Pilulka.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Letákové slevy

 • Platí do 25. 10. 2021
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Zaregistrujte se a využívejte výhody Pilulka Klubu

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na Pilulka.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Pilulka.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "Máte dárkový poukaz?" a potvrďte tlačítkem "Použít voucher".

Popis obchodu Pilulka.cz

Skupina Pilulka provozuje síť lékáren na území ČR. Virtuální lékárnu Pilulka.cz s volně prodejnými léky, doplňky stravy, kosmetikou, drogerií, potravinami, čaji,  ale také doplňky stravy pro zvířata.

Dej si Pilulku!

V sortimentu na Pilulka.cz najdete obsáhlou nabídku volně prodejných léků, vitamínů, minerálů, čajů, potravin pro sportovce, kosmetiku, drogerii, ale také něco pro zvířecí miláčky.

Vše je velmi přehledně uspořádáno. Můžete použít filtr „Trápí mě:“ a nechat si nabídnout vše podle uvedených obtíží.

Od nákupu na e-shopu za hodinu u mě doma.

Toto sice platí jen pro Prahu, kde můžete využít službu Pilulka Auto. A vybrat si dokonce i hodinu doručení. Ale pokud v Praze nebydlíte, firma nabízí možnost osobního vyzvednutí na 1818 výdejních místech, nebo doručení domů formou balíku. Při nákupu nad 300 Kč je doprava zdarma.

Pilulka je všude

I když je Pilulka na trhu od roku 2013 má, krom e-shopu, v ČR také ve vlastnictví 100 lékáren. Která patří k výdejním místům pro osobní odběr zboží. Český e-shop má svého bratříčka na Slovensku. Mimo vyzvednutí si zboží, nebo využití firemní dopravy v rámci Prahy, shop využívá všech možností dopravy po ČR (Česká pošta, PPL, Zásilkovna).

K podstatným benefitům se řadí možnost platby za „pilulky“ některým z benefitních systémů pro zaměstnance.

Výhody Pilulky:

 • Velký sortiment
 • Široké možnosti doručení zboží
 • Doprava až zákazníkovi
 • Doprava nad 300 Kč zdarma
 • Možnost platby „stravenkami“
 • Poradenství

 Nevýhody:

 • Stále není legislativně možné koupit si léky na předpis prostřednictvím e-shopu

Zákazníci o Pilulce:

Zákazníci si pochvalují zejména velký sortiment, nejen co se týká volně prodejných léků, ale také zdravotnických potřeb a potravin. Kladně hodnotí přehledný nákup na portále, a přehlednost i při nákupu na mobilu. Dále dostupnost objednaného zboží, rychlost doručení, bezpečnou online platbu. A jsou také rádi za odbornou pomoc prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

Nejčastější otázky pro Pilulka.cz

 • Jaké způsoby platby mám na výběr?
  Nejoblíbenějšími platebními metodami u nás jsou online platba kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro) a platba v hotovosti či kartou při osobním odběru. Samozřejmě ale nabízíme i jiné možnosti platby. K dispozici máte online rychlý bankovní převod prostřednictvím bank Česká spořitelna, KB, Moneta, mBank, Raiffeisen Bank a Fio banka. Platit můžete i běžným bankovním převodem. Využít můžete platbu na dobírku, tedy až při převzetí zboží. A kromě toho můžete využít také různé benefitní programy jako Cafeteria mojeBenefity, Edenred, Benefit Plus, Benefitní program Gallery Beta či Benefity.cz.
 • Jaké možnosti doručení nabízíte?
  Objednávky vám zašleme přímo na vaši adresu kurýrem PPL, InTime nebo službou České pošty Balík do ruky. V rámci Prahy a blízkého okolí nabízíme také nadstandardní rozvoz naším Pilulka Autem během celého dne. Pokud si chcete zboží vyzvednout osobně, kamenné lékárny najdete na více místech v České republice, ale zaslat vám zboží můžeme i do PilulkaBoxu, do Balíkovny na pobočce České pošty či na odběrné místo Zásilkovny.
 • Jak dlouho budu čekat na doručení objednávky?
  Záleží to i na způsobu platby, který zvolíte. Protože objednávku odesíláme až po připsání peněz na náš účet, doporučujeme vám zvolit si nejrychlejší možnosti platby. Zboží odesíláme nejvíc 48 hodin od přijetí úplné úhrady ceny zboží, aby se zajistilo jeho dodání do 3 dnů. V případě, že 3denní dodací lhůtu nedokážeme splnit, snažíme se vás do 3 dnů informovat, že v této lhůtě není možné zásilku dodat.
 • Jak a kdy můžu odstoupit od kupní smlouvy?
  Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu doručené do 14 dnů od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy je kupující povinný zaslat na adresu provozovny prodávajícího: Pilulka, Distribuce s.r.o., Rosická 653, 190 17 Praha-Vinoř.
 • Kdy a jak můžu vrátit zboží nebo oznámit reklamaci?
  Na naší webstránce v části Reklamace a vrácení zboží (https://www.pilulka.cz/reklamace-a-vraceni-zbozi) najdete příslušné formuláře, ať už chcete zboží vrátit bez udání důvodu, vrátit poškozené zboží, vyřešit nekompletní objednávku či nesprávné zboží, nebo uplatnit reklamaci.