Recenze zákazníků

Mezi zákazníky velmi oblíbený e-shop s tímto specifickým sortimentem nabízí spolehlivé doručení a velký výběr produktů a značek za výborné ceny. To jsou nejsilnější stránky obchodu, který oceňují zákaznice po celé České republice.

 

Heureka.cz

Důkazem je 95 % doporučení za posledních 90 dní na Heurece a také hodnocení spokojenosti 4,7 z 5 možných hvězdiček. Heureka také uvádí průměrnou dobu dodání zhruba 4 dny a všichni zapojení zákazníci uvádějí, že jim bylo zboží doručené nejpozději do 10 dnů.

Takže problémy s doručením objednávky očekávat nemusíte, i když mezi marginálními stížnostmi se uvádí právě opožděné dodání, je to však opravdu ojedinělé. Spolu s velkým výběrem, skvělými cenami, kvalitou zboží a komunikací na úrovni to jsou vlastnosti, které si zákazníci na e-shopu mimořádně cení.

 

Facebook

Lidé obchod doporučují i v recenzích na Facebooku. Pokud bychom měli shrnout, jak zde lidé obchod popisují několika slovy, bylo by to rychlé dodání, kvalitní produkty, seriózní komunikace a ochota pomoci. Hodnocení na Facebooku je 5/5 hvězdiček. Avšak recenzentů je zatím velmi málo.

 

Google

Mezi recenzemi na Google také budeme hledat ty negativní jen těžko. Není jich zde moc a hodnocení jsou velmi příznivá. Lidé si často pochvalují i odborné poradenství, ať už na blogu, nebo v kamenné prodejně, ale občas se vyskytnou připomínky k neochotnému personálu, je jich však také velmi málo.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu NehtovyRaj.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop NehtovyRaj.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu NehtovyRaj.cz.
Rezenicu na e-shopu NehtovyRaj.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro NehtovyRaj.cz