NanoSPACE.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 3000 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Akce na vybrané produkty

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na NanoSPACE.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu NanoSPACE.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "Dárky a slevy" a potvrďte tlačítkem "PŘIDAT SLEVOVÝ KUPÓN".

Nejčastější otázky pro NanoSPACE.cz

Popis obchodu NanoSPACE.cz

Zakladatelé nanoSPACE se prezentují zajímavě. Jako alergici, kteří se rozhodli pomoci dalším alergikům. Jde o inovátorskou značku, jejímž cílem je přinášet produkty, které si udržují vysoký komfort i účinnost současně.

NanoSPACE vůbec jako první na světě vyvinul bariérové povlaky s nanovlákennou membránou. To rozšířil na výrobu ložního prádla, polštářů, přikrývek a dalších produktů, které jsou za prvé dokonalou ochranou proti roztočům a jejich alergenům a za druhé také příjemnými průdušnými materiály, které celkově přispívají k vašemu lepšímu pocitu a zdraví.

S příchodem pandemie koronaviru také nanoSPACE rozšířil svůj sortiment o roušky a šátky vyrobené z nanovláken. V současnosti sortiment obsahuje také nanorespirátory a nanofiltry od českých výrobců.

Kromě už uvedených produktů najdete v e-shopu i další různé potřeby pro alergiky a astmatiky, jako jsou různé ochrany na postel, samočisticí nátěry, kapky či spreje.

Přehledný, jednoduchý a moderní web vám kromě dvou základních kategorií produktů „Pro alergiky“ a „Hygiena a ochrana“ na pár kliknutí poradí „Jak vybrat“ ty správné produkty pro vás.

Na webu najdete i přehled aktuálních top produktů, nejoblíbenějších produktů a všechny důležité informace, které potřebujete.

Na škodu není ani transparentní recenze od vlastních zákazníků, kteří přímo na webu v části „Hodnocení obchodu“ sdílejí svoje názory a zkušenosti s produkty nanoSPACE.

 

Výhody nákupu v nanoSPACE:

-          Poměrně rychlé doručení

-          Vstřícná komunikace

-          Kvalitní produkty

-          Unikátní technologie

-          Jednoduchý a přehledný web

-          České výrobky

-          Zajímavé akční nabídky

 

Nevýhody nákupu v nanoSPACE:

-          Vyšší ceny některých produktů

 

Co říkají o nanoSPACE zákazníci

Absolutní spokojenost. Asi tak by se daly popsat dojmy zákazníků po nákupu a užívání produktů nanoSPACE. Ti oceňují jednak technické parametry, ale také lidský přístup obchodníka. Mnozí uvádějí rychlé a spolehlivé dodání, vstřícnou a profesionální komunikaci, vysokou kvalitu a komfortní provedení výrobků apod. Nákup doporučují všemi deseti. Svědčí o tom i recenze.