Recenze zákazníků

Podle všeho jde o rychlý, levný a spolehlivý obchod s velkým výběrem produktů a profesionálním zákaznickým servisem. Až se zdá, že nemá chybu. Je to opravdu tak? Přečtěte si, jak vypadají recenze na známých portálech.

Heureka.cz

Obchod doporučuje 95 % zákazníků s průměrným hodnocením celkové spokojenosti se známkou 4,7 z 5 možných hvězdiček. Průměrná dodací doba se neuvádí, ale máme tu informaci o tom, že 98 % kupujících dostalo zboží do 10 dní.

Rychlost doručení však patří mezi nejčastěji zmiňované plusy spokojených zákazníků. Kromě toho jsou to také ceny, výběr zboží, komunikace a celková spolehlivost obchodu.

Naopak ti méně spokojení zákazníci si stěžují také na opožděné objednávky, špatnou komunikaci nebo nedostupnost zboží.

Zbozi.cz

Pozitivní recenze má e-shop i na tomto portálu. Najdeme zde informaci o 89 % spokojených zákazníků. Přitom s termínem dodání je spokojených až 96 %, s komunikací 97 % a se zbožím až 99 % zákazníků.

Kvalita, rychlost, ceny a komunikace patří mezi nejvíc opakující se plusy, které ve svých hodnoceních píšou spokojení zákazníci. Těch nespokojených je málo. Nejčastěji hovoří o opožděných objednávkách a potom o nedorozuměních v komunikaci.

Srovname.cz

Hodnocení 4/5 hvězdiček není špatné. Najdeme zde velkou převahu pozitivních hodnocení. Ta jsou především o velkém výběru, rychlém doručení, ale také o dobrém zákaznickém servisu nebo příznivých cenách. Jsou tady dokonce recenze, ve kterých se píše, že dobré je všechno a špatné není nic. Nespokojení zákazníci však píšou o opožděných objednávkách, nedostupném zboží a špatné komunikaci. Těch je však málo.

Kuponovnik.cz

Na tomto portálu najdeme hodnocení 4,5 z 5 možných hvězdiček, avšak bez konkrétních slovních zákaznických hodnocení. I tato informace však něco napoví.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Patro.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop Patro.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Patro.cz.
Rezenicu na e-shopu Patro.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Patro.cz

Akce

Akce na roboty sencor + dárek

  • Platí do 1. 10. 2021
  • Využilo 9 lidí
Akce

Hračky pro kluky a holky v akci

  • Platí do 1. 10. 2021
  • Využilo 8 lidí
Akce

Sluchátka Philips za parádní ceny

  • Platí do 1. 10. 2021
  • Využilo 6 lidí
Akce

Sleva až 23 % na vybrané produkty značky Narex

  • Platí do 1. 10. 2021
  • Využilo 6 lidí
Akce

Akce na zahradnické potřeby

  • Platí do 1. 10. 2021
  • Využili 2 lidé