Oriondomacipotreby.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Akční ceny

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na Oriondomacipotreby.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Oriondomacipotreby.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "Kód poukazu"

Nejčastější otázky pro Oriondomacipotreby.cz

 • Jaké platební metody mám na výběr?
  Platit můžete online platební kartou, akceptujeme karty VISA VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club, JCB aj UnionPay. Online můžete využít i platbu bankovním převodem z různých bank přes internet banking. Samozřejmě, můžete využít i platbu na dobírku, kdy zaplatíte v hotovosti přímo dopravci při přebírání zboží.
 • Jakým způsobem doručujete objednávky?
  Využíváme službu České pošty (Balík do ruky a Balík na poštu) a také služby přepravní společnosti Geis Parcel CZ. Osobní odběr zboží je možný na našich prodejnách nebo výdejních místech. Doprava je zpoplatněná sumou 99 Kč, avšak při nákupu nad 999 Kč ji máte zdarma.
 • Jak dlouho budu čekat na doručení objednávky?
  Za normálních okolností dokážeme vyřídit objednávku i s jejím doručením do 5 pracovních dní, ale běžně to zvládneme i rychleji. Pokud je však o některé zboží velký zájem a vyprodává se, mohou se dodací doby prodloužit. V případě vyprodání zboží nahrazujeme vámi objednaný produkt alternativním ve stejné nebo vyšší hodnotě.
 • Kde najdu seznam vašich prodejen nebo výdejních míst?
  Seznam našich prodejen najdete na webu v sekci „Prodejny“ (https://www.oriondomacipotreby.cz/prodejny). Máte zde interaktivní mapu, vyhledávání podle adresy nebo města, no a také kompletní seznam prodejen s kontaktními informacemi, otevírací dobou a adresami.
 • Jak můžu vrátit zboží?
  Vrátit zboží, tedy odstoupit od kupní smlouvy, můžete do 14 dní od převzetí objednávky. Na oznámení o odstoupení od smlouvy můžete použít reklamační list, který najdete na zadní straně dodacího listu, nebo vyplňte formulář, který si můžete stáhnout na našem webu (https://www.oriondomacipotreby.cz//content/files/images/formul%C3%A1%C5%99-pro-odstoupen%C3%AD-od-smlouvy-3.jpg). Adresa pro zaslání vráceného zboží je VELKOOBCHOD ORION, spol. s r.o., Nedošín 132, 570 01 Litomyšl. Vrátit ho můžete také osobně v kterékoliv prodejně.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  V případě, že se v průběhu záruční doby na produktu projeví výrobní chyba, máte právo uplatnit reklamaci. Ta se uplatňuje buď osobně na kterékoliv prodejně nebo na adrese prodejce zasláním kompletního zboží poštou spolu s vyplněným reklamačním lístkem, který najdete na zadní straně dodacího lístku. Proto je důležité si ho uschovat. Měli byste v něm také konkrétně popsat druh závady. Adresa pro zaslání reklamovaného zboží je VELKOOBCHOD ORION, spol. s r.o., Nedošín 132, 570 01 Litomyšl.
 • Jak vás můžu kontaktovat v případě otázek nebo problémů?
  V případě jakýchkoliv otázek nebo problémů se nám ozvěte na telefonní čísla 461 615 522 nebo 469 770 099, případně nám napište e-mail na adresu info@oriongroup.cz.

Popis obchodu Oriondomacipotreby.cz

Společnost byla založená v roce 1992 a řadí se mezi přední české prodejce domácích potřeb. Během 25leté existence se podařilo vybudovat prosperující společnost, která neustále dbá na rozvoj a zlepšující se služby pro svoje zákazníky.

Společnost se zaměřuje na export a import zboží domácích potřeb. Nabízí rozsáhlý sortiment od významných českých, evropských a dalších světových výrobců.

 

Nabídka obsahuje široký výběr domácích, kuchyňských a zahrádkářských potřeb, koupelnové doplňky, uklízecí pomůcky i různé menší elektrospotřebiče.

Prodejce se snaží nabízet zboží v nejlepším možném poměru ceny a kvality, který navíc splňuje nejmodernější požadavky funkčnosti a designu. Vyškolení odborní zaměstnanci dokážou poradit při výběru jakéhokoliv produktu nebo po telefonu, přes e-mail nebo osobně v prodejně.

Kamenné prodejny Orion najdete po celém území České republiky i na Slovensku. Tato síť se však neustále rozšiřuje, protože obchod se snaží být svým zákazníkům vždy nablízku.

Web e-shopu je poměrně jednoduchý, avšak přehledný. Produkty zde najdete seřazené v základních kategoriích v hlavním menu. Z nich se dostanete do dalších konkrétnějších a specifických podkategorií. Chybí jen podrobnější a přesnější filtrace produktů. Detaily jednotlivých produktů však obsahují dostatek informací a parametrů, které potřebujete před nákupem znát.

Výhody nákupu na OrionDomaciPotreby.cz

-        Poměrně rychlé dodání

-        Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč

-        Možnost osobního odběru

-        Velká síť kamenných prodejen

-        Široký sortiment

-        Nízké ceny

-        Kvalitní produkty české i zahraniční výroby

-        Profesionální komunikace

-        Ochotný přístup k zákazníkům

Nevýhody nákupu na OrionDomaciPotreby.cz

-        žádné

Co říkají o e-shopu OrionDomaciPotreby.cz zákazníci

Zákazníci tohoto e-shopu či kamenných prodejen Orion patří mezi mimořádně spokojené. A to hlavně díky spolehlivému dodání, nízkým cenám a velkému výběru kvalitních produktů. Mnozí hovoří také o mimořádně dobré komunikaci ze strany prodejce a ochotnému přístupu při řešení problémů, při otázkách apod. Téměř všichni zákazníci tento e-shop i jeho kamenné prodejny doporučují.