Recenze zákazníků

Tradice, kvalita, rychlé dodání a spolehlivost. To jsou hlavní pozitiva, kterými přitahuje zákazníky dámský e-shop orsay.com. Známá značka se svým jménem nehazarduje a svůj obchod udržuje v nejlepší kvalitě. Svědčí o tom i recenze spokojených zákaznic.

Refundo.cz

Něco přes 20 hodnocení a všechna jsou pozitivní. Dodání, přehlednost obchodu i komunikace dělají zákazníkům radost. Občas se však vyskytne opožděná objednávka, což u tak spolehlivého e-shopu udeří do očí a zákazníka nemile překvapí. Dámy však i přesto na svůj oblíbený sortiment z Orsay nedají dopustit a vřele doporučují e-shop i kamennou prodejnu.

Podobné vysoce pozitivní hodnocení obchodu najdeme i jinde, avšak těch komplexních recenzí není tak moc. Především chybí ta na Heurece, která je pro mnohé potenciální zákazníky směrodatná. Dobré zkušenosti s Orsay se však předávají mezi ženami slovně.

Zbozi.cz

Na tomto portálu má Orsay.cz průměrná hodnocení. Spokojených je 44 % nakupujících. Zákazníci vyzdvihují hlavně komunikaci a kvalitu. Naopak mnozí si stěžují na zrušené objednávky a nedostupnost zboží.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Orsay.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop Orsay.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Orsay.cz.
Rezenicu na e-shopu Orsay.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Orsay.cz

Akce

Jarní výprodej

  • Platí do 27. 5. 2021
  • Využili 3 lidé