Slevy, kupóny a slevové kódy RajNehtu.cz

Internetový obchod Ráj nehtů nabízí všechno pro nehty. V jejich nabídce najdete pomůcky a nástroje na modelaci nehtů, doplňky na zdobení gelových i akrylových nehtů, laky, odlakovače nebo jinou užitečnou kosmetiku. Ráj nehtů nabízí celou řadu přípravků, pomůcek a přístrojů pro krásné nehty za velmi příznivé ceny. Při nákupu nad 60 eur máte dopravu zdarma.

Manikúra i kosmetika

RájNehtů.cz má opravdu široký sortiment. Nabízí všechno pro krásné a dokonale upravené nehty, ať už přírodní, gelové, nebo akrylové. V jejich nabídce najdete kvalitní produkty pro všechny typy nehtů, manikúru i pedikúru. Každá žena si tak přijde na svoje a může se pyšnit dokonalými gelovými, akrylovými nebo přírodními nehty. E-shop RájNehtů.cz kromě pomůcek, přístrojů a přípravků nabízí také postupy, šablony a tipy na modelaci dokonalých nehtů. Produkty, které tento e-shop nabízí, jsou známých značek. Můžete tak mít doma sortiment od Avonu, La Chévre, Weber&Weber, Body Boom či Zoya.

Ráj nehtů myslí také na peněženky svých zákazníků, proto pravidelně přichází s akcemi a slevami. Jejich akční produkty se týkají například laků na nehty, ale také různých jiných přípravků nebo pomůcek. Při nákupu můžete také použít Ráj nehtů slevový kupón, čímž nakoupíte ještě výhodněji.

 

Výhody e-shopu RájNehtů.cz

  • velký a kvalitní výběr produktů
  • velký výběr značek
  • rychlé dodání
  • příznivá cena
  • dobrá komunikace

 

Nevýhody e-shopu RájNehtů.cz

  • platba jen převodem nebo přes Paypal, ne na dobírku nebo kartou

 

Co říkají na RájNehtů.cz zákazníci?

Recenze e-shopu Ráj nehtů hovoří samy za sebe. Zákazníci jsou nadšeni velkým výběrem produktů za velmi příznivé ceny, také rychlostí dodání a komunikací i zákaznickým servisem. Pochvalují si také pravidelné akce a slevy, ve kterých si mohou koupit kvalitní zboží za ještě výhodnější cenu.

Malá negativa se odrazila ve způsobu platby. Na dobírku je totiž možné nakupovat až od 10 eur, ale obchod se zákazníky komunikuje a snaží se jim vyjít co nejvíc vstříc.