Consumer.huawei.com/cz slevové kódy a kupóny

Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Nejčastější otázky pro Consumer.huawei.com/cz

 • Jaké možnosti platby mám na výběr?
  U nás můžete platit online pomocí kreditní nebo debetní karty.
 • Jakým způsobem doručujete objednávky?
  Objednávky doručuje přepravní společnost DHL. Poplatek za dopravu je 100 Kč. Avšak při nákupu nad 999 Kč máte dopravu zdarma.
 • Kdy mi bude doručené zboží?
  Objednávky, které dokončíte do 15:00 hod, vám za normálních okolností budou doručené už následující pracovní den. Objednávky dokončené po 15:00 hod doručíme do 48 hodin.
 • Kde můžu sledovat stav mojí objednávky?
  Pokud jste přihlášený do svého účtu na našem e-shopu, můžete objednávku sledovat v sekci „Mé objednávky“ nebo také přes link, který dostanete na vašu e-mailovou adresu od dopravce (DHL).
 • Co dělat v případě, že mi byla doručena poškozená objednávka?
  Pokud vidíte, že už balík je viditelně poškozený, upozorněte na to kurýra a odmítněte převzít tuto zásilku, nebo zásilku převezměte a sepište s kurýrem dokument o poškození při dopravě. Pokud poškození zjistíte až po rozbalení a do 48 hodin po převzetí zásilky, co nejdříve nás kontaktujte na telefonním čísle +420 239 018 465 nebo na e-mailové adrese shop.cz@huawei.com. Doporučujeme udělat i fotodokumentaci poškození.
 • Jak a kdy můžu vrátit zboží bez udání důvodu?
  Vrátit zboží bez udání důvodu, tedy odstoupit od kupní smlouvy, můžete do 14 dní od převzetí objednávky. Když se rozhodnete vrátit zboží, ve svém účtu v sekci „Mé objednávky“ vyberte volbu „vrácení“ nebo nás můžete také s tímto požadavkem kontaktovat na telefonním čísle +420 239 018 465 nebo na e-mailové adrese shop.cz@huawei.com. Dostanete od nás pokyny, jak připravit zásilku s přepravním štítkem apod. Doručíte zásilku na nejbližší sběrné místo DHL a to je z vaší strany všechno. Do 14 dní vám budou vrácené peníze. Zboží přímo nevyměňujeme. Musíte si po vrácení jednoho zboží udělat novou objednávku.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  Pokud se vám během záruční doby projeví na produktu jakákoliv vada, kterou jste nezpůsobili vy, máte právo uplatnit reklamaci. Tu můžete uplatnit telefonicky na čísle +420 239 018 465, e-mailem na adrese shop.cz@huawei.com nebo přímo v autorizovaném servisu. Nezapomeňte připojit vaše kontaktní údaje, popis závady, požadovaný způsob vyřízení reklamace a doklad o koupi. Postupujte následně podle našich pokynů, zda je nutné reklamovaný produkt někam přinést, nebo poslat. Reklamaci vyřídíme do 30 dní a budeme vás o výsledku informovat.
 • Jak vás můžu kontaktovat v případě otázek?
  V případě jakýchkoliv otázek nebo problémů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 239 018 465 nebo na e-mailové adrese shop.cz@huawei.com. Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím Live Chatu na našem webu (v pravém dolním rohu).

Popis obchodu Consumer.huawei.com/cz

Huawei patří k předním globálním poskytovatelům informačních a komunikačních technologií a také inteligentních zařízení. Cílem značky je poskytovat digitální prostředky každé osobě, domácnosti nebo organizaci.

Značka vyrábí a prodává inteligentní telefony, počítače, tablety, přenosnou elektroniku, mobilní širokopásmová zařízení, rodinná zařízení a také zařízení cloudových služeb.

V roce 2020 se společnost Huawei umístila na 45. místě v prestižním seznamu BrandZ Top 100 Most Valuable Brands, neboli mezi stovkou nejhodnotnějších značek a zároveň také na 10 místě v žebříčku top značek Brand Finance Global 500.

V nabídce e-shopu najdete základní produktové kategorie jako telefony, notebooky, tablety a další produkty, mezi které patří inteligentní hodinky, sluchátka, reproduktory, wi-fi zařízení nebo příslušenství. Zakoupit nebo stáhnout si tu však můžete i různé aplikace, témata, obrázky, motivy a jiná softwarová vylepšení do vašeho zařízení. Výjimkou nejsou ani možnosti dodatečných ciferníků do inteligentních hodinek apod.

Web je doslova nádherný. Je moderní a přehledný. Kategorie a zejména podkategorie produktů jsou sice trochu zvláštní, možná až příliš na design, ale detaily produktů jsou špičkově propracované, ať už vizuálně, ilustračně nebo obsahově. Najdete zde všechno, jednotlivé modely jsou představené tak, že si je okamžitě oblíbíte a budete chtít koupit. Najdete zde množství detailních fotografií produktů, základní vlastnosti, specifikace, návody, produktovou podporu a množství obsahu, který vám pomůže poznat a seznámit se s výrobky Huawei.

Výhody nákupu na shop.huawei.com/cz

-        Rychlé doručení

-        Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč

-        Jednoduché vrácení a reklamace

-        Krásný a moderní web

-        Detailní a propracované stránky produktů

-        Kvalitní výrobky

-        Profesionální komunikace

Nevýhody nákupu na shop.huawei.com/cz

-        Omezené možnosti dopravy

-        Omezené možnosti platby

-        Občas problematické vrácení zboží

-        Komunikace někdy vázne

Co říkají o shop.huawei.com/cz zákazníci

Zákazníci obchodu Huawei, kteří zároveň pravidelně využívají produkty této značky, jsou většinou spokojení. S cenami, s kvalitou i s výkonem těchto zařízení. Často si pochvalují také služby prodejce, servis, komunikaci a hlavně velmi rychlé a spolehlivé dodání objednávek už následující pracovní den.

Samozřejmě, mluví se i o nedostatcích. Lidé by uvítali širší možnosti platby i dopravy. A při vrácení zboží nebo reklamaci občas nastávají nedorozumění i přesto, že proces by měl být poměrně jednoduchý.