Slevy, kupóny a slevové kódy Panalfred.cz

Léto je rovněž časem celé řady grilování, posezení s přáteli a rodinných sešlostí. Při mnoha z nich teče alkohol doslova proudem. Vybavit se na podobnou akci je možné i za pomoci eshopu panalfred.cz. V nabídce eshopu Pan Alfred nechybí snad žádný druh alkoholu, na který si vzpomenete. K dostání tu je nepřeberné množství pálenek, likérů, alkoholizovaných moštů, piv, ciderů, vín, ale dokonce i nealkoholických nápojů. Každý, kdo se chystá na oslavu, jistě ocení i možnost zakoupit některé z dárkových balení nebo z dárkových tašek.

V eshopu Pan Alfred je možné zakoupit i alkohol od lokálních výrobců

Na eshopu PanAlfred.cz je sympatické, že se nebrání experimentům a nabízí i produkty různých mini-lihovarů a mini-pivovarů. O každém nabízeném produktu si navíc může zájemce opatřit celou řadu užitečných informací přímo na stránkách panalfred.cz. Rozvoz alkoholu Praha se zpravidla uskutečňuje druhý den od provedení objednávky, a to při nákupu nad 500 Kč zcela zdarma. Objednávku lze uskutečnit nejen elektronicky, ale rovněž telefonicky. Zboží bývá doručeno nejčastěji do 1-3 pracovních dnů. Při nákupu je možné využít i PanAlfred slevový kód. Pro zákazníky, kteří si objednají jednorázově zboží za více než 10 000 Kč, nabízí Pan Alfred i výhodnější velkoobchodní ceny.

 

Pivo, víno, destiláty i nealko

Alkohol od vzniku světa. V Panu Alfrédovi najdete skutečně všechno na jednom místě. Vybrat si můžete ze známých značek jako Beefeater, Cinzano, Guiness, Havana Club, Ballantine´s, Hennessy, Baileys, Martini, Rémy Martin, Pilsner Urquell, Metaxa a mnoha dalších. Všechen alkohol můžete najít i ve slevách, takže doma můžete mít například Baileys či Rémi Martin za výhodnější cenu než v obchodě. Obchod také myslí i na nealkoholické nápoje. V nabídce má všechno od energetických nápojů přes nektary, šťávy až po vodu. 

Pan Alfréd skutečně myslí na všechno. Nabízí proto akční sety, kdy můžete zakoupit různé druhy alkoholu v jednom balení za akční cenu, nebo například vodku i s džusem za výhodnější cenu. Zlevněný alkohol tak může mít doma každý, kdo má více než 18 let. Při nákupu se dají použít i slevové kódy, čímž nakoupíte ještě výhodněji.

 

Výhody e-shopu PanAlfréd.cz

  • Příjemné a profesionální chování
  • Rychlé doručení
  • Dopravu po Praze zdarma
  • Širokou nabídku
  • Hezké a přehledné internetové stránky
  • Kvalitní komunikaci s prodejcem po telefonu

 

Nevýhody e-shopu Pan Alfréd.cz

  • Vyšší cena některých druhů alkoholu, která však koresponduje s jejich kvalitou.
  • Výjimečně může dojít k opoždění dodávky.
  • Dodávka zboží, jež zrovna není na skladě, může trvat neúměrně dlouho.

 

Co říkají zákazníci na e-shop PanAlfréd.cz?

Zákazníci si na eshopu PanAlfred.cz cení především velmi široký výběr sortimentu, přičemž si chválí i dobrou komunikaci s prodejcem, která usnadňuje zdařilé uskutečnění obchodu. Výběr je podle klientů jednoduchý také zásluhou kvalitně provedených internetových stránek, na nichž se je možné dobře orientovat. Obyvatelé Prahy pochopitelně neopomenou vyzdvihnout ani dopravu po Praze zdarma, když je objednávka vyšší než za 500 Kč. Většina zákazníků je spokojena i s rychlým doručením a líbí se jí podoba dárkových tašek, jimiž lze mile překvapit své příbuzné i známé při příležitosti různých výjimečných příležitostí.

Naopak někteří klienti přece jen vznáší výtky, že museli na objednanou zakázku čekat déle, než jim bylo milé. Především se jednalo o zboží, které neměla společnost v té době na skladě. Další výhrady směřují i k vyšším cenám některých druhů alkoholu.