Recenze zákazníků

Oblíbený, levný a spolehlivý obchod, který má jen málo negativních stránek. Podle následujících recenzí téměř žádné, až na běžné problémy, které při tomto byznysu mezi prodejcem a zákazníkem vznikají.

Heureka.sk

Obchod doporučuje 95 % zákazníků s průměrným hodnocením spokojenosti 4,7 z 5 možných hvězdiček. Průměrná dodací doba se na Heurece uvádí zhruba 3 a půl dne a 98 % zákazníků potvrzuje, že na zboží nikdy nečekali déle než 10 dní.

Kromě rychlosti doručení jsou to i ceny, výběr zboží, kvalita zboží a ochotný přístup, čeho si spokojení zákazníci váží nejvíc.

Těch nespokojených není moc. Stěžují si na nedostupné zboží, opožděné objednávky a někdy i nedorozumění v komunikaci.

Zbozi.cz

Celkově 85 % spokojených zákazníků. Termín dodání, komunikace i stav dodaného zboží dostávají prakticky vždy 100 %. Lidé píšou opět o rychlém dodání, preciznosti, spolehlivosti, širokém sortimentu, nízkých cenách i o výborné komunikaci.

Refundo.cz

Sice málo hodnocení, ale všechna jsou absolutně stoprocentní, tedy 5/5 hvězdiček v každém ze tří sledovaných parametrů: dodací doba, přehlednost obchodu i kvalita komunikace.

Zákazníci hovoří o rychlém dodání, velkém výběru, dobrých cenách a celkové dlouhodobé spokojenosti. Nikdo z nich zde nemá žádné výčitky.

NejlepsiCeny.cz

Celkové hodnocení obchodu 4,5 z 5 možných hvězdiček. Zákazníci píšou o rychlém vyřízení, milém personálu, velkém výběru, dobrých cenách, přehledném webu, možnosti osobního odběru či o skvělé komunikaci. Těžko v těchto hodnoceních hledat výraznější stížnosti.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Oriondomacipotreby.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop Oriondomacipotreby.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Oriondomacipotreby.cz.
Rezenicu na e-shopu Oriondomacipotreby.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Oriondomacipotreby.cz