Akční letáky Planeo Elektro CZ

Nejčastější otázky pro Planeo Elektro CZ

 • Můžu u vás nakoupit i na splátky?
  Samozřejmě. Na to, abyste u nás nakoupili na splátky, stačí, když máte trvalý pobyt na území Česka, věk mezi 18 a 75 lety, máte příjem ze závislé činnosti, jste důchodce nebo OSVČ minimálně 12 měsíců. Potom od vás budeme potřebovat doklad totožnosti, takže fotokopii občanského průkazu, a doklad o příjmu. Víc o nákupu na splátky se dozvíte na našem webu v části „Služby pro vás – Splátkový prodej“.
 • Jaké možnosti dopravy mám na výběr?
  Pokud si zboží koupíte v kterékoliv z našich prodejen, dovezeme vám ho až domů, když ho budete potřebovat. Když ne, jednoduše si ho vezmete domů. Osobní odběr je, samozřejmě, možný i v případě, že nakoupíte online přes planeo.cz. I při online objednávce si však způsob doručení můžete zvolit podle vašich požadavků.
 • Jakým způsobem si můžu vyměnit zboží?
  Kromě toho, že můžete využít právo na odstoupení od smlouvy a vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní od převzetí online objednávky, nabízíme vám i nadstandardní službu „Okamžitá výměna“. Jde o zpoplatněnou službu, díky které vám i v průběhu 24 měsíců můžeme vyměnit zboží při jakýchkoliv problémech okamžitě za nové. Víc o této službě najdete na našem webu v části „Služby pro vás – Okamžitá výměna“.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  Pokud se rozhodnete zboží v záruční době reklamovat, je potřebné předložit doklad o koupi, vyplněný záruční list, pokud byl vystavený, a zboží musí splňovat všechny podmínky pro záruční reklamaci, které spolu s kompletními podmínkami a informacemi o reklamaci najdete na našem webu v části „Reklamace“.
 • Jak funguje prodloužená záruka?
  Jde o placenou službu, která vám až po dobu 60 měsíců může zaručit komfort při řešení případných problémů a závad s produktem, který jste u nás zakoupili. V praxi to znamená, že zboží, které si koupíte v síti prodejen PLANEO Elektro s touto doplňkovou službou, je chráněné v plném rozsahu, tak jako v případě 24měsíční zákonné záruční doby. Na to, abyste prodlouženou záruku získali, stačí, když při koupi požádáte personál o dokoupení prodloužené záruky nebo VIP prodloužené záruky na konkrétní zboží. Kromě prodloužení záruky o 12, 24 nebo až 36 měsíců tím získáte garanci profesionálního servisu, výhodnou cenu pojištění, finanční prostředky na nákup nového spotřebiče, když váš starý nebude možné opravit, nebude se na náš výrobek vztahovat amortizace a také můžete počítat s nulovými náklady na diagnostiku poruchy, náhradní díly a práci servisu. Víc se dozvíte na našem webu v části „Služby pro vás – Prodloužená záruka“.
 • Jak můžu získat dárkové poukázky?
  Často je můžete dostat od zaměstnavatele, přátel nebo rodiny. Zakoupit je můžete v naší prodejně.
 • Jak najdu nejbližší prodejnu PLANEO Elektro?
  Na našem webu v části „Najděte si prodejnu“ uvidíte kompletní seznam všech našich prodejen v Česku a také interaktivní mapu nebo vyhledávací pole, kde můžete najít pobočku jednoduše zadáním PSČ nebo města.
 • Kam se můžu obrátit v případě otázek?
  Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 323 204 584 nebo na e-mailové adrese info@planeo.cz.

Popis obchodu Planeo Elektro CZ

PLANEO Elektro je nejrychleji se rozvíjející síť maloobchodních prodejen se spotřební elektronikou v Česku. Může se pyšnit stabilním a dlouholetým zázemím na trhu.

Od poloviny roku 2009 na našem území funguje 51 maloobchodních prodejen, které nabízejí zákazníkům široký sortiment spotřební elektroniky, malé a velké domácí spotřebiče, IT techniku, telekomunikační a zahradní techniku, hračky a běžné potřeby do domácností.

PLANEO kromě toho pro svoje zákazníky poskytuje i další služby jako vlastní dopravu, okamžitou výměnu, prodlouženou záruku, pojištění při poškození a odcizení výrobků, ekologickou likvidaci, servis, splátkový prodej či zajímavé věrnostní programy.

Obchod nabízí svým zákazníkům také možnost nákupu online na plnohodnotném a velmi přehledném e-shopu planeo.cz. Tady můžete využít všechny výhody online nakupování z pohodlí svého domova, dozvíte se všechny aktuální informace o novinkách, slevách, akcích apod. Najdete zde také výběr všech možných produktů seřazených v přehledných kategoriích, kromě toho snadno vyhledáte nejbližší prodejnu, aktuální akční letáky a mnoho jiného.

Výhody nákupu v PLANEO Elektro:

- Velká síť kamenných prodejen

- Profesionální personál

- Široký sortiment

- Kvalitní zboží

- Dobré ceny

- Nadstandardní služby

- Věrnostní program

- Plnohodnotný e-shop

- Pravidelné akce, slevy a výprodeje

Nevýhody nákupu v PLANEO Elektro:

- Občas neochotný přístup personálu

Čo říkají o PLANEO Elektro zákazníci

Obchod je mezi zákazníky oblíbený. Velký výběr, dobré ceny a spolehlivé doručení těší ty, kteří nakupují online. Dobře vyškolený personál, přehledné uspořádání produktů v prodejně a dobrá dostupnost prodejen zase dělá spokojenými ty, kteří nakupují v kamenných pobočkách.

Stížností je málo. Občas nedorozumění v komunikaci, občas nějaká zbabraná zásilka. Není však toho mnoho.