Recenze zákazníků

Profimed se specializuje jako specialista v péči v první řadě o zuby a potom i o tělo. Je to mimořádně kvalitní značka, která má v Česku dobré jméno i mnoho spokojených zákazníků. Provozuje i vlastní e-shop, na kterém najdete mnoho produktů pro péči i zdraví. Podívejme se, jak tento internetový obchod hodnotí zákazníci.

Heureka.cz

Celková spokojenost hodnocená na 4,9 z 5 možných hvězdiček je opravdu vysoká. Obchod doporučuje 96 % zákazníků. Ti zároveň uvádějí průměrnou dodací lhůtu objednávek kratší než 3 dny, což je vynikající. Rychlost e-shopu potvrzuje i 99 % zákazníků, kteří deklarují, že na zboží nikdy nemuseli čekat déle než 10 dní. 

Kromě rychlosti zákazníci často oceňují i výběr a kvalitu zboží, ceny a také přehledný web. Negativních recenzí a nespokojených zákazníků je velmi málo. Te se většinou setkali s opožděnými objednávkami nebo špatně doručenými objednávkami. 

Zbozi.cz

Na tomto místě najdeme velmi málo recenzí, avšak všechny jsou pozitivní. Hrstka zákazníků obchod pouze chválí a vyzdvihuje. Profimed.cz zde má 100procentní hodnocení v každém ohledu.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Profimed.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop Profimed.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Profimed.cz.
Rezenicu na e-shopu Profimed.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Profimed.cz