Profimed.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Profimed.cz při nákupu nad 990Kč je doprava zdarma!

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na Profimed.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Profimed.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku klikněte na políčko "Uplatnit promo kód" kód vložte a potvrďte tlačítkem "OVĚŘIT".

Popis obchodu Profimed.cz

Péči o chrup bohužel v porovnání se západními vyspělými zeměmi stále značná část Čechů zanedbává, přičemž tím ovšem škodí jen sama sobě. Ve chvíli, kdy zuby opravdu bolí, již je zpravidla na nějakou údržbu pozdě. S ohledem na současnou situaci ve zdravotnictví, kdy se zubařů zoufale nedostává, mohou zkažené zuby člověku připravit pěknou řádku bezesných nocí! Ti, kteří chtějí podobným problémům předejít, naopak znají Profimed.cz!

Potěšte své blízké dárkem od Profimed.cz, který utuží jejich zdraví

Profimed.cz je internetový obchod, který se profiloval jako specialista v péči o zuby i o tělo. Zakoupit tu lze skutečně kvalitní zubní kartáčky i pasty, mezizubní čištění, ústní vody i rovnátka. Blížící se Vánoce jsou pak ideální k tomu, abyste potěšili své blízké třeba účinnými prostředky k bělení zubů. Netroufáte si vybrat za svoje blízké? V tom případě jim můžete udělat radost dárkovým šekem v hodnotě 500 Kč a nechat na nich, aby si vybrali, co jim bude skutečně k užitku.

 

Profimed.cz se stará o tělo i správnou výživu

Profimed.cz se nestará jen o zuby, ale o celé tělo. V eshopu je tudíž možné zakoupit i různé přípravky ke zkrášlení a péči o vlasy, ale také o pokožku, ruce i nohy. Již nyní se je možné vybavit na léto koupí spolehlivých opalovacích krémů. Zdraví lze potom v zimních měsících utužit pomocí nápojů a sirupů, ale i bonbonů a žvýkaček. Klienti si zde také často kupují různá probiotika a doplňky stavy.

 

Výhody eshopu Profimed.cz

 • Rychlost dodání
 • Profesionální personál
 • Široký výběr zboží a možnost odborného poradenství
 • Přehledné stránky obchodu
 • Osobní odběr

 

Nevýhody eshopu Profimed.cz

 • Věrnostní program je velmi specifický.
 • Někdy dojde kupříkladu zboží jiné barvy, než je na internetových stránkách.
 • Výjimečně se prodlužují dodací lhůty.

 

Co říkají o eshopu Profimed.cz zákazníci?

Ve svých zpravidla pozitivních recenzích zákazníci vyzdvihují rychlé dodání i široký výběr zboží. Velmi se jim líbí i možnost odborného poradenství. Pracovníky eshopu chválí za jejich kompetentní rady a eshop za nabízený široký sortiment. Řadu jich potěšil dárek k nákupu, který je navíc na místě možné vyměnit za jiný.

Stížnosti se týkají toho, že některé produkty není možné vrátit, což je ovšem vzhledem k povaze výrobků často pochopitelné. Pro některé klienty je věrnostní program příliš komplikovaný a zmatečný, údajně se v něm hůře orientují.

 

Profimed.cz je obchod s tradicí

Profimed.cz se dnes pyšní již dvacetiletou tradicí a nabízí více než 2000 druhů zboží., Při objednávce nad 990 Kč je doprava zdarma, přičemž většinu zakázek je společnost schopna doručit do 3 dnů od objednání. V široké škále nabízených produktů jsou některé, jež je možné zakoupit pouze v tomto internetovém obchodě.

Nejčastější otázky pro Profimed.cz

 • Jaké možnosti platby nabízíte?
  Na výběr máte platbu online platební kartou nebo bankovním převodem. Kromě toho můžete stále platit i tradiční dobírkou, tedy v hotovosti přímo do rukou kurýrovi při převzetí zboží. Tato forma platby je však zpoplatněná sumou 30 Kč.
 • Jak mi bude zboží doručené?
  Na doručování našich objednávek využíváme služby České pošty, případně kurýrní službu PPL. V rámci Prahy si u objednávek do 14:00 hod můžete zvolit donášku doslova „na počkání“, takže ještě v ten samý den. Zvolit si můžete také osobní odběr v jedné z našich kamenných prodejen. Při nákupu od 990 Kč máte poštovné při jakékoliv formě dopravy zdarma.
 • Jaké výhody získám členstvím v Klubu Profimed?
  V první řadě je to bonus z každého nákupu. Za každých 100 Kč získáte na účet 3 Profimedíky. Kromě toho můžete využít výhodné akční nabídky a slevy jen pro členy klubu. Dostanete od nás dárek k narozeninám. A nakonec budete mít přístup ke všem informacím a novinkám v předstihu. Více o podmínkách členství najdete na webu e-shopu v části „Klub Profimed“ (https://www.profimed.cz/klub-profimed).
 • Jakým způsobem postupovat při vrácení zboží?
  Zboží zakoupené v internetovém obchodě můžete ze zákona do 14 dnů od jeho převzetí vrátit bez udání důvodu. Zboží však nesmí být poškozené, nesmí nést viditelné známky opotřebování, musí být čisté a funkční. Podrobné informace o tom, jak postupovat, získáte na telefonním čísle 800 10 50 50 nebo zasláním e-mailu na adresu obchod@profimed.cz.
 • Jak můžu reklamovat zboží?
  Nárok na reklamaci máte, pokud je zboží v záruční době a jakékoliv poškození na něm nebylo způsobené nesprávnou manipulací, špatným mechanickým zacházením nebo jinými chybami na straně spotřebitele. Kompletní znění podmínek pro uplatnění reklamace najdete na webu e-shopu v části „Kontakty“ (https://www.profimed.cz/obchodni-podminky#zaruka-reklamace). Doporučujeme vám však předtím kontaktovat reklamační oddělení telefonicky na čísle 606 059 740 nebo e-mailem na adrese reklamace@profimed.cz.