Slevy, kupóny a slevové kódy Reserved.com/cz

Všechny kódy

Akce

Výprodej do 70% pro ni

 • Platí do 1. 10. 2021
 • Využilo 6 lidí
Akce

Výprodej do 70% pro něj

 • Platí do 1. 10. 2021
 • Využili 4 lidé

Jak použít kód na Reserved.com/cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Reserved.com/cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "MÁM SLEVOVÝ KUPÓN" a potvrďte tlačítkem "Přidat".

Nejčastější otázky pro Reserved.com/cz

 • Jaké možnosti platby mám na výběr?
  U nás můžete platit na dobírku, tedy v hotovosti přímo do rukou kurýra při převzetí zboží. Také máte k dispozici online platbu kartou, platbu přes PayU, přes Twisto Pay nebo platbu prostřednictvím PayPalu.
 • Jakým způsobem doručujete zboží?
  Zboží si můžete nechat doručit kurýrem nebo si ho osobně vyzvednout ve vybrané prodejně.
 • Jak dlouho trvá doručení?
  Za normálních okolností doručujeme objednávky do 1 až 3 dnů po jejich potvrzení.
 • Kdy a jak můžu vrátit zboží?
  U nás můžete vrátit zboží do 30 dnů od převzetí objednávky. Udělat tak můžete bezplatně prostřednictvím kurýra. Vrácené zboží však nesmí mít známky použití a mělo by obsahovat všechny štítky a visačky. Adresa pro vrácení zboží je LPP – GLS CZ, Průmyslová 1, 586 01, Jihlava. Víc informací o vrácení zboží najdete na našem webu (https://www.reserved.com/cz/cz/help-returns).
 • Jak můžu zrušit už potvrzenou objednávku?
  Udělat tak můžete pouze do 15 minut od vytvoření objednávky. Po této době už zrušení objednávky není možné. Stále ji však můžete např. odmítnout převzít nebo zboží následně do 30 dnů vrátit.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  Všechny produkty zakoupené u nás můžete reklamovat v průběhu záruční doby, která je 24 měsíců. Vyplňte reklamační formulář, ke kterému se dostanete v podrobnostech objednávky po kliknutí na tlačítko „Reklamace“, zabalte zboží, přiložte k němu fakturu, uveďte vaše kontaktní údaje, číslo objednávky a důvod reklamace. Kurýr si pro zboží přijede. Reklamaci můžete udělat i na prodejně. Stačí zboží přinést. Reklamované zboží můžete také poslat na vlastní náklady na adresu: LPP – GLS CZ, Průmyslová 1, 586 01, Jihlava.

Popis obchodu Reserved.com/cz

Jde o polskou značku pod záštitou největšího výrobce oblečení ve střední a východní Evropě LPP S.A. s více než 25letými zkušenostmi v módním průmyslu.

Reserved za posledních 5 roků zaznamenal neuvěřitelný více než 100procentní nárůst prodeje, ročně prodá více než 210 milionů kusů oblečení, působí online na více než 30 trzích a ve světě má více než 460 obchodů.

Značka kombinuje klasické střihy s nejnovějšími módními trendy a do sortimentu zapojuje i alternativní designové kousky od influencerů jako např. Kendall Jenner, Cindy Crawford nebo Kate Moss, které dokážou zaujmout mnoho hlavně mladých zákazníků. V nabídce je oblečení pro ženy, muže, děti i miminka. Najdete zde všechno, oděvy, spodní prádlo, obuv nebo různé doplňky.

Na přehledném a jasně kategorizovaném webu najdete velmi rychle to, co hledáte. Bestsellery, novinky, sezónní produkty, nabídku různých kolekcí či výprodejové zboží máte hned na očích. Všechny produkty jsou velmi dobře ilustrované a jednoduše srozumitelně popsané.

Nejznámější kolekce

Eco Aware se zaměřuje na zodpovědnou a trvale udržitelnou módu, což je aplikované hlavně ve výrobě, ale i při přepravě těchto produktů. Má reprezentovat moderní ekologický přístup značky Reserved.

Premium Quality zahrnuje mimořádně precizně navržené kousky z vysoce kvalitních látek, které vydrží dlouho. Jde o univerzální minimalistické, ale také všestranně použitelné modely.

Re.Design je kolekce inspirovaná různými kouty světa a přináší produkty pro ty nejnáročnější klienty sledující aktuální módní trendy. Odvážné střihy a jedinečné vzory.

Ochrana životního prostředí

Reserved se pyšní tím, že jeho filozofií je kromě jiného i ochrana životního prostředí. Aby toto předsevzetí značka demonstrovala, drží se následovného.

Nepoužívá plasty a objednávky posílá v recyklovaných kartonových krabicích.

Každý rok provádí ve výrobě více než 1300 auditů, jejichž úkolem je zkoumání dodržování lidských práv, výšky mzdy a rozsahu ekologie.

Zvyšuje počet ekologických produktů a používání certifikovaných látek jako např. Tencel, EcoVero či recyklovaný polyester.

Výhody nákupu v Reserved.com

-      Přehledný web

-      Velký výběr pro každého

-      Aktuální módní novinky

-      Několik vlastních kolekcí

-      Výhodné ceny

-      Rychlé doručení

-      Doprava zdarma

-      Bezplatné vrácení zboží prostřednictvím kurýra

-      Pravidelné akce a slevy

Nevýhody nákupu v Reserved.com

-      Dodání poškozeného zboží

-      Kvalita a vzhled někdy neodpovídá očekávání

-      Někdy opožděné objednávky nebo nesprávné doručené zboží

Co říkají o Reserved.com zákazníci

Názory jsou různé. Od chvály na rychlost dodání, dobré ceny, kvalitní a pěkné produkty či skvělý systém vrácení zboží, až po stížnosti na poškozené, nekvalitní a nesprávně doručené zboží, opožděné objednávky apod. Co z toho si vyberete? Zřejmě až podle vlastní zkušenosti. Recenzí a hodnocení totiž není až tak moc.

Akční letáky Reserved.com/cz