NehtovyRaj.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Mega Slevy

 • Končí zítra
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Výprodej produktů

 • Končí zítra
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na NehtovyRaj.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu NehtovyRaj.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku zaškrtněte a vložte slevový kód do políčka "Máte propagační kód?" a potvrďte tlačítkem "PŘIDAT".

Nejčastější otázky pro NehtovyRaj.cz

 • Jaké možnosti platby nabízíte?
  Objednávku můžete zaplatit několika způsoby. Prvním je dobírka, kdy za zboží zaplatíte na poště, kurýrovi nebo na výdejním místě Zásilkovny. Další možností je běžný bankovní převod na účet ve Fio bance, no a nejlepším a nejrychlejším způsobem platby je okamžitá online platba kartou přes zabezpečenou platební bránu. Poslední platební metodou je PayPal.
 • Jakým způsobem doručujete zboží?
  Objednávky vám může doručit kurýr PPL přímo na vaši adresu nebo si zboží můžete nechat zaslat na vámi zvolené nejbližší výdejní místo Zásilkovny, kde si ho vyzvednete sami. Jednotlivé druhy dopravy jsou zpoplatněné podle aktuálního ceníku, přičemž při nákupu nad 2750 Kč za dopravu neplatíte.
 • Jak a kdy můžu stornovat objednávku?
  Objednávku můžete stornovat e-mailem na adrese info@nehtovyraj.cz nebo telefonicky na čísle +420 211 221 960, ale jen v případě, že objednávka nebyla ještě odeslaná. Při stornování vždy zadávejte číslo objednávky, aby ji bylo možné identifikovat a včas zrušit.
 • Můžu odeslanou objednávku dodatečně změnit nebo doplnit?
  Objednávku můžete změnit, případně doplnit jen v případě, že ještě nebyla odeslaná. Udělat tak můžete mailem na adrese info@nehtovyraj.cz nebo telefonicky na čísle +420 211 221 960. Vždy je potřebné uvést číslo objednávky, kterou potřebujete upravit.
 • Můžu si objednávku vytvořit i mailem nebo telefonicky?
  Objednávku můžete vytvořit také prostřednictvím e-mailu na adrese info@nehtovyraj.cz nebo telefonicky na čísle +420 211 221 960. Při tomto způsobu objednávky si předem připravte buď kód zboží, který najdete na stránce pod názvem zboží, nebo přesný název zboží.
 • Jakým způsobem můžu vrátit zboží?
  Zboží můžete vrátit, tedy odstoupit od kupní smlouvy, bez udání důvodu do 14 dní od jeho převzetí. Zboží pořádně zabalte, aby se při přepravě neporušilo, a spolu s dokladem o koupi pošlete na adresu Zásilkovna.cz, ID- 93953989 (Nehtovyraj.cz), U Arborky 696, 190 15 Praha – Satalice. Na papír poznačte číslo vašeho bankovního účtu. Při vrácení doručte zboží nepoužité, v původním stavu jako při převzetí. Zboží neposílejte na dobírku! Platbu za vrácené zboží dostanete nejpozději do 14 kalendářních dní. Návod, jak jednoduše vrátit zboží přes Zásilkovnu, najdete na webu v části Vrácení zboží do 14 dní.
 • Jak můžu vyměnit zboží?
  Zboží můžete v lhůtě do 14 dní od doručení vyměnit za jiné. Zboží pořádně zabalte, aby se při přepravě neporušilo, a spolu s dokladem o koupi pošlete na adresu Zásilkovna.cz, ID- 93953989 (Nehtovyraj.cz), U Arborky 696, 190 15 Praha – Satalice. Na papír poznačte, které zboží vracíte zpět, a uveďte, o které zboží máte zájem. Případný cenový rozdíl vám bude vrácený nebo ho doplatíte. Návod, jak jednoduše vyměnit zboží přes Zásilkovnu, najdete na webu v části Vrácení zboží do 14 dní.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  Pro uplatnění reklamace je potřebné vyplnit a vytisknout reklamační protokol, který najdete na webu. Reklamované zboží zabalte, přiložte protokol, doklad o koupi, všechnu dokumentaci a pošlete na adresu Zásilkovna.cz, ID- 93953989 (Nehtovyraj.cz), U Arborky 696, 190 15 Praha – Satalice prostřednictvím Zásilkovny. Návod, jak postupovat, když máte nebo nemáte mobilní aplikaci Zásilkovna, najdete na webu v sekci Reklamační podmínky.
 • Jak funguje věrnostní program?
  Za každou uskutečněnou objednávku získáte body, které můžete následně uplatnit při dalším nákupu formou peněžní slevy. Čím víc nákupů uskutečníte, tím víc bodů získáte a tím je tedy vaše sleva vyšší. Tento slevový systém platí na celý sortiment a může se kombinovat s jinými slevami apod. Víc informací o věrnostním programu najdete na webu e-shopu v části Všechno o nákupu – Věrnostní program.
 • Jak se spojím se zákaznickým centrem?
  V případě otázek nebo problémů neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu na telefonním čísle +420 211 221 960 nebo na e-mailové adrese info@nehtovyraj.cz. Prodejce můžete kontaktovat i prostřednictvím sociálních sítí.

Popis obchodu NehtovyRaj.cz

Internetový obchod nehtovyraj.cz nabízí široký sortiment produktů pro vaše nehty. V nabídce najdete gely, laky, odlakovače, neonky a pastelky, přístroje a zařízení na úpravu nehtů, olejíčky a výživu na nehty, kosmetické kufříky a mnohé další užitečné pomůcky na úpravu nehtů.

Využít můžete pravidelné slevy a výprodeje, také při nákupu nezapomeňte použít slevové kupóny.

Manikúra, pedikúra, kosmetika

Na e-shopu nehtovyraj.cz najdete všechno pro dokonalou úpravu nehtů. Koupit můžete nehtové startovací sady, gelové laky, UV a LED gely, přístroje a zařízení na úpravu nehtů jako lampy, brusky, odsávačky, frézky, manikérské stoly.

Zdobení nehtů představuje účinný způsob jak vytvořit vždy jedinečnou manikúru. Nechtovyraj.sk má v nabídce ozdoby na nehty jako prášky a glitry, Swarovski krystalky, kamínky, nálepky, barvy na zdobení, šablony na zdobení, zdobicí pera, řetízky na nehty a mnohé další ozdoby.

Na všechny produkty můžete využít slevový kupon. V kategorii kosmetika Semilac najdete růže a lesky na rty, make-up, oční stíny, pudry, bronzery a tvářenky.

 

Výhody e-shopu nehtovyraj.cz:

 • Expresní doručení
 • Tisíce produktů
 • Velký výběr značek
 • Příznivé ceny
 • Jednoduché vrácení, výměna a reklamace

 

Nevýhody e-shopu nehtovyraj.cz:

 • Chybí možnost osobního odběru

 

Co říkají o e-shopu nehtovyraj.cz zákazníci

E-shop je u zákaznic velmi oblíbený. Vyzdvihují často především široký sortiment, bezproblémové doručení, jednoduché vrácení nebo výměnu zboží, dostupné ceny, kvalitu, ale také profesionalitu. Pokud bychom hledali vysloveně stížnosti a negativa, těch na internetu skutečně mnoho není.