Pneumatiky.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Alu disky za skvělé ceny

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Vybrané pneumatiky v akci

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Nejčastější otázky pro Pneumatiky.cz

 • Jaké možnosti platby můžu využít?
  Platit můžete tradičním způsobem na dobírku, tedy přímo do rukou kurýra při přebírání zboží. Další možností je platba bankovním převodem. Platit můžete také online platební kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro). Využít můžete také online platby přes PayU resp. GoPay.
 • Jakým způsobem doručujete objednávky?
  Objednávku vám může doručit kurýr Geis, kurýr DPD, případně Česká pošta. U některých druhů zboží je způsob dopravy předem daný. Různé způsoby dopravy jsou zpoplatněné podle aktuálního sazebníku, který najdete na našem webu.
 • Jak dlouho budu čekat na doručení zboží?
  Pneumatiky vám za normálních okolností doručíme už do 24 hodin, pokud stihnete objednávku do 15:00 hod. Jiný sortiment doručujeme zhruba do 2 až 3 pracovních dní od potvrzení objednávky. U některého zboží, které není zcela běžně dostupné, vás o termínu doručení budeme informovat individuálně, případně navrhneme, abyste si vybrali jinou dostupnější alternativu.
 • Jak a kdy můžu odstoupit od kupní smlouvy a vrátit zboží?
  U nás můžete vrátit zboží, tedy odstoupit od kupní smlouvy, do 30 dní od převzetí objednávky. Avšak mnozí zákazníci si často prodlužují tuto dobu díky naší nadstandardní službě až na 60 dní. Odstoupení od smlouvy je u nás velmi jednoduché, protože ho můžete udělat vyplněním krátkého online formuláře, který najdete na našem webu v sekci „Jak odstoupit od smlouvy“ (https://www.pneumatiky.cz/jak-odstoupit-od-smlouvy). Formulář nám odešlete a my vám pošleme další instrukce ohledně dohodnutého odvozu zboží apod. Pokud byste zboží měli k nám posílat sami, adresa je Pneumatiky.cz, PROLOGIS – DC2, Syrovice 689, 664 67 Syrovice. Peníze vám vrátíme do 14 dní.
 • Jak si můžu objednat službu „Možnost vrácení zboží do 60 dní“?
  V první řadě byste měli vědět, že tato služba se vztahuje pouze na pneumatiky. Cena této služby je 1 % z ceny všech pneumatik v objednávce. Pokud se tedy rozhodnete vrátit pneumatiky do 60 dní, zavolejte na telefonní číslo +420 547 425 372 nebo nám napište e-mail na adresu info@pneumatiky.cz. Pneumatiky potom pošlete zpět na adresu Pneumatiky.cz, PROLOGIS – DC2, Syrovice 689, 664 67 Syrovice. Mějte na paměti, že při vrácení pneumatik sice pláště mohou být rozbalené, ale nesmějí na nich být viditelné známky používání, tedy ježdění. V tom případě zboží zpět nepřijmeme. Pneumatiky můžete takto vrátit nebo si je nechat vyměnit za jiné.
 • Můžu si nevhodné zboží i vyměnit?
  Samozřejmě. I k výměně zboží máme rychlý a jednoduchý online formulář na našem webu v sekci „Jak vyměnit zboží za 5 minut“ (https://www.pneumatiky.cz/jak-vymenit-zbozi-za-5-minut-t4). Pro zboží pošleme odvoz nebo ho zašlete na naši adresu Pneumatiky.cz, PROLOGIS – DC2, Syrovice 689, 664 67 Syrovice. Tyto podrobnosti a postup si však s vámi předem dohodneme.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  Pokud chcete uplatnit reklamaci, vyplňte a odešlete náš online formulář, který najdete na webu v sekci „Jak reklamovat zboží“ (https://www.pneumatiky.cz/jak-reklamovat-zbozi). My vám následně nejpozději do 7 dní zašleme e-mailem reklamační protokol, kde doplníte další požadované informace. Také vám dáme adresu, kam můžete zboží poslat nebo přinést. Reklamaci vyřídíme nejpozději do 30 dní a o jejím výsledku vás budeme informovat.
 • Jak funguje služba „Pneujištění“?
  Tuto službu můžete využít při výrazném poškození pneumatik, kdy je potřebné jednoduše koupit nové. Při neopravitelném poškození pneumatik však máte nárok na vrácení peněz až do 100 % z původní ceny na nákup nových pneumatik ve formě slevového kupónu. Hodnota tohoto kupónu se odvíja od stupně opotřebování dezénu. Služba platí 3 roky od vašeho převzetí nových pneumatik a aktivuje se vám vlastně automaticky po odeslání pneumatik. Využít ji můžete nebo nemusíte. Pokud máte zájem uplatnit si službu „Pneujištění“, vyplňte online formulář na našem webu v sekci „Pneujištění“ (https://www.pneumatiky.cz/sluzba-pneujisteni-t4) a udělejte také fotografie poškození, které potom zašlete na e-mailovou adresu reklamace@onio.cz. Budeme vás kontaktovat.
 • Jak vás můžu kontaktovat v případě otázek nebo problémů?
  V případě jakýchkoliv otázek nebo problémů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 547 425 372 nebo na e-mailové adrese info@pneumatiky.cz. Využít můžete i náš online chat, který najdete v levém dolním rohu na našem webu.

Popis obchodu Pneumatiky.cz

Obchod má zkušenosti s prodejem pneumatik a kol už od roku 2002, takže je skutečně spolehlivým partnerem pro každého řidiče, který se potřebuje během roku postarat o svoje vozidlo.

Ročně prodejce obslouží více než 30 tisíc zákazníků a díky tomu se řadí k největším českým internetovým obchodům v tomto oboru.

Obchod prodává, samozřejmě, v první řadě pneumatiky, ale také hliníkové disky, ocelové disky, sněhové řetězy a další doplňkový sortiment jako poklice, ventily, měřiče tlaku či zabezpečovací systémy od více než 30 kvalitních výrobců. Patří sem např. Hankook, GoodYear, Michelin, Barum, Continental, UniRoyal a další.

Prodejce klade u pneumat vysoký důraz na kvalitu a způsob skladování, ale také na odborné poradenství, rychlé dodání a garantovanou kvalitu produktů, které prodává. Sortiment obsahuje zimní, letní i celoroční pneumatiky, pneumatiky pro offroad, SUV či 4x4 vozidla, pneumatiky pro dodávky, ale také pro různé motocykly a podobně. Nechybějí dokonce ani špičkové sportovní pneumatiky.

Na webu najdete rádce pro výběr pneumatik nebo disků, který obsahuje také různé články s radami a tipy pro řidiče, aktuální novinky, nejnovější nezávislé testy různých modelových řad pneumatik apod.

Hned na homepage máte velmi intuitivní formulář pro výběr pneumatik podle typu vozidla, šířky, profilu, průměru nebo ročního období. Pomůže vám to rychleji se zorientovat a nemusíte tak bloudit v kategoriích a podkategoriích mezi stovkami produktů. Avšak v případě, že víte, co přesně hledáte, můžete název produktu zadat přímo do vyhledávače nad hlavním menu.

Filtrace v jednotlivých podkategoriích musí být také propracovaná, protože pneumatik je v nabídce opravdu velké množství. Zužte si výběr na základě vozidla, rozměrů, profilu, ale i značky pneumatik.

Pokud se chcete nechat inspirovat při koupi, můžete se nechat zlákat na některou z nabídek v zobrazených bannerech, ať už jde o nejoblíbenější zboží, nejhledanější značky nebo rozměry pneumatik, nechte si poradit v článcích, tipech, novinkách, nebo dokonce videorecenzích, případně zavolejte na infolinku nebo napište e-mail a vyškolení odborníci vám pomůžou se vším.

Web e-shopu je tedy opravdu špičkový, stylový, bohatý a přes to všechno i celkem přehledný.

Výhody nákupu na pneumatiky.cz

-        Rychlé dodání

-        Možnost vrácení pneumatik až do 60 dní

-        Pojištění pneumatik až na 3 roky

-        Doživotní záruka

-        Široký sortiment

-        Kvalitní výrobci a značky

-        Výhodné ceny

-        Profesionální komunikace

-        Perfektní moderní web

-        Články, tipy, rady, recenze, videa

-        Odborné poradenství

-        Jednoduché vrácení, výměna nebo reklamace

Nevýhody nákupu na pneumatiky.cz

-        Chybí možnost osobního odběru

-        Vyšší poplatky za dopravu

Co říkají o e-shopu pneumatiky.cz zákazníci

Mnoho řidičů říká, že v tomto e-shopu najdou vždy největší výběr kvalitních a nových pneumatik za ty nejlepší ceny. Různé nadstandardní možnosti pojištění, vrácení, výměny, záruky apod. lákajú neustále nové zákazníky, kteří obchod dále doporučují. Rychlost dodání objednaného zboží některých lidí dokonce překvapí.

Pokud přicházejí stížnosti, tak jsou velmi individuální. Opakuje se však jedna častá, a to, že v obchodě není možný osobní odběr, který určitě mnozí motoristé bez problémů a rádi využijí.