Recenze zákazníků

Kupující a návštěvníci prodejen PEPCO oceňují velký výběr zajímavých a stylových doplňků do domácností a designově atraktivního oblečení hlavně pro děti a ženy. Plusem je určitě také velký počet prodejen po celé zemi.

Avšak ze zákaznických hodnocení a zkušeností by se dalo vyzvednout jedno hlavní pozitivum a jedno hlavní negativum.

Jednoznačně kladnou stránkou jsou mimořádně nízké ceny. V PEPCO dokážete nakoupit opravdu „za babku“. V porovnání s konkurencí obchod cenami jednoznačně vyhrává.

Tím zásadním mínusem je však kvalita. Ta je zase v porovnání s konkurencí v mnohých případech výrazně nižší. Zákazníci někdy hovoří vysloveně o „hadrech“ a „šmejdech“. Avšak poměr ceny a kvality v tomto případě nevrhá na obchod tak špatné světlo.

Co se týká přístupu k zákazníkům, dalo by se říct, že je to individuální. Záleží na konkrétní prodejně a konkrétních zaměstnancích. Některé zákazníci vysloveně chválí, jiní jsou naopak terčem velké kritiky.

PEPCO si díky své nabídce, nízkým cenám a hlavně pěknému oblečení pro rychle odrůstající děti často získává velký počet zákazníků hlavně z řad maminek. Ty kromě jiného potěší stylové a levné doplňky do domácnosti a nejednou i pěkné kousky oblečení pro ně samé.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu PEPCO CZ

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop PEPCO CZ

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu PEPCO CZ.
Rezenicu na e-shopu PEPCO CZ se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro PEPCO CZ