Software: Slevy, akce a výprodej

Při nákupu elektronického zboží určitě zvolte osvědčeného prodejce, jakým je Alza.cz nebo Senetic. Nabízí skutečně obrovský výběr softwaru pro všechny typy zařízení a různé činnosti. Díky slevovým kuponům a jiným výhodným nabídkám, které najdete na Bonipo.cz, dokážete ušetřit a získat různé výhody. Víme, že ke kvalitnímu softwaru patří i pořádný hardware, takže ať už hledáte počítač, tablet, telefon nebo herní konzole, obchodů s kvalitní elektronikou u nás najdete víc než dost. A přečtěte si v magazínu např. i o tom, jak ušetřit místo na disku.

Alza.cz

K24.cz

Senetic.cz

Nejnovější články z kategorie software

Netflix - Jaká je cena? + (RECENZE i alternativy)

Streamovací služba Netflix se stala fenoménem posledních let, který si získává miliony fanoušků a hlavně předplatitelů po celém světě. Z domovské země - USA se šíří do všech koutů světa a dnes je možné využívat ji všude tam, kde je kvalitní internetové připojení. Netflix je momentálně celosvětově nejhodnotnější firmou, která se zabývá distribucí audiovizuálního obsahu a současně se nachází na 8. místě v žebříčku nejdůvěryhodnějších globálních značek. Už nějaký čas je dostupná i pro slovenské milovníky audiovizuální zábavy, a proto je vhodné podívat se blíže na aktuální ceny, nabídku obsahu a přidáme i pár zajímavostí.
Celý článek

Jak stáhnout video z Youtube - (RYCHLE a KVALITNĚ)

Stáhnout si video z Youtube může být praktické řešení ve chvíli, kdy dopředu víte, že v momentě přehrávání nebudete mít k dispozici stabilní internetové připojení. Různé prezentace v práci nebo škole tedy nabízejí prostor pro offline prohlížení videí a další situace představují cestování nebo také snaha ušetřit mobilní data. Stahovat videa se určitě vyplatí.

Moderní a kvalitní videa jsou velká a stažení přes rychlé wi-fi připojení dokáže uživatele osvobodit od poplatků za používání mobilních dat nejen doma, ale především v zahraničí.
Celý článek

Nový telefon každý rok? Když poznáte jak na to, na výměně dokážete ušetřit

Mobilní telefony patří k produktům s největší ztrátou hodnoty v přepočtu na rok. Ať už za to může jejich masová výroba, nebo neustálé představování nových modelů, koupě nového zařízení není příliš dobrou investicí, pokud to jako investici můžeme nazvat. Můžete však vyzkoušet:

  1. Koupit mobilní telefon na výhodný paušál
  2. Koupit nový telefon z inzertního portálu
  3. Akce jako 1+1

Celý článek