Obag.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na Obag.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Obag.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "SLEVOVÝ KUPÓN:" a potvrďte tlačítkem "PŘIDAT".

Nejčastější otázky pro Obag.cz

 • Jaké možnosti platby mám na výběr?
  Platit můžete tradičním způsobem na dobírku, tedy přímo do rukou kurýra při převzetí objednávky. Tento způsob platby je zpoplatněný sumou 30 Kč. Platit můžete také bankovním převodem, online platební kartou a online bankovním převodem přes platební bránu GoPay.
 • Jakým způsobem doručujete zboží?
  Kromě osobního odběru objednávek v našem pražském showroomu vám zboží můžeme zaslat domů prostřednictvím České pošty nebo kurýrem GLS. Objednávky také zasíláme na výdejní místa Zásilkovny, kde si je můžete vyzvednout.
 • Jak a kdy můžu vrátit zboží?
  Zboží můžete vrátit do 14 dní od převzetí objednávky. Výjimkou je zboží, které bylo speciálně upravené podle vašich přání, toto zboží vrátit nemůžete. Odstoupení od kupní smlouvy nám oznamte písemně vytištěným a vyplněným formulářem, který najdete na našem webu v části „Obchodní podmínky“ (https://www.obag.cz/obchodni-podminky/). Pošlete nám ho na adresu O bag Showroom, Pod Vinicí 409/29, Praha 4, 143 00. Zboží potom zašlete nejpozději do 14 dní na stejnou adresu. Peníze vám vrátíme stejným způsobem, jako jste platili.
 • Můžete mi zboží i vyměnit?
  Ano, v průběhu 14 dní od převzetí objednávky můžete také požádat o výměnu zboží. Formulář k výměně najdete na našem webu v části „Obchodní podmínky“ (https://www.obag.cz/obchodni-podminky/). Zboží spolu s formulářem pošlete na adresu O bag Showroom, Pod Vinicí 409/29, Praha 4, 143 00.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  V průběhu 24měsíční záruční doby máte, samozřejmě, právo uplatnit reklamaci. Když se na výrobku projeví výrobní vada, informujte nás o tom písemně na adrese O bag Showroom, Pod Vinicí 409/29, Praha 4, 143 00. Spolu se zbožím potom na stejnou adresu pošlete kompletní dokumentaci v bezpečném, ideálně původním, balení. Reklamaci vyřídíme do 30 dní a o výsledku vás budeme informovat. Reklamační formulář najdete na našem webo v části „Obchodní podmínky“ (https://www.obag.cz/obchodni-podminky/).
 • Jakým způsobem vás můžu kontaktovat?
  Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nám napsat e-mail na adresu info@obag.cz, případně navštivte osobně náš showroom, který najdete na adrese Pod Vinicí 409 / 29, Praha 4 – Modřany, 143 00.

Popis obchodu Obag.cz

O Bag je italská módní značka založená v roce 2009. Zpočátku se zaměřovala primárně na výrobu hodinek, ale dnes je už známým výrobcem originálních kabelek. Její produkty se vyznačují minimalistickým a modulárním designem, který umožňuje individuální přizpůsobení produktu přáním zákazníka. Společnost působí ve více než 50 zemích světa.

Kromě unikátních kabelek a tašek v nabídce e-shopu najdete také hodinky i nástěnné hodiny. Výhodou je, že všechny produkty O bag nebo O clock si můžete přizpůsobit barevně i designově podle předem navržených modulů, jejichž výběr je poměrně velký.

Hodinky jsou v nabídce se silikonovým řemínkem a vyměnitelnými plochami. Vybrat si můžete řemínek v různých barvách a také ciferník, jehož nabídka je velmi rozmanitá.

V roce 2012 O Bag uvedl O bag (produkt, podle něhož je společnost nyní pojmenovaná), který je plně přizpůsobitelný, podobně jako předcházející produkty O Bag. Vak O je vyrobený z elastomerní pěny, která je dodávaná v 20 různých barvách, z nichž většina pochází z barevné škály O clock. Držadla a interiér kabelky je možné přizpůsobit různými materiály a barvami.

Podobným způsobem si můžete poskládat i vlastní kabelku. Buď si koupíte už hotovou sestavu, ale si svůj produkt sladíte z jednotlivých částí. Na výběr máte tělo kabelky, držadla, lemy i vnitřek. To všechno v různých barvách a různém designu. Nabídka je skutečně široká a dokážete si na webu pohrát pořádně dlouho.

Samotný web je velmi jednoduchý a přehledný. Na první pohled je menu v horní liště možná trochu příliš „moderní“, ale nenechte se zmást, funguje velmi intuitivně. Vyhledávací pole najdete v pravém horním rohu u sociálních sítí. Jinak se můžete v nabídce přehrabávat i „manuálně“.

 

Výhody nákupu na Obag.cz

-          Rychlé doručení

-          Při nákupu nad 1000 Kč doprava zdarma

-          Originální a kvalitní produkty

-          Možnost vlastní sestavy

-          Přehledný web

-          Velký výběr

-          Profesionální komunikace

 

Nevýhody nákupu na Obag.cz

-          Občas poškozené objednávky

-          Někdy problémy s vrácením a reklamací

 

Co říkají o e-shopu Obag.cz zákazníci

Zákazníci tohoto e-shopu jsou v drtivé většině spokojení. Pochvalují si dopravu, komunikaci, kvalitu produktů, široký výběr a přehledný web. Celkově neexistuje mnoho dalších e-shopů, kde si ženy mohou tímto způsobem sestavit svoji vlastní kabelku, takže reference těch, které se k této značce dostaly, jsou pozitivní.