Pixypie.cz slevové kódy a kupóny

Doprava zdarma
Doprava zdarma

Doprava zdarma při objednávce od 400 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na Pixypie.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Pixypie.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "SLEVOVÝ KUPÓN:" a potvrďte tlačítkem "Přidat".

Nejčastější otázky pro Pixypie.cz

 • Jaké možnosti platby mám na výběr?
  Platit můžete na dobírku, tedy až při převzetí zboží. Předem můžete platit online platební kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro) nebo rychlým online bankovním převodem přes tlačítka bank. Využít můžete i běžný bankovní převod, avšak v tomto případě připsání peněz na účet prodejce může trvat i tři dny.
 • Jak doručujete zboží?
  Zboží si můžete nechat doručit přímo na svoji adresu kurýrem, nebo si objednávku nechat zaslat na výdejní místo Zásilkovny, což je levnější. Při nákupu v hodnotě nad 1000 Kč však za dopravu neplatíte.
 • Jak a kdy můžu vrátit zboží?
  Vrátit zboží, tedy odstoupit od kupní smlouvy, můžete nejpozději do 14 dní od převzetí objednaného zboží. Odstoupení od smlouvy oznamte ideálně e-mailem na adresu info@pixypie.cz. Uveďte svoje jméno, kontaktní údaje, datum a číslo objednávky, no a číslo účtu, kam chcete vrátit peníze. Zboží potom pošlete doporučeně na adresu Royal Companies s.r.o., Púpavová 43, 84104 Bratislava. Peníze vám budou vrácené do 14 dní.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  Reklamaci můžete uplatnit během platné 24měsíční záruční doby. O reklamaci informujte prodejce ideálně e-mailem na adrese info@pixypie.cz nebo telefonicky na čísle +421 910 829 509. Budete informovaní o dalším postupu. Obvykle je potřebné reklamované zboží přinést nebo poslat na adresu Royal Companies s.r.o., Púpavová 43, 84104 Bratislava. Můžete požádat i o konkrétní způsob vyřízení reklamace. Ta bude vyřízená nejpozději do 30 dní a o jejím výsledku budete informovaní.
 • Kam se mám obrátit v případě dalších otázek?
  Pokud máte jakékoliv jiné otázky nebo řešíte jakékoliv problémy, neváhejte se ozvat na telefonní číslo +421 910 829 509 nebo na e-mailovou adresu hana@pixypie.com, případně info@pixypie.cz. Využít můžete také online kontaktní formulář, který najdete na webu e-shopu v sekci „Kontakty“ (https://www.pixypie.cz/kontakty/).

Popis obchodu Pixypie.cz

E-shop pixypie.cz se označuje za takové malé rodinné království edukačně-kreativních hraček. Provozuje ho rodina Králových, která všechny hračky testuje i svými vlastními malými dětmi a vybírá je velmi důsledně.

V nabídce najdete originální, odzkoušené a v praxi využitelné hračky z kvalitních materiálů. Mnohé z nich jsou ručně vyráběné známými a talentovanými hand-made tvůrci a nádherně designované.

Nabídka produktů v e-shopu sa neustále aktualizuje a rozšiřuje o nové a lepší kousky.

Nejsou to obyčejné tuctové hračky, které vašim dětem pouze zabíjejí čas. Jsou to unikátní výtvory, které vaše děti vzdělávají, učí i vychovávají. Pomáhají jim rozvíjet svoje motorické i kognitivní schopnosti.

Najdete zde hračky pro nejmenší batolata, náhrdelníky, hryzátká, klipy na dudlíky i řetězy na kočárky, magnetky, různé motorické hračky, puzzle, samolepky i dětské tetovačky, omalovánky, vyškrabávací obrázky, kartové a společenské hry, origami, pečeti, velký výběr kreativních potřeb a setů, barvy na tvář, zástěry i nákrčníky a mnoho dalšího.

Na stránce si můžete vybrat hračky podle typu nebo podle věku dítěte, přičemž výběr je velký od prvních měsíců až po 10 let. Obchod vám nabízí také různé nápady na dárky pro vaše děti, ale i pro maminky a ženy.

Tzv. „Pixyblog“ obsahuje zajímavé články s tipy, radami, doporučeními, testy či výběry různých hraček, dárků a jiných výrobků pro děti.

Web je velmi pěkný a hlavně přehledný. Je plný obrázků, abyste viděli, co vlastně nakupujete. Na úvodní stránce najdete banner, na kterém se střídají různé speciální nabídky a také rovnou nabídky zajímavých produktů, novinek, nejprodávanějších věcí apod.

Detaily jednotlivých výrobků a hraček jsou také velmi pěkně a obsažně zpracované. Dozvíte se všechny potřebné informace a parametry, e-shop vám intuitivně navrhne související nebo podobné produkty a ukáže vám dobré obrázky.

Výhody e-shopu pixypie.cz:

-          Bezpečné a kvalitní výrobky pro děti

-          Vysoká skladová dostupnost

-          Rychlé doručení

-          Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

-          Vstřícná komunikace

-          Zajímavý blog

Nevýhody e-shopu pixypie.cz:

-          Chybí kamenná prodejna

Co říkají o e-shopu pixypie.cz zákazníci:

Pro ty rodiče, kteří hledají pro svoje děti unikátní ručně vyráběné edukačně-kreativní hračky, je to správné místo pro nákup. Vracejí se sem rádi i díky velmi vstřícné komunikaci a pěknému webu. Protože e-shop dokáže objednávky doručit poměrně rychle, stížnosti kvůli dodací době se také nemnoží.