Není zápůjčka sportovního vybavení

Zákazníci o sportisimo.cz říkají:

Zákazníci jsou nadšení z velkého sortimentu sportovních potřeb, s komunikací a zákaznickým servisem. Také s rychlostí dodávky. Objevují se však i hlasy opačné, po dokončení nákupu nebo za několik dnů se zákazník dozví, že zboží je vyprodáno. Což je zřejmě způsobeno velikánským objemem položek zboží.

Nejčastější otázky pro Sportisimo.cz

 • Jaké možnosti platby mám na výběr?
  Objednávky domů můžete zaplatit, samozřejmě, dobírkou přímo do rukou kurýra při převzetí zboží. Zaplatit můžete také předem, a to online platební kartou, což je rychlé a bezpečné, ale také bankovním převodem. Při osobním vyzvednutí můžete platit v hotovosti, kartou, ale také mobilním telefonem či hodinkami.
 • Jaké způsoby dopravy využíváte?
  Vybrat si můžete ze služeb České pošty. Také máte k dispozici i kurýrní služby GLS nebo DPD, které vám zboží doručí přímo k vám domů. Jednotlivé druhy dopravy jsou zpoplatněné podle aktuálního sazebníku, avšak při nákupu od 2000 Kč za dopravu neplatíte nic.
 • Kdy a jak můžu vrátit nebo vyměnit zboží?
  Každý zákazník má zákonné právo vrátit nebo vyměnit zboží bez dalšího udání důvodu do 14 dnů od převzetí objednávky. Zboží musí být jen nepoškozené a nepoužité. Udělat tak můžete přímo v prodejně nebo poštou, když zboží pošlete na adresu SPORTISIMO s.r.o., Řevnická 170/4, 155 21 Praha 5 – Třebonice, Česká republika. Postupujte podle pokynů, které najdete na našem webu v části „Výměny, vrácení a reklamace“ (https://www.sportisimo.cz/vymena-a-vraceni/). Pokud jste registrovaným zákazníkem, a tedy členem našeho Sportisimo Klubu, zboží můžete vrátit nebo vyměnit bez udání důvodu až do 30 dnů od jeho převzetí.
 • Jaké další výhody mám jako registrovaný člen Sportisimo Klubu?
  Kromě toho, že můžete vyměnit nebo vrátit zboží až do 30 dnů při nákupu přes internet i v prodejně, získáváte i extra slevu 10 až 20 % na vybrané zboží v rámci Dní Sportisimo Klubu. Také budete dostávat klubovou nabídku zvýhodněných produktů. No a samozřejmostí je online přístup ke všem vašim objednávkám.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  Na všechno naše zboží se vztahuje zákonem stanovená záruční doba 24 měsíců, během které máte právo uplatnit reklamaci na základě splněných podmínek. Nejjednodušší způsob reklamace je přímo na naší prodejně, stačí přinést zboží, předložit doklad o jeho koupi a odevzdat na reklamaci. Když se rozhodnete reklamovat prostřednictvím pošty, nezapomeňte na reklamační formulář, který najdete na našem webu v části „Výměny, vrácení a reklamace“ (https://www.sportisimo.cz/vymena-a-vraceni/). Pojištěný balík potom pošlete na adresu SPORTISIMO s.r.o., Řevnická 170/4, 155 21 Praha 5 – Třebonice, Česká republika. Nikdy však tento balík neposílejte na dobírku! Do 30 dnů vás budeme informovat o vyřízení reklamace.
 • Co dělat, když mi dorazila poškozená zásilka?
  Nejlépe uděláte, když vyplníte příslušný online formulář na našem webu (https://www.sportisimo.cz/vymena-a-vraceni/poskozena-zasilka/). Stačí postupovat podle pokynů, které uvidíte. Potřebujete znát jen číslo nebo jiné identifikační údaje balíku a číslo objednávky nebo faktury. Velmi užitečná bude také fotodokumentace poškození. Kontaktovat nás můžete i přímo telefonicky na čísle +420 226 254 894. Na našem webu najdete i postup v případě, že se rozhodnete řešit poškozenou zásilku přímo u konkrétního dopravce. Doporučujeme si zásilku zkontrolovat hned při přebírání.