Muziker.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Slevy na cyklistické potřeby

 • Platí do 1. 11. 2021
 • Využil 1 člověk
Akce

Slevy pro kategóriu vodné športy

 • Platí do 1. 11. 2021
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Dárek k nákupu již od 2 499 Kč.

Čím více nakoupíš, tím lepší dárek dostaneš. Vyber si dárek a nakup v dané hodnotě.

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Zaregistrujte se do MUZIKER KLUB a využívejte výhody

Exkluzivní nabídky, Členství v Muziker klubu, Seznam objednávek

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Slevy an vybrané produkty

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Rozbalené produkty ve slevě

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Popis obchodu Muziker.cz

Internetový obchod Muziker.cz se specializuje na prodej hudebních nástrojů, jako jsou kytary, klávesy nebo bicí. Najdete tu ale i DJ’s potřeby, mikrofony a světla. To ale není všechno. Na své si totiž přijdou i golfisté, motorkáři nebo dokonce jachtaři a rybáři. Muziker totiž nabízí mnohem více, než se na první pohled může zdát.

Zdání klame

Na první pohled se sice může stát, že na e-shopu Muziker se vyřádí jen hudební nadšenci a muzikanti. Ale takhle tomu úplně není. Kromě toho si tu přijdou na své také golfisté, motorkáři, cyklisté, jachtaři, rybáři, lyžaři a dokonce i lidé, kteří se s oblibou věnují technice.

Číslo jedna

Netřeba zmiňovat, co vlastně je hlavním zaměřením e-shopu. Jsou to jak jinak než hudební nástroje. Najdete tu desítky druhů nástrojů a dalšího příslušenství. Ale také rady a tipy na to, jak si určitý nástroj vybrat. I hudebníkům dnešní doby, takzvaným DJ’s, má Muziker co nabídnout. Mixážní pulty, kontrolery, gramofony, sluchátka a mnoho dalších. Ať chcete nebo hrajete na cokoliv, na Muzikeru to jednodušše najdete.

Výhody

- Rychlost doručení
- Velký výběr zboží
- Dostupnost
- Spolehlivost

Nevýhody

- Vyšší ceny
- Cena dopravy

Co říkají na Muziker.com zákazníci?

Říká se, že sto lidí, sto chutí. A tak tomu opravdu je. Muziker však své nakupující neškatulkuje do jediného odvětví. A toho si zákazníci na tomto e-shopu velice cení. Nabízí totiž široký sortiment produktů. Dalším plusem je i rychlost dodání a spolehlivost, kterou obchod zajišťuje.
Stejně jako v matematice má vše své plusy i mínusy. V tomhle případě se jedná o vyšší ceny, které se však u některých produktů očekávají. Některé klienty pak trápí cena dopravy, která je oproti konkurenci možná přehnaně vysoká.

Jak použít kód na Muziker.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Muziker.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "Pokud máš slevový kupón, použij ho zde:" a potvrďte tlačítkem "UPLATNIT".

Nejčastější otázky pro Muziker.cz

 • Jaké platební metody akceptujete?
  V muziker.cz můžete platit bankovním převodem, online platební kartou, prostřednictvím služby PayPal, platební bránou PayU, využít můžete také Bitcoin Pay, samozřejmě také platbu na dobírku v hotovosti a při osobním vyzvednutí na pobočce v hotovosti nebo kartou.
 • Jaké způsoby doručení mám na výběr?
  Využíváme služby kurýrních společností GLS, DHL, GEIS, zasíláme zboží na výdejní místa Zásilkovny a kromě toho vám je k dispozici také osobní odběr na pobočce.
 • Jak můžu sledovat svoji zásilku?
  Na webu v části „Sledování zásilky“ (https://www.muziker.cz/orders/find) najdete jednoduchý formulář, kde zadáte jen číslo vaší objednávky nebo faktury a váš e-mail. Klikněte na tlačítko „Hledat“ a dozvíte se aktuální stav vaší zásilky.
 • Kdy můžu vrátit zboží?
  V muziker.cz je prodloužená lhůta na odstoupení od kupní smlouvy a tedy možnosti vrátit zboží bez udání důvodu z běžných 14 na 30 dní od převzetí objednávky. Produkty však musí být nepoškozené a v originálním balení. Kompletní podmínky najdete na webu v části „Odstoupení od smlouvy“ (https://www.muziker.cz/odstoupeni-od-smlouvy), kde se potom snadno dostanete i k formulářům pro odstoupení od smlouvy pro registrované i neregistrované zákazníky. Peníze dostanete zpět na účet do 14 dní.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  Když jste naším registrovaným zákazníkem, stačí se přihlásit do svého účtu, kliknout na „Reklamace“ a potom „Zadat novou reklamaci“. Vyplníte pouze několik údajů a formulář je hotový. Potom postupujete podle pokynů. Neregistrovaní zákazníci mohou využít některý z online formulářů podle konkrétního problému, který najdou na webu v části „Reklamace“ po kliknutí na „Neregistrovaný zákazník“ (https://www.muziker.cz/reklamace). Kromě toho mohou produkty reklamovat i přímo v kterékoliv z našich prodejen. Poslední možností je oznámení reklamace na e-mailové adrese reklamace@muziker.cz.