Patro.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč

  • Neomezená platnost
  • Ještě nikým nevyužit
Akce

Rozbalené zboží ve slevě

Zboží, které někdo koupil, rozbalil a poté vrátil bez použití.

  • Neomezená platnost
  • Ještě nikým nevyužit
Akce

Výprodeje a slevy na Patro.cz

  • Neomezená platnost
  • Ještě nikým nevyužit
Akce

Bazarové zboží ve slevě

Zboží, které bylo opraveno v autorizovaném servisu.

  • Neomezená platnost
  • Ještě nikým nevyužit

Popis obchodu Patro.cz

Patro.cz začal na internetu fungovat už v roce 1998 a byl jedním z prvních na českém internetu, který obsahoval web s menu a produkty organizovanými do kategorií.

Jde tedy o jeden z nejstarších e-shopů v České republice. V jeho nabídce najdete více než 350 000 produktů. Jsou to hrací figurky pro děti, nejnovější herní notebooky, ale také obrovské chladicí skříně. Široký sortiment kvalitních produktů od stovek různých výrobců z celého světa. Toto všechno najdete v e-shopu patro.cz.

Obchod má také tři kamenné prodejny ve Zlíně, Brně a Uherském Hradišti.

Dalo by se říct, že jde o prodejce se smíšeným zbožím, protože zde najdete opravdu všechno. Elektrické spotřebiče, TV, audio, fototechniku, mo zahradu, oblečení, obuv, produkty pro děti, auto-moto zboží, ale také knihy, hry, hračky, konzoly, drogerii, produkty pro zdraví a krásu a ještě mnoho jiného. Jedním slovem všechno.

Přes tak obrovský sortiment se na webu e-shopu dá orientovat poměrně snadno díky intuitivně fungujícímu menu. Když se proklikáte přes hlavní kategorie a potom všechny ty podkategorie, až potom pochopíte skutečně obrovský výběr produktů, který prodejce má. Naštěstí máte k dispozici filtr s opravdu rozsáhlými možnostmi, takže si nabídku dokážete šikovně zúžit podle vašich potřeb.

Velmi užitečné je, že i v hlavním vyhledávacím okně tradičně v horní části webu si můžete vybrat jednu z hlavních kategorií podle toho, jaký produkt chcete vyhledat. To skutečně pomůže zorientovat se rychleji.

Na homepage najdete rolovací bannery s aktuálními nabídkami nebo kampaněmi, také vybrané produkty, novinky, zlevněné zboží, doporučené speciality, nejprodávanější produkty, sezónní nabídku, ale také něco ze zatím skromného blogu s názvem „Aktuality“.

Výhody nákupu na patro.cz

-        Rychlé doručení

-        Osobní odběr

-        Široký sortiment

-        Kvalitní produkty

-        Výhodné ceny

-        Profesionální komunikace

-        Kamenné prodejny

-        Možnosti dopravy a platby

-        Dlouhodobé zkušenosti a spolehlivost

-        Slevy, akce, výprodeje

Nevýhody nákupu na patro.cz

-        Občas opožděné objednávky

-        Zboží je někdy nedostupné i přes opačné info na webu

Co říkají o e-shopu patro.cz zákazníci

Zákazníci tohoto obchodu patří mezi ty spokojené. Tedy aspoň drtivá většina z nich. Mohou se totiž spolehnout na ověřené dlouholeté zkušenosti online prodejce, který je na trhu už více než 20 let. Díky tomu kupující dostanou svoje zboží rychle, bezpečně, za výhodné ceny, mají k dispozici opravdu obrovský výběr produktů na jednom místě, až by se dalo říct, že nikam jinam nemusí chodit. E-shop se podle mnohých zákazníků také vyznačuje skvělou komunikací.