Slevy, kupóny a slevové kódy Profimed.cz

Všechny kódy

Akce

Profimed.cz při nákupu nad 990Kč je doprava zdarma!

 • Neomezená platnost
 • Využilo 109 lidí

Jak použít kód na Profimed.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Profimed.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku klikněte na políčko "Uplatnit promo kód" kód vložte a potvrďte tlačítkem "OVĚŘIT".

Popis obchodu Profimed.cz

Péči o chrup bohužel v porovnání se západními vyspělými zeměmi stále značná část Čechů zanedbává, přičemž tím ovšem škodí jen sama sobě. Ve chvíli, kdy zuby opravdu bolí, již je zpravidla na nějakou údržbu pozdě. S ohledem na současnou situaci ve zdravotnictví, kdy se zubařů zoufale nedostává, mohou zkažené zuby člověku připravit pěknou řádku bezesných nocí! Ti, kteří chtějí podobným problémům předejít, naopak znají Profimed.cz!

Potěšte své blízké dárkem od Profimed.cz, který utuží jejich zdraví

Profimed.cz je internetový obchod, který se profiloval jako specialista v péči o zuby i o tělo. Zakoupit tu lze skutečně kvalitní zubní kartáčky i pasty, mezizubní čištění, ústní vody i rovnátka. Blížící se Vánoce jsou pak ideální k tomu, abyste potěšili své blízké třeba účinnými prostředky k bělení zubů. Netroufáte si vybrat za svoje blízké? V tom případě jim můžete udělat radost dárkovým šekem v hodnotě 500 Kč a nechat na nich, aby si vybrali, co jim bude skutečně k užitku.

 

Profimed.cz se stará o tělo i správnou výživu

Profimed.cz se nestará jen o zuby, ale o celé tělo. V eshopu je tudíž možné zakoupit i různé přípravky ke zkrášlení a péči o vlasy, ale také o pokožku, ruce i nohy. Již nyní se je možné vybavit na léto koupí spolehlivých opalovacích krémů. Zdraví lze potom v zimních měsících utužit pomocí nápojů a sirupů, ale i bonbonů a žvýkaček. Klienti si zde také často kupují různá probiotika a doplňky stavy.

 

Výhody eshopu Profimed.cz

 • Rychlost dodání
 • Profesionální personál
 • Široký výběr zboží a možnost odborného poradenství
 • Přehledné stránky obchodu
 • Osobní odběr

 

Nevýhody eshopu Profimed.cz

 • Věrnostní program je velmi specifický.
 • Někdy dojde kupříkladu zboží jiné barvy, než je na internetových stránkách.
 • Výjimečně se prodlužují dodací lhůty.

 

Co říkají o eshopu Profimed.cz zákazníci?

Ve svých zpravidla pozitivních recenzích zákazníci vyzdvihují rychlé dodání i široký výběr zboží. Velmi se jim líbí i možnost odborného poradenství. Pracovníky eshopu chválí za jejich kompetentní rady a eshop za nabízený široký sortiment. Řadu jich potěšil dárek k nákupu, který je navíc na místě možné vyměnit za jiný.

Stížnosti se týkají toho, že některé produkty není možné vrátit, což je ovšem vzhledem k povaze výrobků často pochopitelné. Pro některé klienty je věrnostní program příliš komplikovaný a zmatečný, údajně se v něm hůře orientují.

 

Profimed.cz je obchod s tradicí

Profimed.cz se dnes pyšní již dvacetiletou tradicí a nabízí více než 2000 druhů zboží., Při objednávce nad 990 Kč je doprava zdarma, přičemž většinu zakázek je společnost schopna doručit do 3 dnů od objednání. V široké škále nabízených produktů jsou některé, jež je možné zakoupit pouze v tomto internetovém obchodě.