Recenze zákazníků

Všeobecně jde o spolehlivý obchod s dobře fungujícím e-shopem i kamennými prodejnami. Přes široký sortiment je přehledný, přes kvalitní zboží má dobré ceny a i přes velké spotřebiče většinou doručuje zboží domů bez komplikací. I když občas najdeme zkušenosti zákazníků, kteří hovoří o špatné komunikaci nebo o neprofesionálním personálu, platí spíše opak. Přečtěte si komplexní recenze.

Google

Celkové hodnocení 4,2 z 5 možných hvězdiček a zhruba 200 recenzí na Google vytváří všeobecně věrohodnou recenzi.

Co se týká kamenných provozů, zákazníci často chválí profesionální a ochotný přístup personálu. Jen ve výjimečných případech najdeme stížnosti na zaměstnance.

Kromě toho si tu můžeme přečíst i pozitivní doporučení na základě velkého výběru, dobrých cen, přehlednosti a nakonec i bezproblémového a rychlého doručení.

Facebook

Průměrné hodnocení 3,4 z 5 možných hvězdiček. Mezi více než 100 recenzemi zákazníci chválí personál, kvalitu produktů, ceny, online objednávky, doručení, balení či vstřícný přístup při reklamaci.

Najdeme zde však i poměrně hodně negativních komentářů ohledně neochotného přístupu v prodejně, poruchovosti produktů, opožděných objednávek, poškozených či nekompletních balíků či problémů s reklamací.

Z toho všeho vyplývá, že skutečně záleží na individuální zkušenosti.

Refundo

Téměř všichni zákazníci zapojení do recenzí dávají obchodu v hodnoceních plný počet hvězdiček ve všech třech sledovaných oblastech. Tedy za dodací dobu, přehlednost obchodu i kvalitu komunikace. Široký sortiment, dobré ceny a rychlé dodání lidé na Refundo často chválí.

Některá hodnocení jsou však negativní. Tito zákazníci hovoří o špatné komunikaci, opožděných a jinak chybně doručených objednávkách, či o nižší kvalitě zboží. Jsou to však jen ojedinělé stížnosti.

Pricemania

Celkové hodnocení obchodu je 86 %. Dílčí sledované parametry dopadly následovně. Přehlednost obchodu 85 %, dodací doba 86 %, přístup a komunikace 86 %. Počet zákaznických recenzí je tu natolik vysoký, že můžeme tato hodnocení pokládat za zcela relevantní.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Planeo Elektro CZ

20%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 1
Dodací lhůta (dny): 3

Reklamace

Hedvika

Negativa:


  • Prasklý displej notebooku ( neuznaná reklamace). Nechtěli ani zboží poslat zpět jen nafotit a z toho určili, že zboží bylo prý už používáno a chyba je na naší straně.

Hodnocení uživatele Hedvika:

Doporučení e-shopu:

Dodací lhůta (dny):
3


Neochota


Vaše recenze na e-shop Planeo Elektro CZ

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Planeo Elektro CZ.
Rezenicu na e-shopu Planeo Elektro CZ se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Planeo Elektro CZ