Olivie.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Akce na vybrané šperky

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na Olivie.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Olivie.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "Uplatnit slevový kód" a potvrďte tlačítkem "POUŽÍT".

Nejčastější otázky pro Olivie.cz

 • Jaké platební metody nabízíte?
  Na výběr máte několik možností platby a všechny jsou bez dodatečného poplatku. Platit můžete online platební kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro), online bankovním převodem, platit můžete dokonce bitcoinem, přes Google Pay, Apple Pay, prostřednictvím odložené platby MALL Pay a také běžným bankovním převodem. Platba na dobírku je trvale zrušená.
 • Jaké jsou možnosti dopravy?
  Objednávku vám můžeme zaslat kurýrní službou PPL nebo prostřednictvím služeb České pošty Balík do ruky, Balík na poštu a Balík do balíkovny. Jednotlivé druhy dopravy jsou zpoplatněné podle aktuálního ceníku, který najdete na našem webu (https://www.olivie.cz/doprava-platba/). Při nákupu nad 2000 Kč však máte dopravu zdarma.
 • Jak dlouho trvá doručení zboží?
  Při objednávce do 12:00 hod během pracovních dní můžete za normálních okolností zboží očekávat už do 24 hodin. Objednávky po 12:00 budou vyřízené v tomto případě do 48 hodin.
 • Děláte i úpravy šperků jako zkracování, zmenšování či gravírování?
  Ne, tento servis neděláme. Navíc, jakmile si šperk zakoupený u nás necháte podobným způsobem někde upravit, ztrácíte záruku a nemáte nárok na případnou reklamaci.
 • Můžu si šperky vyměnit?
  Ano. Pokud se vám šperk nelíbí nebo vám nesedí, do 90 dní si ho můžete nechat vyměnit. Postup je přitom velmi jednoduchý. Šperk dobře zabalte do původního obalu, vyplňte a vytiskněte formulář pro výměnu, který najdete na našem webu (https://www.olivie.cz/vymena-zbozi/), nebo ho jednoduše napište ručně, všechno vložte do jednoho balíku a pošlete na adresu Moje OLIVIE s.r.o., Marešova 312/8, 710 00 Ostrava, Česká republika. Balík však nikdy NEPOSÍLEJTE NA DOBÍRKU!
 • Jak můžu šperky vrátit?
  Pokud se vám šperk nelíbí nebo vám nesedí, do 90 dní ho můžete bez udání důvodu vrátit. Postup je přitom velmi jednoduchý. Šperk dobře zabalte do původního obalu, vyplňte a vytiskněte formulář pro odstoupení od smlouvy, který najdete na našem webu (https://www.olivie.cz/odstoupeni-od-smlouvy/), nebo ho jednoduše napište ručně, všechno vložte do jednoho balíku a pošlete na adresu Moje OLIVIE s.r.o., Marešova 312/8, 710 00 Ostrava, Česká republika. Balík však nikdy NEPOSÍLEJTE NA DOBÍRKU!
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  Pokud se na šperku v průběhu záruční doby projevila nějaká výrobní vada, můžete uplatnit reklamaci. Šperk dobře zabalte do původního obalu, vyplňte a vytiskněte reklamační formulář, který najdete na našem webu (https://www.olivie.cz/reklamace/), nebo ho jednoduše napište ručně, všechno vložte do jednoho balíku a pošlete na adresu Moje OLIVIE s.r.o., Marešova 312/8, 710 00 Ostrava, Česká republika. Balík však nikdy NEPOSÍLEJTE NA DOBÍRKU!
 • Jak vás můžu kontaktovat v případě otázek?
  Zavolejte nám na telefonní číslo +420 603 321 211, kde jsme vám k dispozici od pondělí do pátku mezi 7:00 a 14:00 hod, nebo nám napište e-mail na adresu info@olivie.cz. Využít můžete i náš online kontaktní formulář, který najdete na webu v části „Kontakt“ (https://www.olivie.cz/kontakt/).

Popis obchodu Olivie.cz

E-shop provozuje rodinná firma Moje OLIVIE s.r.o., která vznikla teprve v roce 2017. Společnost se věnuje nákupu a prodeji stříbrných šperků. Konkrétně se specializuje na sterlingové stříbro.

Šperky, které najdete v nabídce e-shopu, jsou vysoce kvalitní a prověřené. Jakýkoliv méně kvalitní kus obchod z nabídky vyřazuje hned když se nekvalita projeví. U dodavatelů proto vždy nekompromisně trvá na prvotřídním zpracování a kvalitě.

Kromě skvělé nabídky se e-shop snaží i naslouchat potřebám, návrhům či stížnostem svých zákazníků. Díky tomu potom hledá řešení, jak zlepšit služby a nabídku.

Web je poměrně jednoduchý a čitelný s přehlednými kategoriemi a podkategoriemi. Mezi jednotlivými produkty si potom můžete výběr filtrovat na základě mnohých preferencí, takže se vyvarujete dlouhému skrolování. Obrázky šperků jsou velmi kvalitní a detailní.

Na homepage najdete banner s aktuálními nabídkami, nabídku nejoblíbenějších kategorií, novinky, nejprodávanější produkty, právě zlevněné produkty a velmi nápomocný je hlavně snadný výběr šperků podle barvy či velikosti, kdy stačí jedno kliknutí z domovské stránky.

S výběrem, ošetřováním či službami vám pomůže poradna a nakonec nepřehlédněte ani nejnovější články z magazínu.

Sterlingové stříbro

Je to stříbrná slitina, která obsahuje minimálně 92,5 % čistého stříbra a 7,5 % jiného kovu, kterým bývá nejčastěji měď. Stoprocentní stříbro se ve šperkařství nepoužívá, protože je příliš měkké. Právě sterlingové stříbro je jednou z nejkvalitnějších stříbrných slitin. V ideálním případě se ještě doplňuje o povrchovou úpravu rhodiem nebo platinou.

Nabídka

Sortiment e-shopu je už podle názvu šitý hlavně pro dámy. Ty si tady najdou velký výběr prstenů, náušnic, řetízků, přívěsků či náramků. Součástí sortimentu je také kolekce šperků známé značky Swarovski, a to v ženské, mužské i dětské kategorii produktů.

Nabídka pro muže je podstatně užší než ta pro ženy. Dokonce i pro děti zde najdete poměrně velký výběr šperků.

Kromě klasických šperků e-shop nabízí i přívěsky rozličných tvarů a témat, perly, opály, speciální svatební šperky, ale i různé doplňky jako např. čisticí utěrky a prostředky, pytlíčky, krabičky na šperky apod.

Výhody e-shopu Olivie.cz:

-          Velký výběr

-          Kvalitní produkty

-          Dobré ceny

-          Rychlé doručení

-          Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč

-          Výměna zboží až do 90 dní

-          Otevřená a vstřícná komunikace

-          Pravidelné akce

Nevýhody e-shopu Olivie.cz:

-          žádné

Co říkají o e-shopu Olivie.cz. zákazníci:

Zdá se, že tento e-shop našel ten „zlatý řez“, protože jeho přístup k zákazníkům, jeho nabídka a kvalita zboží, ale také dobré ceny a jednoduché, ale mimořádně užitečné služby jako vrácení a výměna do 90 dní či doručení už do 24 hodin si zákazníci jen pochvalují. Skutečnou a opodstatněnou kritiku na obchod prakticky nenajdete.