Recenze zákazníků

Oblíbený, kvalitní a spolehlivý e-shop. Asi to by se dalo vyčíst z recenzí, kterých je poměrně dost. Pokud se tedy rozhodnete pro pidilidi.cz, určitě nekupujete zajíce v pytli. Přečtěte si různé recenze a přesvědčte se sami.

Heureka.cz

Obchod doporučuje 96 % zákazníků s průměrným hodnocením spokojenosti 4,8 z 5 možných hvězdiček. Průměrná doba dodání je méně než 2 a půl dne a žádný zákazník nečeká na zboží déle než 10 dnů.

Rychlé a spolehlivé doručení, kvalitní zboží, velký výběr, dobrá komunikace nebo výhodné ceny, to všechno jsou důvody pro úsměv spokojených a věrných zákazníků e-shopu.

Těch méně spokojených je velmi málo. Občas jim nesedí velikost, občas se jim nelíbí design, jindy hromují na nižší kvalitu nebo nedorozumění v komunikaci.

Zbozi.cz

Celkově spokojených zákazníků je podle této recenze 97 %. Co se týká termínu dodání, komunikace a stavu dodaného zboží, spokojenost se pohybuje vysoko mezi 99 až 100 %.

Kupující zde zanechávají v drtivé většině pozitivní komentáře ohledně rychlého vyřízení, kvalitních výrobků, spolehlivosti, jednoduchého vrácení nebo reklamace apod. Občas si však zákazník rozbalí zboží v nesprávné velikosti apod.

Srovname.cz

Vysoce pozitivní hodnocení najdeme i na tomto portálu. Zákazníci nejčastěji vyzdvihují rychlost doručení, dostupnost zboží, ochotu personálu, dobré ceny a slevy, výbornou kvalitu a spolehlivost. Občas však obchod poplete objednávky nebo jejich velikost, což se však vždy snaží napravit.

Radirna.cz

Odborná recenze na této stránce e-shop jednoznačně doporučuje. Hlavní plusy jsou dětské oblečení z kvalitních materiálů, zdravotně bezproblémové zboží, moderní a funkční oblečení, přehledný a intuitivní e-shop, rychlé doručování a až 30 dní na vrácení zboží. A co mínusy? Poplatky při vrácení zboží jiným způsobem, občas komplikovaná telefonická komunikace a jindy je zboží nedostupné, přestože informace na webu říkají něco jiného.

NejlepsiCeny.cz

Také tady najdeme velmi vysoké, tedy 5hvězdičkové hodnocení. Zákazníci často poukazují na velmi rychlé vyřízení objednávek, pěkné a kvalitní zboží za dobré ceny, spolehlivost či dobrou komunikaci. Občas se najde poznámka ohledně vyšších cen nebo zákazník píše o své zkušenosti s chybně doručeným zbožím, nevyhovující velikosti nebo nedostupnosti zboží na skladě.

Kuponovnik.cz

Skvělé hodnocení 4,5 z 5 možných hvězdiček má e-shop i na tomto portálu.

Facebook

Známka spokojenosti je 5/5 hvězdiček, avšak do této „vyklikávačky“ se zapojilo velmi málo zákazníků. Více nám proto řeknou jednotlivé komentáře a odkazy, které zde uživatelé zanechávají. Jsou však také v drtivé většině velmi pozitivní.

Lidé zde píšou o výborné komunikaci, spolehlivosti, profesionalitě, kvalitním a stylovém oblečení, expresním dodání, o dobrých cenách apod.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Pidilidi.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop Pidilidi.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Pidilidi.cz.
Rezenicu na e-shopu Pidilidi.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Pidilidi.cz