Recenze zákazníků

Až to vypadá jako nejoblíbenější e-shop na českém trhu. Skutečně, hodnocení tohoto obchodu jsou mezi zákazníky úplně všude tak pozitivní, že se to zdá podezřelé. Přesto je to pravda. Nebídka, doprava a komunikace na špičkové úrovni. A lidé to jednoznačně oceňují.

Heureka.cz

Až 99 % zákazníků obchod doporučuje a celková spokojenost je na úrovni 4,9 z 5 možných hvězdiček. Tento e-shop je prostě hvězdou mezi zákazníky. Průměrná dodací doba je do 4 dnů a zákazníci nikdy ani mimořádně nečekají na objednávky déle než 10 dní.

Spokojenost zákazníků se opírá hlavně o rychlé a spolehlivé doručení, kvalitní a originální produkty, obrovský výběr a perfektní komunikaci.

Dalo by se říct, že neexistují žádné výrazné stížnosti, jen občas se někdo nechá slyšet, že ceny v tomto e-shopu jsou prostě příliš vysoké.

Zbozi.cz

Na tomto portálu je to absolutních 100 %. Jednoduše 100 % celkově spokojených zákazníků, 100 % spokojených s termínem dodání, 100 % spokojených s komunikací a 100 % spokojených se zbožím. Rychlost, kvalita, komunikace, výběr, všechno... jednoduše recenzenti zde chválí absolutně všechno. Tato recenze je doslova dokonalá.

Slevomat.cz

I v tomto případě jsme na vysokém hodnocení, i když „jen“ 4,8 z 5 možných hvězdiček. Zákazníci píšou o rychlém a spolehlivém doručení, kvalitním zboží, dobrém materiálu, trvanlivosti, originalitě, ochotné komunikaci a vlastně o všem pozitivním. Mnozí doslova přizvukují, že nic negativního na tomto e-shopu neexistuje.

Srovname.cz

A znovu 5/5 hvězdiček celkově, 5/5 hvězdiček za komfort nakupování, 5/5 za zákaznický servis a 5/5 za doručení. Výběr, kvalita, rychlost, ochota, spolehlivost, pěkný web, lidé chválí úplně všechno. Když se najde výčitka, tak pouze ohledně vyšších cen. I to jen ojediněle.

Google

Skvělé recenze najdeme i na Googlu, kde má e-shop hodnocení 4,9 z 5 možných hvězdiček a atakuje maximum. Mezi více než 300 hodnoceními těžko najdeme takové, které nemá 5 hvězdiček. Lidé píšou o rychlém dodání, kvalitních produktech a materiálech, velkém výběru, skvělé komunikaci a přístupu k zákazníkům, o pěkných dárcích a celkové spokojenosti.

Facebook

Na facebookové stránce je to v podstatě o tom samém. Celkové hodnocení 4,9 z 5 možných hvězdiček, zhruba 400 hodnocení a samá chvála. Uživatelé píšou o rychlém doručení i do 24 hodin, o skvělé komunikaci, ochotě, vstřícnosti, o kvalitním zboží, o perfektním a vtipném balení... všichni obchod jednoznačně doporučují.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu MyShirt.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop MyShirt.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu MyShirt.cz.
Rezenicu na e-shopu MyShirt.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro MyShirt.cz